Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti DUBLIN’DE WORK &STUDY | GlobalVizyon
Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti DUBLIN’DE  WORK &STUDY

Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti DUBLIN’DE WORK &STUDY

Hem Eğitim Alın Hem de Para Kazanın!

Üç büyük üniversitesi, galerileri, tiyatroları, sanat merkezleri , müzeleri, restoranları ve dünyaca ünlü eğlenceli gece hayatının merkezi Templa Bar ile Dublin’de İngilizce öğrenmek , öğrenirken de  çalışarak pratiğini geliştirmek mümkün!

Arkadaş canlısı halkı ile ünlü İrlanda’nın turistik başkenti Dublin’in merkezinde,  25 haftalık dil eğitiminizi Work &Study programı dahilinde  , minimum maliyetle tamamlarken, çalıştığınız süre içinde İngilizce  pratiğinizi de geliştirebilirsiniz!

Work &Study ile Dublin’de  1 yıllık dil eğitiminizi ; 25 hafta yarı zamanlı, kalan  27 haftayı da tam zamanlı çalışarak , çalışırken de pratik yaparak değerlendirebilirsiniz.

Kolay vize koşulları ile İrlanda’da İngilizceyi İngiliz aksanı ile öğrenin!

Aynı zamanda , İrlanda’da Genel İngilizce programlarıyla  İngilizceyi İngiliz aksanıyla öğrenebilir,  yoğunlaştırılmış IELTS kurslarına katılabilir, Mesleki İngilizce kursları ile mesleki gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.  Aile programları ile ailecek Dublin’i tanıma ve  İngilizce öğrenme fırsatını yakalarken , kombinasyon programları ile  de (dans, müzik,spor) İngilizce eğitiminizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.


Önerilen Okullar