Yurtdışı Akademik Yaz Okulları | GlobalVizyon
Yurtdışı Akademik Yaz Okulları

Yurtdışı Akademik Yaz Okulları

GlobalVizyon

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Plumpton College - Brighton

Program ; Genel İngilizce eğitimi - Bilgisayar Programcılığı ve Yazılım dersleri - 20 ders ( haftalık ) Öğrenciler , 11 saat Genel İngilizce ve 7.5 saat , yazılım – software & hardware alanlarında alacakları özel dersler ve uygulamalar vardır.

Yaş ; 13 – 16

Konaklama ; Üniversite içerisinde tam pansiyon yurt konaklama sunmaktadır.

Süre : 2 hafta eğitim verilmektedir.

Tarih : 3 Temmuz – 31 Temmuz

Fiyat : 2500 £


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

d’Óverbroeck’s College- Oxford

Program; Young Professional – Tıp , Mühendislik , İşletme ve Medya bölümlerine giriş dersleri - 25 saat ( haftalık ) Öğrencilere ,eğilimli oldukları bölümlere nasıl girebilecekleri yönünde eğitim sunulmaktadır.

Yaş ; 13 – 16

Konaklama ; Kolej içerisinde tam pansiyon yurt konaklama sunmaktadır.

Süre : 2 ya da 4 hafta eğitim verilmektedir.

Tarih : 10 Temmuz – 07 Ağustos

Fiyat : 2920 £ ( 2 hafta ) , 5840 £ ( 4 hafta )


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Oxford University - Pembroke College

Program; Young Leaders – Akademik yeteneklerinin ve becerilerinin geliştirilebilmesi adına uygulamalı dersler - 28 saat ( haftalık) Öğrencilerin ; gelecekte ,akademik hayatlarında ya da yapacakları mesleklerde hitabet , sunum gibi becerilerinin geliştirilebilmesi adına sunulmaktadır

Yaş ; 16 – 18

Konaklama ; Kolej içerisinde tam pansiyon yurt konaklama sunmaktadır.

Süre : 2 , 4 ya da 6 hafta eğitim verilmektedir.

Tarih : 03 Temmuz – 14 Ağustos

Fiyat : 3040 £ ( 2 hafta ) , 6080 £ ( 4 hafta ) , 9120 £ ( 6 hafta )


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

London School of Economics Summer Session

London School of Economics and Political Sciences şüphesiz İngiltere’nin en kaliteli ekonomi ve siyaset bilimi okullarından biridir. LSE Londra merkezde Holborn semtinde buyuk ve merkezi bir yerleskede egitim vermektedir. Ingiltere ve dunya genelinde bir une sahip olan universite yaz aylarinda universite ogrencilerine yonelik olarak cok farkli alanlarda akademik 2-3 hafta suren programlar sunmaktadır.

Yaş; 18-22 aralığı

PROGRAMLAR: LSE asagidaki ana bilim dalllarinin alt basliklarinda cok sayida konuda yaz okulu düzenlemektedir; Accounting, Business and Management, Culture and the Environment, Economics, English Language, Finance, International Relations, Government and Society, Law, Research Methods, Data Science, and Mathematics

EĞİTİM ÜCRETLERİ: LSE Summer School fiyatlari 2 farklı şekilde düzenlenmiştir. Üniversite öğrencileri için bir session; 2.200 GBP 2 session 3,900 GBP 3 session ; 4,550 GBP Mezunlar için ise ; bir session 3,100 GBP 2 session; 5,400 GBP 3 session; 6,500 GBP Kayıt ücreti ise 50 GBP ‘dir

BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: Session One (18 June - 6 July 2018) Session Two (9 - 27 July 2018) Session Three (30 July - 17 August 2018)

KONAKLAMA: LSE yurtlarında konaklama sağlanmaktadır. Ücretler haftalık 250-700 Sterlin arası değişmektedir

GİRİŞ KOŞULLARI: Öğrenciler en az 107 Toefl veya 7.0 IELTS seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmalıdır


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Arts University Bournemouth | Bournemouth

Arts University Bournemouth | Bournemouth 1885’te kurulan Arts University Bournemouth, günümüzde de sanat, tasarım, medya ve performans gibi yaratıcı endüstrilere yönelik yüksek kalitede eğitim veren ve bu konuda uzmanlaşmış öncü bir üniversitedir. Bu alanlara tutkuyla bağlı olan üniversite meraklı olmayı, risk almayı, araştırmada maceracı olmayı teşvik etmekte ve bilginin sınırlarını zorlamayı sevmektedir. Üniversite öğrenci ve çalışanlarına yüksek profesyonel standartlara ulaşabilecekleri son teknoloji imkanlarına sahip bir çevre sağlamaktadır.

Temel Bilgiler

YAŞ ARALIĞI:
Creative Arts Summer School’da 14-15 yaş arası öğrencilere kurslar verilir.Diğer yaz kursları 16 yaş üstü tüm öğrencilere açıktır.Üst yaş sınırı yoktur.

PROGRAMLAR: Introduction to Animation / British Architecture & 3D Design / Introduction to Fashion Design / Complete Film Making / Creative Make-up for Stage and Screen / Creative Photography Portfolio / Portfolio Preparation for the Creative Arts / Creative Arts Summer School(14-15 years).

EĞİTİM ÜCRETLERİ: Tüm bölümler için ücret £ 1,795'dur. Sadece Creative Arts Summer School için eğitim ve konaklama ücreti toplamda £3,495'dur.

BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: Tüm bölümler için 24 Temmuz - 10 Ağustos'tur. Sadece Creative Arts Summer School için 23 Temmuz – 3 Ağustos'tur.

Süre: 2 hafta

KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt seçenekleri mevcuttur.

GİRİŞ KOŞULLARI: Bazı bölümlere başvuru esnasında sanat portfolyosu göndermek gerekebilir.


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Birmingham City University | Birmingham

Birmingham City Üniversitesi şehir merkezinde yer alan ve muhteşem olanaklara sahip iki kampüsüyle yaratıcı yetenekler için tam anlamıyla bir cennettir. Farklı öğrenci yapısına hitaben çok çeşitli konularda Eğitim veren üniversite aynı zamanda sektörün içinden ve iş dünyasında kurduğu ilişkilerle öğrencilerine Zengin profesyonel deneyimler sunar. Başarı hikayeleri ile dolup taşan üniversitenin son olarak moda bölümü mezunlarından Becky Short’un tasarımlarıyla giyen ünlü fanının kim olduğunu tahmin edemezsiniz! Lady Gaga.

Temel Bilgiler

YAŞ ARALIĞI:
Tüm programlara yalnızca 18 yaş ve üzeri öğrenciler katılabilir.

PROGRAMLAR: International Business / International Business Law / Media ( Radio and TV ) / Experiencing Modern Digital Media and Technology / Design and Make a Piece of Jewellery / Fashion – Print, Style and Capture / Fashion - Digital Manipulation / Visual Communication / Data Journalism / Network Engineering , Network Security and Ethical hacking / Improving Family health and Wellbeing / Sport and Exercise / Children and UK culture / Life Sciences and Biomedical Engineering.

EĞİTİM ÜCRETLERİ: £2200 (3 haftalık program , fiyata konaklama, sabah ve öğlen yemeği, havaalanı karşılama, dahildir)

BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: 23 Temmuz- 10 Ağustos. Sure: 2,5 hafta

KONAKLAMA: Birmingham City University'nin kendi yurtları.

GİRİŞ KOŞULLARI: Öğrenciler en az 5.5 IELTS seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmalıdır.


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Cambridge Education Group | Cambridge

Cambridge Education Group Oxford Üniversitesi’ne ve Cambridge Üniversitesi’ne hazırlık programı sunmaktadır. Cambridge şehri kendi adını taşıyan dünyanın en prestijli üniversitesi olan Cambridge Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Cambridge şehri hiç bozulmamış yeşil alanları ile güzel bir doğal ortam sunmaktadır.

Temel Bilgiler

YAŞ ARALIĞI:
Programa göre 14-16 yaş aralığı veya 15 yaş ve üzeri olmak gerekmektedir.

PROGRAMLAR: Oxbridge Preparation Programme / STEM Cambridge Programme / UK Education Taster Programme / Careers in Law, Business and Law Programme / Medics Preparation Programme.

EĞİTİM ÜCRETLERİ: £ 3500 (Konaklama,yemek,havaalanı transferi, ve eğitim ücretlerini içermektedir.)

BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: Program uzunlukları 2 ve 3 hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Sure: 2-3 hafta

KONAKLAMA: Tek kişilik ya da ikiz yataklı yurt.

GİRİŞ KOŞULLARI: Öğrenciler en az IELTS 5.0 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmalıdır.


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Chelsea Independent College | London

Chelsea Independent College Londra’nın merkezinde bulunmakla birlikte yaz okulları için İngiltere’nin en popular okullarından birisidir.

Temel Bilgiler

YAŞ ARALIĞI:
14-17

PROGRAMLAR: Art & Design / Business & Finance / Engineering & Computing / Law, Politics and International Relations / Drama & Theatre Studies / Medicine.

EĞİTİM ÜCRETLERİ: Program tarihine göre £2850 ve £2650* arasında değişmektedir.

BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: 1-14 Temmuz, 15-28 Temmuz, 29 Temmuz- 11 Ağustos*.( Program ücretine konaklama, havaalanı karşılama,3 öğün yemek, standart geziler, sigorta ve aktiviteler dahildir .)

Süre: 2 hafta

KONAKLAMA: Tek kişilik ve çift kişilik rezidans yurtlarda konaklama sağlanacaktır.

GİRİŞ KOŞULLARI: Öğrenciler en az 4.5 IELTS seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmalıdır. Ayrıca Chelsea Independent College'ın sunmuş olduğu kendi sınavını BEB ofislerimizde yapabilmekteyiz.


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Northumbria University | Newcastle

Northumbria Üniversitesi, Newcastle’da bulunan dünya çapında akademik kalitesinin mükemmelliği ile bilinen araştırma odaklı, iş dünyasına yoğunlaşan bir üniversitedir. Newcastle Upon Tyne’ın merkezinde olan Northumbria, öğrenci hayatı için bir numara gösterilirken, ödüllü öğrenci birliği eğlenceli zaman geçirmek ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurmak için bir fırsattır. Cana yakın bir kültür, zengin tarih, güzel kıyılar, spor aktiviteleri, iyi alışveriş ve sanat hayatının tiyatro, sinema ve müzik ile dopdolu olduğu Newcastle Upon Tyne, her altı kişiden birinin öğrenci olduğu rakipsiz bir şehirdir.

Temel Bilgiler

YAŞ ARALIĞI:
Sadece üniversite öğrencileri katılabiliyor.

PROGRAMLAR: Culture and Heritage in Britain / The Management, Science and Coaching of Sport / Corporate Social Responsibility: From Chocolate to Power Generation / Environment,Development and Sustainability / Research Methods for Business.

EĞİTİM ÜCRETLERİ: £2,750 (Konaklama ,havaalanı transferi. faaliyet ve geziler ve eğitim ücretlerini içermektedir.)

BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: 8 Temmuz – 28 Temmuz

Süre: 3 hafta

KONAKLAMA: Northumbria University yurtları

GİRİŞ KOŞULLARI: Öğrenciler en az IELTS 6.0seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmalıdır. Minimum 2.75 GPA.


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Oxford Summer School | Oxford

Oxford’un akademik havasını solumak için Oxford Summer School öğrenciler için doğru adrestir. Öğrenciler, dersleri Oxford akademisyenleri tarafından almaktadırlar.

Temel Bilgiler

YAŞ ARALIĞI:
13-15 / 16-17

PROGRAMLAR: Arts and Humanities / Computer Science / Economics / English Literature and Creative Writing / English Language / International Relations and Politics / Law / Mathematics / Medicine / Science 16-17 Yas Programları: Biology / Business and Entrepreneurship / Chemistry / Classical Civilization / Computer Science / Creative Writing / Earth Science / Economics / English Literature / English Language / Engineering / Environmental Science / Geography / History / International Development / International Relations / Law / Leadership / Mathematics / Medicine / Psilosophy / Physics / Psychology / Theology / English Language.

EĞİTİM ÜCRETLERİ: 2 haftalık program: £4195 4 haftalık program : £7895. Ücrete dahil olan Hizmetler: Konaklama, her sabah kahvaltı ,akşam yemeği, 13-15 yaş arası öğrenciler için haftada 3 gün öğle yemeği, tüm gezi ve aktiviteler

BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: 2 haftalık kurslar: 1. 24 Haziran – 7 Temmuz 2. 1 Temmuz – 15 Temmuz ( 16-17 yaş ) 3. 8 Temmuz – 21 Temmuz 4. 15 Temmuz – 28 Temmuz ( 16-17 yaş) 5. 22 Temmuz – 4 Agustos ( 16-17 yaş ) 6.29 Temmuz – 11 Agustos ( 16-17 yaş) 4 haftalık kurslar: 1. 24 Haziran – 21 Temmuz 2. 8 Temmuz – 4 Agustos

KONAKLAMA: Merkezde ve güvenli Oxford College Yurtlarında Konaklama

GİRİŞ KOŞULLARI: En az orta seviye ingilizce


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

University of Lincoln | Lincoln

Lincoln Üniversitesi, son model imkanlarla donatılmış ödüllü bir kampüse ve 200’den fazla ders seçeneğine sahiptir. Şehrin tam kalbinde yer alarak, Brayford limanının kafe kültürüne de hakimdir. Lincoln, Birleşik Krallık’taki en güvenli ve arkadaş canlısı şehirlerden biridir. Canlı atmosferin samimi bir toplumla birleşmesi Lincoln’ü okumak ve yaşamak için harika yerlerden biri yapar.

Temel Bilgiler

YAŞ ARALIĞI:
18+.

PROGRAMLAR: Documentary Production / Architecture / Film making /Digital Animation.

EĞİTİM ÜCRETLERİ: Documentary Production : £2,245(konaklama dahil), £1495(konaklama hariç) Diğer bölümler: £1495(konaklama dahil), £995(konaklama hariç)

BAŞLANGIÇ TARİHLERİ: 1-14 Temmuz / 1-21 Temmuz

SÜRE: 2 hafta

KONAKLAMA: Lincoln Universitesi Yurtları

GİRİŞ KOŞULLARI: Ögrencilerin IELTS’ten minimum 5.0 almaları beklenir.


Detaylı Bilgi »

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin