İtalya'da Dil Eğitimi

İtalya'da Dil Eğitimi

Dünya'nın en çok konuşulan ikinci dili İspanyolca'da eğitim,

İspanya ve İspanyolca’nın önemi her geçen yıl katlanarak artış göstermektedir. Bunun en önemli nedenleri arasında; artık uluslararası bir dil olarak Ingilizce’nin yeterli olmaması, İspanyolca’nın toplam 21 ülkenin resmi dili olması sebebiyle dünyanın en çok konuşulan dili olması, bunların yanı sıra İspanya’nın turizmi, kültürü ve tarihi bakımından son derece ilgi çeken bir konumda olması gösterilebilir. Çünkü İspanya, her mevsim eğitime uygun olan iklimi, yemekleri, tatil beldeleri ve muhteşem mimarisiyle kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bir yerdir. 

İspanya’da sunulan dil eğitimi programlarımız; Genel İspanyolca, Yoğun İspanyolca, birebir kurslar, maaşsız staj programları, mesleki İspanyolca, yaz okulu programları, özel amaçlı İspanyolca (sanat tarihi, medikal, salsa, flamenco, Küba dansı ve tenis... vb.), üniversite eğitimi ve DELE hazırlık kursları...

İspanya’da eğitim alınabilecek şehirler; Madrid, Floransa, Barcelona, Salamanca, Malaga, Cardiz, Alicante, Sevilla, Marbella, Tenerife, Granada, Marbella, Pamplona, Valencia, Mallorca.

İspanyolca dil eğitimi alabileceğiniz diğer ülkeler; Arjantin, Şili, Küba, Costa Rica, Bolivya, Peru, Meksika, Ekvator, Guatemala ve Deominik Cumhuriyeti’dir.

İspanya’da bazı partner okullarımız;

Enforex
Don Quijote
Sprachcaffe