Yurtdışı Dil Eğitiminde %45'e Varan İndirim Fırsatları ! | GlobalVizyon
Yurtdışı Dil Eğitiminde %45'e Varan İndirim Fırsatları !

Yurtdışı Dil Eğitiminde %45'e Varan İndirim Fırsatları !

Alpadia Dil Okulları – Almanca ve Fransızca Dil Kursları


Alpadia, İsviçre standartlarında dil eğitimini garanti eden, 20 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanından öğrenciyi kaliteli eğitimiyle memnun eden bir kurumdur. Berlin ve Freiburg’daki Almanca; Fransa’nın Lyon ve İsviçre’nin Montrö şehirlerindeki Fransızca kurslarında Genel, Yoğun, Sınav Hazırlık kursları ile Birebir dersler verilmektedir. Okulda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar bütün seviyelerde eğitim verilmektedir. 24 haftalık Genel Almanca dil eğitimin ücreti 2.760 EUR! 24 haftalık Genel Fransızca dil eğitim ücreti ise 4.320 EUR! Kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Embassy English Dil Okulları - %25 + %20 İndirim Fırsatı


Global İngilizce dil okulları arasında beş yıl üst üste “Yılın Okul Zinciri” ödülünü kazanan Embassy’nin %25+%20 indirim fırsatlarını kaçırmayın! Greenwich ve Cambridge lokasyonlarında 24 haftalık Genel İngilizce dil eğitimin indirimli fiyatı 3.384 GBP! New York’ta 24 haftalık Genel İngilizce (haftalık 20 ders) dil eğitimin indirimli fiyatı 5.184 USD, San Diego’da 24 haftalık Genel İngilizce (haftalık 20 ders) dil eğitimin indirimli fiyatı 4.752 USD! Avustralya- Brisbane’deki okulda 24 haftalık Genel İngilizce (haftalık 20 ders) dil eğitimin indirimli fiyatı 5.688 AUD! Kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Eurocentres Dil Okulları - %45’e Varan İndirim Fırsatı


Tüm dünyada yılda 13.000!i aşkın öğrencinin, dil kursu deneyimini kültürler arası bir maceraya dönüştüren Eurocentres’ın %45’e varan indirimlerini kaçırmayın! Amerika’da; San Diego’da 24 haftalık Genel İngilizce (haftalık 20 ders) dil eğitimin indirimli fiyatı 4.752 USD! Kanada’da Toronto ve Vancouver lokasyonlarında 24 haftalık Yoğun İngilizce (haftalık 25 ders) dil eğitimin indirimli fiyatı 5.262 CAD, 24 haftalık Yoğun İngilizce (haftalık 30 ders) dil eğitimin indirimli fiyatı 5.768 CAD! Kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Kaplan International Dil Okulları - %25’e Varan İndirim Fırsatı


70 yılı aşkın eğitim tecrübesi ile İngilizce eğitiminde en güvenilir eğitim kurumlarından biri olan Kaplan’ın %25’e varan indirimlerini kaçırmayın! İrlanda’daki Dublin lokasyonunda 24 haftalık Genel İngilizce (haftalık 20 ders) dil eğitimin indirimli fiyatı 4.000 EUR! Kaplan’ın Amerika’daki tüm lokasyonlarında 4 hafta üstü kurslarda %25 indirim fırsatı bulunmaktadır. Amerika’da 24 haftalık Genel İngilizce (haftalık 20 ders) dil eğitimin indirimli fiyatı 7.290 USD! Kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »EC English Dil Okulları – Malta - %20 İndirim Fırsatı


Sayısız kumsalı, kristal mavisi denizi, rahat ortamıyla cennetten bir köşe sunan Malta, hem dinlence hem eğlence için mükemmel bir adrestir. St. Julian’s adasında bulunan EC – Malta’daki 1-7 hafta Genel İngilizce eğitimde %15, 8 hafta ve üstü eğitimde %20 indirim fırsatını kaçırmayın! 24 haftalık Genel İngilizce (haftalık 20 ders) dil eğitimin indirimli fiyatı 3.168 EUR! Ayrıca EC - Malta’da tüm rezidans konaklamalarda %20 indirim fırsatı mevcuttur.

Detaylı Bilgi »