Arts University Bournemouth | Bournemouth
Arts University Bournemouth | Bournemouth

Arts University Bournemouth | Bournemouth

Arts University Bournemouth | Bournemouth

1885’te kurulan Arts University Bournemouth, günümüzde de sanat, tasarım, medya ve performans gibi yaratıcı endüstrilere yönelik yüksek kalitede eğitim veren ve bu konuda uzmanlaşmış öncü bir üniversitedir. Bu alanlara tutkuyla bağlı olan üniversite meraklı olmayı, risk almayı, araştırmada maceracı olmayı teşvik etmekte ve bilginin sınırlarını zorlamayı sevmektedir. Üniversite öğrenci ve çalışanlarına yüksek profesyonel standartlara ulaşabilecekleri son teknoloji imkanlarına sahip bir çevre sağlamaktadır.

 

TEMEL BİLGİLER

 

YAŞ ARALIĞI: Creative Arts Summer School’da 14-15 yaş arası öğrencilere kurslar verilir.Diğer yaz kursları 16 yaş üstü tüm öğrencilere açıktır.Üst yaş sınırı yoktur.

 

PROGRAMLAR: Introduction to Animation / British Architecture  & 3D Design / Introduction to Fashion Design / Complete Film Making / Creative Make-up for Stage and Screen / Creative Photography Portfolio / Portfolio Preparation for the Creative Arts / Creative Arts Summer School(14-15 years).

 

EĞİTİM ÜCRETLERİ: Tüm bölümler için ücret £ 1,795'dur. Sadece Creative Arts Summer School için eğitim ve konaklama ücreti toplamda £3,495'dur.

 

BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: Tüm bölümler için 24 Temmuz - 10 Ağustos'tur. Sadece Creative Arts Summer School için 23 Temmuz 3 Ağustos'tur.

Sure: 2 hafta

 

KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt seçenekleri mevcuttur.

 

GİRİŞ KOŞULLARI: Bazı bölümlere başvuru esnasında sanat portfolyosu göndermek gerekebilir.