Tıp Öğrencileri, Doktorlar ve Hemşireler için İngiltere Regent English’den Medikal İngilizce Programı
Tıp Öğrencileri, Doktorlar ve Hemşireler için İngiltere Regent English’den Medikal İngilizce Programı

Tıp Öğrencileri, Doktorlar ve Hemşireler için İngiltere Regent English’den Medikal İngilizce Programı

İngiltere’nin en eski dil okullarından biri olan Regent English Language Training’in açtığı medikal ingilizce eğitim programı, genç ve modern bir sahil kenti olan Brighton kampüsünde verilecek. Mesleki İngilizce kursları alanında bir çok programı yıllardır sunan ve başarılar elde eden Regent English Dil Okulunda alacağınız mesleki dil eğitimi sizin alanınızdaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak yönde olacaktır. 

Gerek hastalarıyla gerekse meslektaşlarıyla sağlıklı bir iletişim kurmak isteyen doktorlar, doktor adayları ve hemşireler için tasarlanmış bu 4 haftalık medikal ingilizce programı, ingilizceyi etkin bir şekilde kullanmak isteyen öğrencilerine ihtiyaç duydukları bilgi, beceri ve özgüveni sağlamayı amaçlar. Medikal İngilizce programının temelinde olan tıbbi terminoloji, hastaların problemleri ya da tıbbi durumları irdeleyen vaka analizleri yapılarak öğrenciye aktarılır. Günlük hayatta karşılaşılan durumların örneklendirilerek işlendiği medikal İngilizce programında kişiler tıp alanında ihtiyaçları olabilecek kelime hazinesine sahip olur ve bunları kullanmasını öğrenir. 
Regent Dil Okulunun sunduğu medikal İngilizce eğitimleri 4 hafta sürmektedir. Haftada 25 saat derse ek olarak 1.5 panel, atölye çalışmaları ve birebir koçluk seanslarını içermektedir.

Program fiyat ve başlangıç tarihlerine aşağıda ulaşabilirsiniz. Siz de medikal İngilizce programıyla mesleki İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız Global Vizyon danışmanları iletişime geçerek program detaylarını öğrenebilirsiniz.

Programı Veren Okul : Regent English Language Tranining

Programın Adı : Medikal İngilizce – Tıp İngilizcesi ( Medical English)

Programa Kimler Katılabilir: Yurtdışında medikal İngilizce programlarına tıp fakültesi öğrencileri, doktorlar ya da hemşireler katılabilmektedir.

Program Başlangıç Tarihleri:
  • 3 - 30 Mart 2019
  • 5 Mayıs - 1 Haziran 2019
  • 11 Ağustos - 7 Eylül 2019

Program Ücretleri:

4 haftalık program ücreti: 1.684 GBP

Regent Language Center tarafından düzenlenen medikal İngilizce ve diğer mesleki eğitim ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.