Yurtdışında Sertifika Programı
Yurtdışında Sertifika Programı

Yurtdışında Sertifika Programı

Yurtdışında Sertifika Programı

LSBF - London School of Business and Finance Sertifika ve Language Gallery London Dil Kursları

İngiltere Londra’da bulunan LSBF – London School of Business and Finance okulunda 12 hafta süre ile Management, Finance ve Marketing diploma programı yapabilir ve kariyeriniz CV’niz için bir değer katabilirsiniz. Londra herkesin eğitim almak istediği bir şehirdir. Özellikle İngilizce dil kursları, yaz okulları ve üniversiteleri ile tercih edilen Londra’da uluslararası öğrencilere kısa dönem sertifika ve diploma programı veren okul sayısı çok çok azdır. LBSF okulları Londra merkezinde Holborn semtinde bulunur. LSBF Sertifika programlarına katılmak için en az Upper Intermediate – B2 seviyede İngilizce sahibi olunması gerekir.

LSBF Londra Sertifika Programlarına İngilizceniz Yeterli Değilse Üzülmeyin !


LSBF Kolejin kardeş kurumu the Language Gallery isimli İngilizce dil okulunda 4-8-12 hafta İngilizce dil kursu yaparak LSBF sertifika programlarına hazırlanabilirsiniz. The Language Gallery İngiltere’nin en iyi 100 dil okulu sıralamasında bulunur ve çok uygun fiyatlarla kurs vermektedir. Language Gallery İngilizce dil kursları genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi, IELTS hazırlık kursu olarak yapılabilir.


LSBF Sertifika Program seçenekleri:

Postgraduate Certificate in Management programı günümüzde iş dünyasının en güncel ve gerekli konularını işler ve yönetimin farklı alanlarında geniş kapsamlı tecrübeye sahip öğretim üyeleri tarafından sunulur. Program, bir işletmenin başarısını sağlamada en önemli unsur olan yönetimin önemine odaklanmıştır.

Postgraduate Certificates in Finance programının temel amacı, finans konulu yükseköğrenim alanında sizi destekleyecek ya da kariyer planınızı güçlendirecek seviyede bilgi birikiminizi arttırmaktır. Program sonrasında, mevcut işyerinizde veya başka bir yerde daha kıdemli pozisyonları hedeflemek için yeni finansman anlayışınızı kullanabileceksiniz.

Postgraduate Certificates in Finance programının amacı katılımcıların, ürünleri veya servisleri başarılı bir şekilde pazarlamak için ihtiyaç duydukları bilgi birikimini sağlamaktır. 12 haftalık program, altı farklı seviyeden dört kurs seçme şansını verir, böylece en çok ilgilendiğiniz pazarlama alanlarına odaklanabilirsiniz.

Program Başlangıç Dönemleri:

  • Mayıs 2019
  • Eylül 2019
Program Ücretleri:

Normal fiyatı 4500 GBP- Sterlin ancak Global Vizyon öğrencileri için; 3825 GBP  ( 12 haftalık programın tamamı)

İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler için The Language Gallery Londra İngilizce kursu fiyatları;

  • 4 hafta: 816 GBP
  • 8 hafta: 1.504 GBP
  • 12 hafta: 2.256 GBP
LSBF Londra ve Language Gallery Londra konaklama fiyatları;

 

  • Aile yanı haftalık; 210 GBP
  • Yurt haftalık; 300 GBP

LSBF Londra sertifika programları ve Language Gallery İngilizce kursları başvuruları için Global Vizyon danışmanlarıyla irtibata geçiniz.