Yurtdışında Burslu Üniversite Okuma İmkanı ! | GlobalVizyon
Yurtdışında Burslu Üniversite Okuma İmkanı !

Yurtdışında Burslu Üniversite Okuma İmkanı !

Trine Üniversitesi’nde Başarılı Öğrencilere 7.000 ile 16.000 USD Arasında Burs İmkanı


Trine Üniversitesi, Amerika’da bulunan 130 yılı aşkın süredir eğitim veren ve programlarını, tesislerini, fakültelerini sürekli yenileyerek, standartlarını yüksek tutmayı hedefleyen bir üniversitedir. Okulda; İletişim, Psikoloji, Uygulamalı İşletme, Biyomedikal, Kimya ve Biyo-süreç, İnşaat, Bilgisayar ve Yazılım Mühendislikleri, Biyokimya, Biyoloji, gibi bölümler bulunmaktadır. Lisans programları yıllık 30.000 USD, yüksek lisans programları yıllık 10.000 USD civarındadır. Başarılı olan uluslararası öğrencilere yıllık 7.000 ile 16.000 USD arasında burs verilmektedir. Başarılı öğrenciler not ortalaması ve ACT/SAT puanına göre farklı burs imkanlarından faydalanabilirler. Trine Üniversitesi’nin tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=9kCwLfSvlF8 Okul ve fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »BPP Üniversitesi Anlaşmalı Olduğu Üniversitelerden Mezun Olanlara 2,875 GBP Burs Veriyor!


2017 Eylül dönemi kayıtları hala devam eden BPP Üniversitesi İngiltere’de bulunan bir özel okuldur. Okul Hukuk, İşletme ve Sağlık olmak üzere üç fakülteye sahiptir. Hazırlık, Lisans, Yüksek Lisans ve Profesyonel Diploma Programları bulunan BPP Üniversitesi; uluslararası öğrencilere özel olarak hazırlanmış “Hazırlık Kursları” ile dil yeterlilik sınavını geçemeyen öğrencilere İngilizce dil becerilerini geliştirme fırsatı vermektedir. BPP üniversitesi 2017 Eylül dönemi için anlaşmalı olduğu İstanbul Şehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İstanbul Aydin Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İstanbul Medipol Üniversitesi, İstanbul Gedik Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi’nden mezun olan öğrencilere özel bir burs imkanı sağlıyor. Bu üniversitelerden mezun olan öğrencilere 2,875 GBP burs veriyorlar. Normal liste fiyatı 11,500 GBP olan bir bölümün burslu fiyatı sadece 8,625 GBP. Okul ve fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Anglia Ruskin Üniversitesi İngilizce Dil Seviyenizi Tespit Ediyor!


Doğu İngiltere’nin en büyük üniversitelerinden biri olan Anglia Ruskin Üniversitesi’nin Cambridge ve Chelmsford’ta iki ana kampüsü bulunur. İngiltere’nin Psikoloji alanında en iyi ve İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında ikinci en iyi üniversitesidir. Full-time ve part-time lisans, yüksek lisans, doktora eğitimi ile uluslararası öğrenciler için ayrıca Pre-Mater ve Foundation kursaları da bulunmaktadır. IELTS ya da TOEFL skoru olmayan ve Anglia Ruskin Üniversitesinde eğitim almak isteyen öğrencilere özel “İngilizce Dil Sınavı” gerçekleştirecektir. 22 Temmuz ve 5 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da yapılacak sınavla ayrıntılı bilgi için 0212 2444 000 ve 0532 540 4037 numaralı telefonlardan bilgi alabilrsiniz.

Detaylı Bilgi »