Alışveriş
Alışveriş

Alışveriş

Amerika için alışveriş cenneti diyebiliriz. Elektronikten tekstile, kozmetikten ayakkabıya kadar pek çok ürüne cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ülkemizde oldukça yüksek fiyatlara satılan pek çok marka ABD’de oldukça uygun fiyatlara bulunmaktadır. WAT maceranızın seyahat kısmında kazandığınız parayla oldukça ekonomik alışveriş yapabilirsiniz.

WAT programının çalışma süresine evinizde kendi yemeğiniz yapmak isteyebilir yada günlük market alışveriş ihtiyacınız olabilir. Bu ihtiyaçlarınız için Walmart, Kmart, Target, Lowes, Sears gibi büyük süpermarketlere gidebilirsiniz. Bu marketler oldukça kapsamlıdır, Türk yemeklerinde kullanılacak spesifik malzemelere bile ulaşabilirsiniz. Bu yüzden yiyecek alışverişinde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Kozmetik ve medikal ihtiyaçlarınızı CVS, Ride Aid mağazalarından karşılayabilirsiniz. Bu mağazalar hemen hemen her mahallede bulunmaktadır.

Elektronik, kıyafet, kozmetik alışverişleriniz için gidebileceğiniz pek çok büyük mağaza bulunmaktadır. Dünyaca ünlü markaları ekonomik fiyatlara almak isteyenlerin tercihi şehirdışlarından bulunan outlet mağazalardır. Önerimiz gittiğiniz şehirlerde bulunan outlet mağazalara göz atmanızdır.

TJ Maxx, Marshalls, Ross, Century 21, Macy’s gibi mağazaların web sitelerinden ve gideceğiniz şehirlerin yakınlarında bulunan outlet mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz.

www.bestbuy.com

www.target.com

www.rossstores.com

www.circuitcity.com

www.walmart.com