İngiltere’nin En İyi Üniversitelerine IELTS TOEFL Sonucu ile Girebilirsiniz
İngiltere’nin En İyi Üniversitelerine IELTS TOEFL Sonucu ile Girebilirsiniz

İngiltere’nin En İyi Üniversitelerine IELTS TOEFL Sonucu ile Girebilirsiniz

New College Group (NCG), İngilizce Dil eğitimi veren uzman bir okul olup yüksek kaliteli eğitimi, güler yüzlü personeli ve son teknoloji olanakları ile uluslararası öğrenciler arasında güçlü bir üne sahiptir. Öğrencileri ile ilk günden itibaren yakından ilgilenerek deneyimlerini maksimize etmeyi amaçlayan New College Gruop okulları, İngilizceyi eğlenirken öğrenmenizi sağlayarak İngiltere’de geçireceğiniz sürenin başından sonuna kadar verim almanız için her türlü imkanı sağlamaktadır. Öğrenci odaklı eğitim sistemi ile öğrencinin gelişimi yakından takip edilir ve alanında uzman ve akredite eğitmenler tarafından sınıf içi ve sınıf dışı eğitim materyaller sağlanarak öğrencinin kısa ve uzun vadedeki hedeflerini gerçekleştirmek amaçlanmaktadır. NCG dil okulları, her öğrencinin özel ve farklı olduğunu bilir ve bu nedenle 113 farklı ülkeden gelen öğrencilerinin hepsine uygun olacak bir müfredat belirlemek için sürekli kendini geliştirmektedir. Çünkü NCG'de, öğrenim ihtiyaçları ne olursa olsun, tüm öğrencilere en kaliteli İngilizce eğitimini vermek birinci önceliktir.

Dünya çapında en iyi öğrenci şehirleri arasında yer alan Manchester, Liverpool ve Dublin’de kampüse sahip olan New College Group dil okulları, her kampüste öğrencilere benzersiz bir deneyim sunmaktadır: 

Manchester, İngiltere'nin öğrenci başkenti ve dünyanın spor merkezlerinden biridir. Avrupa'daki en büyük öğrenci nüfusuna sahip olan NCG’nin Manchester’daki İngilizce Okulu, dünyanın her köşesinden gelen öğrencileri ağırlamaktadır. Dünyanın en büyük iki futbol kulübüne ev sahipliği yapan Manchester, uluslararası spor etkinliklerinin tadını çıkarmak için harika bir seçim ve kolay ulaşım bağlantılarıyla harika bir eğitim alanı olarak bilinmektedir. Imperial War Museum ve Manchester Art Gallery gibi kültürel merkezlerle de eğitim aldığınız sürenin bir dakikası bile boş geçmeyecek.

Liverpool, 2008 Avrupa kültür başkenti seçilmiştir ve zengin mirası ve güler yüzlü halkı ile ünlüdür.  İngiltere’nin en büyük keşfedilmemiş hazinelerine ve ilgi çekici yerlerine de ev sahipliği yapan Liverpool, Liverpool, Walker Sanat Galerisi, The Bluecoat, Open Eye Gallery gibi büyük uluslararası sanat sergileri düzenleyen en güzel galerilerin bazılarını da içinde barındırır. Spor, müzik ve mimari alanlarda uluslararası platformlarda kendini kanıtlamış olan kent, yabancı uyruklu öğrenciler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Dublin, İrlanda'nın başkentidir ve muhteşem bir kültürel tarihe sahiptir. İngiliz ve İrlanda edebiyatının en ünlü yazar ve şairlerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Avrupa'nın en eski ve en ünlü üniversitelerinden bazılarına sahip olan Dublin, zengin tarihi dokusuyla İngilizceyi öğrenmek için ilham verici bir yer yaratırken Facebook ve Google gibi şirketlere de ev sahipliği yapmaktadır. Okulumuz şehir merkezine kısa bir sürüş mesafesinde, pastoral bir sahil kasabası olan güzel Dun Laoghaire'de bulunmaktadır. 

New College Group Dil Okullarında sizi büyük bir ailenin parçası gibi hissettirmek istiyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencilerle tanışmak ve eğlenirken İngilizce öğrenmek için NCG ailesine siz de katılın! İngilizce okulumuzdaki ilk gününüzden itibaren ekibimiz, ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olmak ve New College Group'taki eğitiminizden müthiş hatıralarla evinize döndüğünüzden emin olmak için orada olacak.


New College İngiltere Üniversite Yerleştirme Departmanı;


New College Group bünyesinde bulunan International Education Consultancy - IEC Abroad, İngiltere’nin 90 üniversitesine yılda binlerce öğrenciyi lisans ve yüksek lisans programlarına yerleştirmektedir. New College kampüslerinde İngilizce kursu yapan öğrenciler 1- 3-6 veya 9 ay İngilizce kursu sonrası 6.0 IELTS almaları takdirinde İngiltere üniversitelerine başvuru yapabilirler. New College Group Üniversite yerleştirme departmanı tarafından başvurular ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Öğrenci; Manchester, Liverpool ve Dublin kampüslerinde yapacakları Genel ve Akademik İngilizce kursu sonrası IELTS sınavlarına gireceklerdir ve üniversitelerin kabul için talep ettikleri IELTS sonucunu alan öğrenciler lisans veya yüksek lisans eğitimine başlayabileceklerdir.

New College Group Genel İngilizce, Akademik İngilizce ve IELTS hazırlık Kurs Fiyatları;


4 hafta : 820 GBP / IELTS 1000 GBP
8 hafta : 1.435 GBP / IELTS 1750 GBP
12 hafta : 2.000 GBP / IELTS 2.500 GBP
20 hafta : 3.349 GBP /IELTS 4.165 GBP
24 hafta : 3.700 GBP /IELTS 4.800 GBP
32 hafta : 4.995 GBP / ILETS 6.210 GBP

New College Konaklama Fiyatları


Aile yanı sabah akşam yemekli haftalık : 160 GBP
Residence konaklama özel banyo ortak mutfak kullanımı yemeksiz Haftalık : 160 GBP

New College Group IELTS sonucuna göre başvuru yapılabilecek üniversiteler;


• Anglia Ruskin University
• Bangor University
• Birmingham City University
• City University London
• Coventry University
• De Montfort University
• Durham University
• Edinburgh Napier University
• Keele University
• Leeds Beckett University
Anglia Ruskin University
Bangor University
Birmingham City University
City University London
Coventry University
De Montfort University
Durham University
Edinburgh Napier University
Keele University
Leeds Beckett University
Liverpool John Moores University
London South Bank University
Loughborough University
Manchester Metropolitan University
Newcastle University
Northumbria University
Nottingham Trent University
Oxford Brookes University
Plymouth University
Queen’s University Belfast
Ulster University
The University of Winchester
University of Bradford
University of Brighton
University of Derby
University of East London
University of Essex
University of Greenwich
University of Hull
University of Kent
University of Lincoln
University of Liverpool
University of Northampton
University of Portsmouth
University of South Wales
University of the West of Scotland
University of Westminster
York St John University
New College Group dil kursu ve üniversite başvurularını Global Vizyon ile yapabilirsiniz.