Sizler İçin İngiltere’deki Dil Okulları’nı Ziyaret Ettik | GlobalVizyon
Sizler İçin İngiltere’deki Dil Okulları’nı Ziyaret Ettik

Sizler İçin İngiltere’deki Dil Okulları’nı Ziyaret Ettik

Sprachcaffe – Brighton


“Deniz kenarındaki Londra” olarak bilinen Brighton, İngiltere’nin güneyinde bulunan bir sahil kasabasıdır. Aynı zamanda bir üniversite kasabası da olan Brighton, çok kültürlü ve genç vatandaşları ile kozmopolit bir şehirdir. Danışmanlarımızın sizler için ziyaret ettiği Sprachcaffe - Brighton şubesinin kampanyalı fiyatlarından yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Oxford House College – Londra


İngiltere’nin başkenti olan Londra, büyüleyici bir hayat enerjisine sahip, hareketli ve kozmopolit bir şehirdir. Oxford House College’ın Londra’da biri Soho manzaralı, diğer Thames Nehri’nin kıyısında olan iki şubesi vardır. Danışmanlarımızın sizler için ziyaret ettiği Oxford House College - Londra şubesinin kampanyalı fiyatlarından yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »St. Giles International – Londra


Bloomsbury’nin merkezinde, 100 yıllık muhteşem bir binada yer alan St Giles - London Central; modern eğitim olanaklarından faydalanmak isteyen uluslararası öğrenciler için ideal ve oldukça enerjik bir okuldur. Danışmanlarımızın sizler için ziyaret ettiği St Giles - London şubesinin kampanyalı fiyatlarından yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »EC English – Oxford


Görkemli Oxford Üniversitesi binalarının arasında yer alan; EC English - Oxford şubesinde eğitim alarak klasik İngiliz geleneğini, akademik çevreyi ve üstünlüğünü yaşayın. Danışmanlarımızın sizler için ziyaret ettiği EC English - Oxford şubesinin kampanyalı fiyatlarından yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »King’s Education – Bournemouth


Kumlu sahil şeridi ve rahat yaşam temposu ile ünlü olan Bournemouth, hem bir sahil beldesi, hem de bir üniversite şehridir. King’s Education - Bournemouth şehir merkezine ve plaja yürüyerek 5-10 dakikalık mesafede bulunur. Okul hakkında daha fazla bilgi almak ve kampanyalı fiyatlarından yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »LSI – Brighton


İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya’nın birçok şehrinde şubesi bulunan LSI ‘ın 2017 fiyatlarından yararlanmak için son kayıt tarihi 30 Eylül 2017! Danışmanlarımızın sizler için ziyaret ettiği LSI - Brighton şubesinin kampanyalı fiyatlarından yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »University of East London


Doğu Londra Üniversitesi (The University of East London - UEL) 1992 yılında kurulmuş modern bir devlet üniversitedir. Londra'nın doğusunda; Stratford ve Docklands Kampüsleri ile University Square olmak üzere 3 kampüsü ve 7 fakültesi bulunur. Stratford Kampüsü, 2012 Olimpiyat Oyunları yerleşim alanına, Stratford istasyonuna ve bölgenin sunduğu tüm olanaklara yakın konumdadır. Docklands Kampüsü ise Londra’nın finansal merkezi olan Canary Wharf’a yakın, su kıyısında, çarpıcı bir lokasyona sahiptir. İşletme, Hukuk, Sosyal Bilimler, Mimarlık ve Görsel Sanatlar, Bilgisayar Mühendisliği, Psikoloji, Sağlık ve Biyolojik Bilimler gibi fakültelerde lisans ve yüksek lisans eğitimi veren UEL; özellikler “Media Studies” alanında İngiltere’nin 1 numaralı okuludur. Muhteşem Londra manzaralı konaklama imkanları ile okul öğrencilerine tam anlamıyla bir İngiltere deneyimi sunmaktadır. Yüksek lisans bölümleri Eylül ve Ocak aylarında başlamaktadır. 5.000 GBP MBA bursu veren üniversiteye IELTS dışında PTE ve TOEFL sınav sonuçları ile de başvurabilirsiniz! Etkileyici olanaklara sahip Doğu Londra Üniversitesi’nde eğitim almak için IeftOnline ile hemen online başvuru yapın!

Detaylı Bilgi »