Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce

Az Zamanda Çok Yol Kat Etmek İçin..

Kurs İçeriği: Grammer, okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimleri. 
Kimler Katılabilir: Her seviyede İngilizce bilgisine sahip 16 yaş ve üzeri herkes. 
Tarih: Yıl içinde her hafta
Haftalık Ders Sayısı: 25, 28, 30, 40 saat
Avantajı: Kısa sürede hızlı gelişim gösterme

Yoğun İngilizce programları, İngilizceye daha hızlı hakim olmak isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Yoğun İngilizce prorgramlarında, kısıtlı zamanı olan öğrenci kısa sürede gelişim gösterme şansı yakalar. 

Eğitim Bilgileri

Program kapsamında öğrenciler haftada; 25, 28, 30 veya 40 saat ders görürler. Sınıflar 12-16 kişiliktir. TOEFL, IELTS, KPDS, Cambridge gibi sınavlara hazırlanan veya İngilizce hazırlık sınıflarını atlamak isteyen öğrenciler için bu program uygundur. 20 saatlik temel derslerin üzerine eklenen seçmeli dersler ile şekillenen bu programda öğrenciler ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına yönelik ders alabilirler. Bu dersler çok farklı konularda olabilir. Örneğin; Communication Skills, English Out There, Conversation and Pronunciation, Grammar and Writting, Reading and Vocabulary, Business English, Toeic Prep, Fluency, Business Communication, Staj,  Tefl certificate, Toefl IBT, Cambridge Prep, IELTS Prep, Academic Skills, Law,Medicine, Engineering, Listening, University  Preparation, Discussion Circle, Global Issues, Internationl Current Events, Journalism, Media Studies, Creative English, English Through Acting and Drama, English Through Film Making, English Through Film and Video, English through Yoga, Public Speaking, Marketing, Small Business, Advertising and Design, E-Business and Web Design, English and Tourism. 

Kısıtlı süresi olan öğrencilerin dil becerilerini olabilecek en kısa zamanda geliştirmek fakat bunu yaparken de öğrenciyi sıkmak istemeyen eğitmenler en son metodolojiyi takip ederek, farklı öğretim teknikleri sunarlar. Farklı öğretim teknikleri; öğrencilerin hızlı bir şekilde gelişim göstermesini ve yoğun çalışma gerektiren dönemde motivasyonalarını kaybetmemelerini de sağlar. 

Esnek kurs tarihleri ve süreleri ile Yoğun İngilizce kurslarında öğrenci ihtiyaçlarına göre kursunu şekillendirebilmektedir. Kurs bitiminde her öğrenci seviyesini belirten sertifikasını almaya hak kazanır.