YKS'de İstediğin Puanı Alamadıysan Üzülme! Yurtdışı Sınavsız Üniversite Başvuruları Başladı ! | GlobalVizyon
YKS'de İstediğin Puanı Alamadıysan Üzülme! Yurtdışı Sınavsız Üniversite Başvuruları Başladı !

YKS'de İstediğin Puanı Alamadıysan Üzülme! Yurtdışı Sınavsız Üniversite Başvuruları Başladı !

My new email template

YKS'de İstediğin Puanı Alamadıysan Üzülme!
Yurtdışı Sınavsız Üniversite Başvuruları Başladı !

Öğrenciler hayallerindeki mesleği değil puanlarının yettiği mesleği seçmek zorunda kalıyorlar. Bu da hayatları boyunca yaptığı işten memnun olmayan bireylerin mutsuz bir şekilde yaşamasına neden oluyor. Bu durumu yaşamak istemeyen gençler ve aileler için rota yurtdışı üniversiteleri oluyor. Türkiye'deki üniversiteye giriş sınavında dört yıllık bir üniversiteye yerleşen öğrencileri üniversitelerine kabul ediyorlar. Bu şekilde öğrenciler kendi istedikleri bölümde, puan zorunluluğu olmadan okuyabiliyorlar.

Siz de YKS stresi olmadan yurtdışında okuyarak o ülkenin kültürünü öğrenmek istiyorsanız hemen bizimle ileişime geçin, sizler için en doğru kararı uzman danışmanlarımız ile birlikte verelim.


Yurtdışı Üniversite Fiyatları

Rusya'da yıllık 2.750 $
Ukrayna'da yıllık 3.500 $
Polonya'da yıllık 2.500 €
Hollanda'da yıllık 7.000 €
İtalya'da yıllık 4.000 €
İsveç'te yıllık 12.000 €
İngiltere'de yıllık 10.000 £
Amerika'da yıllık 9.000 $
Kanada'da yıllık 13.000 C$ 'dan başlamaktadır.

Balkanların Kalbi Makedonya'nın Başkenti Üsküp'te Uluslararası Balkan Üniversitesi'nde, %100 İngilizce Eğitimi ile Üniversite Okuma Şansı

 22.500 TL'den Başlayan Fiyatlarla 

Uluslararası akademik kadrosu, tam donanımlı ve yeni kampüsüyle 150'den fazla uluslararası anlaşma ile öğrencilerine Avrupa'da eğitim imkanı sunan Uluslararası Balkan Üniversitesi 7 Fakültede 30'dan fazla Lisans, Lisansüstü, doktora programı ve İngilizce Dil okuluyla lise diploması ile kayıt şansı sunuyor.

Kuzey Makedonya'nın en iyi üniversitesinde 29.500 TL'ye hukuk, mimarlık ve mühendislik, 27.500 TL'ye psikoloji, işletme, medya ve grafik tasarım okuma şansı.

Üniversite hayaline Özel Öğrenci Statüsü ile lise diploması %100' YÖK denkliğiyle kolayca ulaş.

YÖK tarafından %100 denkliği olan Uluslararası Balkan Üniversitesi pandemi süresince öğrencilerine iki seçenek sunuyor. Öğrenciler pandeminin etkisinin devam etmesi ve okulların fiziki olarak açılamaması durumunda derslerini hiçbir hak kaybına uğramadan %100 online şekilde alabilecekler. Ayrıca Uluslararası Balkan Üniversitesi'nin anlaşmalı olduğu ve içlerinde Marmara Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Gazi Üniversitesi başta olmak üzere 40'ın üzerindeki üniversitede ilk yılını tamamlama şansı yakala.

Uluslararası Balkan Üniversitesi hakkında merak ettikleriniz için bizlere direk aşağıdaki numaradan ulaşabilir sorularınızı sorabilirsiniz.

Hale Özel - Üniversite Departmanı Eğitim Danışmanı
+90 534 209 44 13