Global Vizyon Online Randevu


Dil Okulu, Yaz Okulu, Çalışmalı Diploma Programları, Work & Study


Mike

Semra Esgün

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

semra@globalvizyon.com

+90 507 388 44 06

John

İrem Özdemir

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

irem@globalvizyon.com

+90 541 290 88 81

John

Yağızhan İkiz

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

yagizhan@globalvizyon.com

+90 535 340 04 72

John

Oğuzhan Ekici

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

oguz@globalvizyon.com

+90 535 340 05 80

John

Merve Ortakçı

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

merveortakci@globalvizyon.com

+90 530 150 78 01

John

Burak Kurt

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

burak@globalvizyon.com

+90 530 774 46 02

John

Ömer Faruk Kılıç

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

omer@globalvizyon.com

+90 533 897 23 29

John

Esra Şener

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

esra@globalvizyon.com

+90 530 955 65 15

John

Eda Deveci

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

edadeveci@globalvizyon.com

+90 531 916 84 27

John

Seren Erkek

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

seren@globalvizyon.com

+90 533 897 23 25


Akademik Departman (Üniversite Lisans & Yüksek Lisans Programları)


John

Güler Taylan Akar

İngiltere, Amerika, Kanada, Avrupa Üniversiteleri ve Yurtdışında Lise

gulertaylan@globalvizyon.com

+90 533 276 58 82

John

Can Hançer

İngiltere Üniversiteleri
.

can@britisheducation.com.tr

+90 531 376 30 74

John

Tugay Gürses

İngiltere Üniversiteleri
.

tugay@britisheducation.com.tr

+90 530 955 65 01

John

Yasemin Yener

Ingiltere, Amerika, Kanada, Hollanda Üniversiteleri

yasemin@globalvizyon.com

+90 541 571 03 90

John

Nehir Akar

Ingiltere, Kanada, Amerika, Hollanda, İrlanda, Polonya Üniversiteleri

nehir@globalvizyon.com

+90 530 150 78 02

John

Engin Varol

Amerika, Ingiltere, Kanada, Hollanda Üniversiteleri

engin@globalvizyon.com

+90 541 571 03 91

John

Pelin Üstüner

Ingiltere Üniversiteleri
.

pelin@globalvizyon.com

+90 533 897 23 48

John

Timur Özçingirak

Fransa Üniversiteleri

yasemin@globalvizyon.com

+90 554 268 00 12


Göktürk Şube


John

Nehir Akar

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

nehir@globalvizyon.com

+90 530 150 78 02


Kadıköy Şube


John

Burak Ali Çavuşoğlu

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

burak.ali@globalvizyon.com

+90 532 604 45 98


Ankara Şube


John

Yasemin Yener

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

yasemin@globalvizyon.com

+90 541 571 03 90

John

Engin Varol

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

engin@globalvizyon.com

+90 541 571 03 91

John

Özge Su Yıldız

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

ozgeyildiz@globalvizyon.com

+90 554 680 63 63


İzmir Şube


John

Alper Kayra

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

alper@globalvizyon.com

+90 530 955 65 02

John

Jankat Yener

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

jankat@globalvizyon.com

+90 530 774 46 01

John

Hatice Dayıoğlu

Vize Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

hatice@globalvizyon.com

+90 543 379 19 23


Antalya Şube


John

Bülent Hatipoğlu

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

antalya@globalvizyon.com

0532 592 52 52

John

Mine Kestane Hatipoğlu

Yurtdışı Eğitim & Kariyer Danışmanı

İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Avustralya Dil Okulları , Yaz Okulları , Çalışmalı Diploma Programları ve Work and Study

antalyawat@globalvizyon.com

0533 716 66 90


Yurtdışında Work & Study , Maaşlı Staj, Work & Travel Programları


John

Osman Temur

Yurdışında Maaşlı Staj

osman@oxfordhousecollege.com

+90 507 388 44 02

John

Ilayda Çorak

Work&Study ve Work&Travel

ilayda@oxfordhousecollege.com

+90 541 290 86 73

John

Çagri Bagci

Work&Study ve Work&Travel

cagri@oxfordhousecollege.com

+90 535 340 0476

John

Hale Özel

Work&Study ve Work&Travel

hale@oxfordhousecollege.com

+90 534 209 4413

John

Riza Eren Erkek

Work&Study ve Work&Travel

eren@oxfordhousecollege.com

+90 535 340 0476

John

Ilayda Semra Güvercin

Work&Study ve Work&Travel

ilaydag@oxfordhousecollege.com

+90 533 897 2337

John

Ekin Duman

Work&Study ve Work&Travel

ekin@oxfordhousecollege.com

+90 506 467 42 60

John

Artunç Zorlu Özaydin

Work&Study ve Work&Travel

artunc@oxfordhousecollege.com

+90 530 386 66 81


Yurtdışı Eğitim & Turist Vizesi İşlemleri


John

Batuhan Ekici

Yurdışı Vize

batuhan@globalvizyon.com

+44 7444 100437

John

Gökçe Yildirim

Yurdışı Vize

gokce@globalvizyon.com

+90 533 897 23 32

John

Simge Ulu

Yurdışı Vize

simge@globalvizyon.com

+90 535 340 04 71