Yurt Dışında Uzun Dönem Dil Okulu Kayıtlarında Fırsat! | GlobalVizyon
Yurt Dışında Uzun Dönem Dil Okulu Kayıtlarında Fırsat!

Yurt Dışında Uzun Dönem Dil Okulu Kayıtlarında Fırsat!

İngiltere’de Uzun Dönem Dil Okulu Kayıtlarında Fırsat!


24 hafta eğitim + konaklama 6.100 GBP’den başlayan fiyatlarla görselin üzerine yazılacak İngilizceyi, doğduğu ve yaşandığı yerde; anavatanı olan İngiltere’de öğrenin! Thames nehri, kırmızı telefon kulübeleri, kraliyet ailesi, British aksanı, lordları, doğası, üniversiteleri gibi ikonikleşmiş detayları ile İngiltere; her yıl yabancı dil öğrenmek isteyen 700 binden fazla uluslararası öğrenciyi topraklarında ağırlamaktadır. Londra, Oxford, Cambridge, Brighton, Bournemouth gibi şehirlerde, kaliteli ve akredite edilmiş dil okullarında; konaklama dahil, 24 haftalık dil eğitim ücreti 6.100 GBP’den başlayan fiyatlarla! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Amerika’da Uzun Dönem Dil Okulu Kayıtlarında Fırsat!


İngilizceyi, fırsatlar ve rüyalar ülkesi Amerika’da öğrenin! İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından İngiltere’den sonra dünya üzerinde en çok tercih edilen ikinci ülke olan Amerika, yılda 250 binin üzerinde uluslararası öğrenciyi dil eğitimi amacıyla ülkesinde ağırlamaktadır. New York, San Francisco, Los Angeles, San Diego, Boston, Miami gibi şehirlerde, dünyanın önde gelen eğitim kurumlarında; konaklama dahil, 24 haftalık dil eğitim ücreti 9.800 USD’den başlayan fiyatlarla! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Kanada’da Uzun Dönem Dil Okulu Kayıtlarında Fırsat!


İngilizceyi, dünyanın en yaşanılabilir ülkesi Kanada’da öğrenin! Oldukça düşük suç oranına sahip, dünyanın en güvenli şehirlerinden olan Kanada; yer yıl dil eğitimi için gelen 170 bin uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Para birimi Dolar ve Sterlin’den daha düşük olduğu için daha hesaplı bir ülkedir. Toronto, Vancouver ve Montreal şehirlerinde bulunan eğitim kurumlarında; konaklama dahil, 24 haftalık dil eğitim ücreti 9.100 CAD’dan başlayan fiyatlarla! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Malta’da Uzun Dönem Dil Okulu Kayıtlarında Fırsat!


İngilizceyi, ikinci dili İngilizce olan, Akdeniz’in en görkemli adası Malta’da öğrenin! İkinci dil olarak İngilizcenin konuşulduğu Malta’yı tercih eden öğrenciler; dillerini geliştirirken aynı zamanda güneşin, denizin, plajın, tarihin ve sıcakkanlı insanlarıyla Malta sokaklarının da tadını doyasıya çıkarabilmektedir. Türkiye’ye olan yakınlığı ve sıcak Akdeniz iklimi ile çok sayıda öğrencinin dil eğitimleri için tercih ettiği Malta’da; konaklama dahil, 24 haftalık dil eğitim ücreti 5.150 EUR’dan başlayan fiyatlarla! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »