Yurt Dışında Uzun Dönem Dil Okullarında En Uygun Fiyatlar! | GlobalVizyon
Yurt Dışında Uzun Dönem Dil Okullarında En Uygun Fiyatlar!

Yurt Dışında Uzun Dönem Dil Okullarında En Uygun Fiyatlar!

İngilizceyi, doğduğu ve yaşandığı yerde; anavatanı olan İngiltere’de öğrenin!


İngilizcenin doğduğu ve yaşandığı ülke olan İngiltere’deki Londra, Oxford, Cambridge, Brighton, Bournemouth gibi şehirlerdeki yüzlerce dil okuluna her yıl Türkiye’den 20 binin üzerinde öğrenci eğitim almaya gitmektedir. Oxford House College Dil Okulu’nun Londra şubesinde 4 haftalık konaklama dahil 24 haftalık dil eğitimi ücreti sadece 3.695 GBP! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »İngilizceyi, fırsatlar ve rüyalar ülkesi Amerika’da öğrenin!


İngilizce’nin anavatanlarından olan Amerika’da her seviyeye, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun dil okulları bulunmaktadır. Öğrenciler; Amerika’da en uygun lokasyonlarda eğitim alırken, sevdikleri bir çevrede kendini geliştirme imkanı da yakalar. ILSC Dil Okulu’nun San Francisco şubesinde 4 haftalık konaklama dahil 24 haftalık dil eğitimi ücreti sadece 4.800 USD! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »İngilizceyi, dünyanın en yaşanılabilir ülkesi Kanada’da öğrenin!


Genellikle soğuk havasıyla akıllarda yer eden Kanada soğuk havasına tezat olarak samimi, sıcak ve yardımsever insanlarıyla tanınmaktadır. Oldukça düşük suç oranına sahip olan ülke; ilk kez yurt dışına çıkacak olanların kendini güvende hissetmesini sağlar. St. Giles Dil Okulu’nun Vancouver şubesinde 4 haftalık konaklama dahil 24 haftalık dil eğitimi ücreti sadece 4.800 CAD! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »İngilizceyi, ikinci dili İngilizce olan, Akdeniz’in en görkemli adası Malta’da öğrenin!


Muhteşem bir Akdeniz Adası olan Malta’da bitmeyen yazın keyfini çıkarırken İngilizce öğrenin! Güney Avrupa’da yer alan, güneşi, denizi, plajları, tarihi dokusu, sıcakkanlı insanları ile tanınan Malta; İngilizcesini geliştirmek isteyenlerin tercih ettiği ülkeler arasındadır. Magister Academy Dil Okulu’nda 24 hafta konaklama dahil 24 Haftalık dil eğitimi paket program ücreti sadece 4. 320 EUR! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Greenwich Üniversitesi


Greenwich Üvinersitesi Londra’nın Greenwich bölgesinde bulunan İngiltere’nin önde gelen ve modern devlet üniversitelerinden biridir. Öğrencilerinin mezuniyet sonrası iş hayatlarına geçişlerinde yardımcı olduğu güçlü bağlantıları vardır. Ana kampüsü UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan yapıların arasında, sıfır derece Greenwich meridyeninin geçtiği kabul edilen mevkidedir. Okul, Londra merkeze 10-15 dakikalık mesafededir. 1200’den fazla alanda lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Programlarının ortalama ücreti 12.000 GBP’dir. Okul, yüksek lisansa başvuru yapan başarılı öğrencilerimize 1.000 GBP burs vermektedir. Lisans ortalaması 2.10, IELTS skoru 6 olan öğrenciler okula başvurabilir. Yurtdışında üniversite eğitimi hakkında detaylı bilgi için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »