Travel Konaklama Siteleri
Travel Konaklama Siteleri

Travel Konaklama Siteleri

Work & Travel (WAT) macerasının en keyifli anları Travel (Seyahat) döneminde yaşanmaktadır. Seyahat sürecinin en iyi şekilde geçmesi için önceden planlamaların yapılması gerekmektedir. Bu süreçte en önemli nokta konaklamadır. Konaklanacak yere karar verilirken güvenilir, temiz ve ekonomik olması önemlidir.

Genellikle öğrenciler hostellerde konaklamayı seçerler. Hosteller; çoğunlukla öğrencilerin tercih ettiği, asgari ihtiyaçların karşılanabileceği, ekonomik konaklama mekanlarıdır. Bizim de tavsiyemiz WAT öğrencileri tarafından konaklanılmış ve önerilen bir hostel tercih edilmesidir.

Arzu ettiğiniz takdirde Global Vizyon’un deneyimli ekibi tarafından seyahat sürecinin organize edildiği WAT programına da katılabilirsiniz. Work&Travel Seçenekleri

Aşağıdaki linklere bakmanızı ve rezervasyonunuzu önceden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

www.hostelworld.com

www.9flats.com

www.wimdu.com.tr

www.booking.com

www.housetrip.com

www.airbnb.com.tr gibi siteler size yardımcı olacaktır.

Ayrıca ; http://istanbul.tr.craigslist.com.tr ve http://www.couchsurfing.org siteleri konaklama konusunda alternatif çözümler üretmenizi sağlayabilir. Bu sitelerden konaklamalarızı ayarlarken her zaman detaylı düşünmenizi ve güvenliğinize öncelik vermenizi öneririz.