University East Anglia | Norwich
University East Anglia | Norwich

University East Anglia | Norwich

East Anglia Üniversitesi sahip olduğu eğitim, akademik destek, iş tecrübesi olanakları ve sosyal yaşamıyla ünlenmiş birinci sınıf bir üniversitedir. 15,000’den fazla öğrencinin yuvası olan üniversite dünya genelinde en yetenekli çalışanları ve öğrencileri seçip, onları potansiyellerini gerçekleştirmeleri için zorlar. Çok hoş bir park alanında olan kampüs öğrenciler tarafından özellikle sosyal yanıyla çekici bulunmaktadır. Neredeyse kampüste her yer birbirine birkaç dakika uzaklıkta olup, bütün akademik departmanlar, Norwich Research Park, ders anfileri, kütüphane olanakları, spor ve sosyal olaranaklar hep bir aradadır.

 

TEMEL BİLGİLER

YAŞ ARALIĞI: 17+.

PROGRAMLAR: Creative Writing / Digital Animation / Global Media and Communications Law / Intercultural Business Communication / International Accounting / International Business / Japan Orientation / Plague and Disease in the Medieval City / Reading Shekaspeare’s England / Additional Credit.

EĞİTİM ÜCRETLERİ: £2995 ( Karşılama, Değerlendirme ve Eğitim Becerileri atölyesi , konaklama, tüm akademik, eğitim gezileri, katılım belgesi gibi programlar ücrete dahildir.)

 

BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: 30 Haziran-28 Temmuz

Sure :  4 hafta

 

KONAKLAMA: East Anglia University Yurtları (Ortak bir dairede dört haftalık kampüs içi özel suit konaklama)

GİRİŞ KOŞULLARI: Öğrenciler en az IELTS 6.5 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmalıdır.