Yurtdışı Dil Okullarına 2017 Fiyatları İle Kayıt Olmak İçin Son Tarih 31 Ekim ! Şimdi Kayıt Ol, Ödemeni Vizen Çıktıktan Sonra Yap ! | GlobalVizyon
Yurtdışı Dil Okullarına 2017 Fiyatları İle Kayıt Olmak İçin Son Tarih 31 Ekim ! Şimdi Kayıt Ol, Ödemeni Vizen Çıktıktan Sonra Yap !

Yurtdışı Dil Okullarına 2017 Fiyatları İle Kayıt Olmak İçin Son Tarih 31 Ekim ! Şimdi Kayıt Ol, Ödemeni Vizen Çıktıktan Sonra Yap !

ILAC (International Language Academy of Canada) Dil Okulları


Son 5 yılın en iyi Kanada dil okulu seçilen ILAC’ın %33’e varan indirimlerini kaçırmayın. Vancouver ve Toronto’da merkezi konumlarda şubeleri bulunan ILAC, sunduğu program çeşitliliği, tecrübeli eğitmenleri ve sınırsız sosyal aktiviteleri ile sizlere unutulmaz bir Kanada deneyimi sunmayı hedefliyor. İndirimlerden yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »EC English Dil Okulları


Dünya çapında 20’ye yakın okuluyla her yaştan öğrenciye eğitim veren EC’nin %30’a varan indirimlerini kaçırmayın! Kaliteli eğitim ile dil öğrenmeyi garanti eden EC’nin İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, İrlanda ve Güney Afrika’da dil okulları bulunur. İndirimlerden yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Kaplan International Dil Okulları


75 yılık aşkın eğitim tecrübesi ile İngilizce eğitiminde en güvenilir eğitim kurumlarından biri olan Kaplan’ın %25’e varan indirimlerini kaçırmayın! Kaplan International English anadili İngilizce olan ülkelerde 40'ın üzerinde dil okulu ile çok geniş bir yelpazede dil eğitimi sunmaktadır. İndirimlerden yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Embassy English Dil Okulları


Global İngilizce dil okulları arasında beş yıl üst üste “Yılın Okul Zinciri” ödülünü kazanan Embassy’nin %25 indirim fırsatlarını kaçırmayın! Embassy English dünya üzerinde 20'ye yakın kampüsüyle deneyimli akademik kadrosu ve modern sınıflarında kaliteli bir eğitim desteği sunuyor. İndirimlerden yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »LSI (Language Studies International) Dil Okulları


1965’den beri dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim veren LSI’ın ‘25’e varan indirim fırsatını kaçırmayın! Tüm dünyaya yayılmış, geniş bir okul ağına sahip LSI okulları bulundukları şehirlerin merkezi ve cazip bölgelerinde yer almaktadır. İndirimlerden yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Queen Mary University of London


Queen Mary University of London, İngiltere'nin önde gelen araştırma odaklı yüksek öğretim kurumlarından biridir. Beşeri bilimler, sosyal bilimler, hukuk, tıp, diş hekimliği ve mühendislik programları bulunur. Queen Mary, Sağlık ve Dişçilik bölümü Londra üniversiteleri bölümleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Ana kampüsü Mile End’de yer alır. Bu kampüste yurtlar, bankalar, sağlık ve spor merkezleri de bulunur. Uluslar arası öğrencilerin eğitimleri süresince kampüs içinde part-time çalışma imkanları da vardır. Yapılan bir araştırmaya göre Queen Mary mezunları en yüksek maaşlı işler konusunda top 10’da yer almaktadır. Okul hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu yapın.

Detaylı Bilgi »