Yurtdışında Mesleki İngilizce Kursları İle Hep Bir Adım Önde Olun | GlobalVizyon
Yurtdışında Mesleki İngilizce Kursları İle Hep Bir Adım Önde Olun

Yurtdışında Mesleki İngilizce Kursları İle Hep Bir Adım Önde Olun

GlobalVizyon

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

St. Giles International – Mesleki Turizm İngilizcesi

Her yıl dünyanın 90 ülkesinden gelen yaklaşık 9000 öğrenciye eğitim veren St. Giles International İngilizce Dil Okullarının öncelikli amacı herkesin karşılayabileceği eğitim ücretleri ile kaliteli bir eğitim verebilmektir. Turizm alanında iş İngilizcesi kursları ile Brighton lokasyonunda öne çıkan okul, 28 derslik yoğun Turizm İngilizcesi programlarında 2017 yılı için %20 indirim sunmaktadır. %20 indirimli olarak 4 haftalık Turizm İngilizcesi sadece 1094 £. Genel İngilizce sabah kursları ve öğleden sonra İş İngilizcesi olarak uygulanan bu programda öğrenciler aynı zamanda İş İngilizcesi Sertifikası almayı da amaçlayabilirler. Sizde yaz aylarınızı farklı bir ülkede farklı bir kültürde iş ingilizcesi dil eğitimi alarak değerlendirmek istiyorsanız hayallerinizi ertelemeyin, hemen başvurun!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

The London School of English – Hukuk İngilizcesi

Hukukçuların işlerini düzgün yapabilmeleri için, dili doğru kullanmaları, söyleneni ve yazılanı yüzde yüz doğru anlamaları gereklidir. Bundan dolayı, bu konuda özelleşen mesleki İngilizce kursları almaları yararlı olacaktır. London School of English’te Hukuki İngilizce dil eğitimcileri hukuk alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Hukuk alanına özgü dil eğitimi hukuk alanında çalışan kişilerin verdiği derslerden oluşur ve öğrenciler kullanışlı ve pratik bilgilere ulaşır. Hukuk İngilizcesi kursları hukuk kariyerlerine yeni başlayan hukukçular veya hukuk öğrencileri için ideal olup, kariyerlerinde ihtiyaç duyacakları dil becerilerini kazandırma amacını güder. Kursun içeriği alandan alana değişir ve öğrencilerin dilin gerçekte nasıl kullanıldığını birebir gözlemleyebilmeleri amacıyla, halen görev yapmakta olan hukuk firmalarına ve dava yürüten mahkemelere yapılan ziyaretlerle desteklenir. 4 haftalık Hukuk ingilizcesi kursu sadece 2240£. Bu fırsattan yararlanmak ve hukuk alanında dilinizi geliştirirken farklı deneyimler ile kendinizi geliştirmek için hemen başvurun!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Regent Language Schools – Mesleki Tıp İngilizcesi

Regent Dil Okulları kapsamlı, olumlu, destekleyici bir atmosferde yüksek kalitede bir İngilizce eğitimi sunan İngiltere’nin önemli dil okullarından biridir. İngiltere ve İskoçya’nın özenle seçilmiş merkezi bölgelerinde yer alan okullarında özel workshop’lar ver yoğun ders eğitimiyle Tıp İngilizcesi eğitimi sunan okulda 4 haftalık yoğun Tıp İngilizcesi eğitimi sadece; 1528£. Tıp alanında dil eksikliğinizi giderecek ve unutulmayacak tecrübeler kazanacaksınız. Bu fırsattan yararlanmak ve Tıp alanında dilinizi geliştirirken workshoplar ile kendinizi geliştirmek için hemen başvurun!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Bournemouth School of Marketing – Mesleki Pazarlama İngilizcesi

Bournemouth School of Marketing isminden de anlaşılabileceği gibi İşletme, Finans, Pazarlama, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, IT gibi alanlardaki ihtiyaca yönelik kurulmuş genel ve mesleki İngilizce kurumudur. Zamanla bu alanda çıtayı yükselterek İngilizce eğitim verdiği alanları genişletmiştir. Bu sayede en tanınan İngiltere dil okullarının arasında hak ettiği yere kavuşmuştur. Bournemouth School of Marketing’de özel extra hafta alma avantajlarıyla sunulan pazarlama İngilizcesi 4 hafta sadece 700£. Sizde yaz aylarınızı farklı bir ülkede farklı bir kültürde pazarlama alanında iş İngilizcesi dil eğitimi alarak değerlendirmek istiyorsanız hayallerinizi ertelemeyin, hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »