Şimdi Yurtdışında Hem Oku Hem Çalış Zamanı ! | GlobalVizyon
Şimdi Yurtdışında Hem Oku Hem Çalış Zamanı !

Şimdi Yurtdışında Hem Oku Hem Çalış Zamanı !

GlobalVizyon

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Şimdi Yurtdışında Hem Oku Hem Çalış Zamanı !

Son zamanlarda yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler part-time ve full-time çalışma izni sunan programları araştırmaktalar. Biz de sizler için yurtdışında eğitim alırken aynı zamanda çalışma fırsatına da sahip olacağınız programları derledik.

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Kanada’da Hem Çalış Hem Sertifika ve Diploma Programına Katıl !

Dünyanın yaşam standartları en yüksek olan, en güvenli ve huzurlu ülkelerinden biri olan Kanada, kapılarını eğitim almak ve çalışmak isteyen öğrenci ve profesyonellere açıyor. Kanada’nın kaliteli eğitim sistemi içerisinde yer alarak hem çalışabilir hem de kendinizi geliştirebilirsiniz.

Genellikle sertifika ve diploma programları bir çok farklı alanda program sunmakla birlikte öne çıkan programlar İşletme, Pazarlama, Mühendislikler, Ticaret, Turizm, IT, Güzel Sanatlar, Moda… gibi alanlardır.

Eğitim SüresiÇalışma Süresi Ortalama Ücret
6 ay sertifika veya diploma programı (part-time çalışma)6 ay full time çalışma ve oturma izni Ortalama 7.500 CAD
8 ay sertifika veya diploma programı (part-time çalışma)1 yıl full time çalışma ve oturma izni Ortalama 10.600 CAD
2 yıl sertifika veya diploma programı (part-time çalışma)3 yıl full time çalışma ve oturma izni + PR (Kalıcı Oturum iznine başvurma hakkı) Ortalama yıllık 14.000 CAD

Ilac International College,Seneca College, Humber College, George Brown, Centennial Collage ve gibi kolejlerde hem profesyonel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz hem de Kanada’da alanınızda başarılı firmalarda çalışma imkanı sağlayacaktır.


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Amerika’da Eğitim ve Çalışma Fırsatları & Amerika'da Staj

Eğer Turizm-Otelcilik veya Gastronomi mezunuysanız veya Culinary Arts, F&B, Front Desk veya Housekeeping alanlarında 5 senelik bir tecrübeniz varsa, Intermediate seviyede ingilizce konuşabiliyorsanız, siz de Amerika’da bir sene boyunca çalışarak ayda minimum 2500$ kazanabilirsiniz!

Aynı zamanda sınırlı sayıda adayımız için program ücretinin yarısını Türkiye‘de kalan kısmını da Amerika da kazandığınız maaş üzerinden ödeme fırsatı sunulacak!

Turizm, Otelcilik & Gastronomi ve benzeri bölümlerin son sınıf öğrencileri ya da mezunlarının katılabildiği Amerika’nın en prestijli programının ön mülakatına katılıp sınırlı sayıdaki kontenjanlardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin


Amerika'da Work & Travel

Work and Travel Programı, üniversite öğrencilerinin sadece yaz tatilleri dönemlerinde, en fazla 4 ay süre ile ABD’de hem çalışıp hem de seyahat edebilecekleri bir kültürel değişim programıdır. Bu sayede katılımcılar yaşam masraflarını kendileri karşılayarak farklı kültürle iç içe yaşayıp kendilerini geliştirme, yeni arkadaşlıklar kurma ve İngilizce pratik yapma imkanı bulmaktadır. Amerika’da çok yaygın olan bu program sayesinde yılda yaklaşık 100.000 uluslararası öğrenci Amerika’ya yaz tatillerinde giderek bu macerayı yaşamaktadır.

Bu program sayesinde üniversite öğrencileri yaz dönemlerinde turizm ve hizmet sektöründe başta eğlence ve su parkları, oteller ve zincir restoranlar olmak üzere bir çok farklı alanda da çalışarak hem para kazanıp hem de var olan İngilizcelerini pratiğe çevirebilirler.

Siz de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız en yakın zamanda başvurunuzu tamamlayınız. 2019 Yaz sezonu için belirlenen son kayıt tarihi 30 Kasım 2018’dir.


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Avustralya'da Dil Eğitimi + Çalışma İzni

Avustralya öğrencilere, dil eğitimi ile birlikte çalışma izni de veren birkaç ülkeden biridir. Dünya çapındaki eğitim kalitesinin yanı sıra sahip olduğu farklı iklim ve coğrafyası ile de yabancı öğrencilerin ilgisini çeken Avustralya, aynı zamanda öğrencilere saatlik ortalama 20 AUD’dan başlayan maaş imkanıyla çalışarak hem pratik yapma hem de yaşam masraflarını kazanma fırsatı sunuyor. Aynı zamanda turizm cenneti olan ülkede iş bulmanın kolaylığı da yine öğrenciler için Avustralya’yı talep gören ülkeler arasında üst sıralara taşıyor.

Aynı zamanda Global Vizyon Yurtdışı Eğitim olarak Avusturalya Partner kurumumuz Alliance Abroad Group (AAG) ile yapmış olduğumuz işbirliğiyle dil okuluna gidecek öğrencilerimizin iş yerleştirmelerini öğrenci gitmeden önce tamamlayabilme fırsatı vermektedir. Bu program sayesinde öğrenciler dil okulu başvuruları ile birlikte Avusturalya’da çalışabilecekleri part-time işin başvurusunu da yapmış olacaklar


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Geleceğe yatırımın adresi: İngiltere

İngiltere’de Lisans & Yüksek Lisans Yaparken Çalışma İmkanı

İngiltere’de lisans ve yüksek lisans yaparken çalışma izniniz vardır. Okul dönemlerinde part-time (haftada 20 saat), tatil dönemlerinde ise full-time çalışma izniniz vardır. Öğrencilerin eğitim alırken çalışması açısından İngiltere en uygun ülkeler arasında yer alır. Özellikle İngiltere’de ekonomik açıdan uygun fiyatlı üniversitelerden biri olan University Of West Scotland, Avrupa Birliği vatandaşlarına sunduğu 6.750 Sterlin eğitim ücretini Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına da uygulamaktadır.

Okul Londra merkezinde olup 2 farklı kampüste eğitim vermektededir. University Of West Scotland’da Lisans ve Yüksek Lisans programlarına katılarak İngiltere’de tanınan YÖK tarafından da onaylanmış bir üniversiteden eğitiminizi tamamlamış olursunuz.

Eğitimin kalbi İngiltere’de sizde hem kaliteli eğitim hem de çalışma olanaklarından yararlanmak istiyorsanız hayallerinizi ertelemeyin. Bizimle iletişime geçin.


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

İrlanda'da Dil Eğitimi + Çalışma İzni

Avrupanın kalbinde teknolojinin merkezi olma yolunda ilerleleyen İrlanda ülkesinde eğitim almak isteyen öğrencilere; 2000 Euro’dan başlayan fiyatlarla 25 hafta dil eğitimi programına katılma aynı zamanda da çalışma izni ile İngilizce öğrenirken bir taraftan da çalışarak pratik yapma ve cep harçlıklarını çıkarma şansı sunuyor.

Çalışma izinli vize ile İrlanda’ya en az 25 hafta giden öğlenciler çalışma izinlerini onaylatmak için 6 ile 8 hafta arasında süren GNIB (çalışma ve oturum izni) randevusu almaları gerekmektedir. Öğrenciler GNIB işlemlerini tamamladıktan sonra part time çalışma hakları başlar.

Siz de Avrupa’nın Silikon vadisi İrlanda da hem eğitim alıp hem de çalışma fırsatlarını yakalamak isterseniz Hayallerinizi ertelemeyin.


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Çalışarak Dil Eğitimi Sunan Ülke: Malta

Akdenizin incisi Malta’da dil eğitimi alırken çalışma izni de alabilir, hem okuyup hem para kazanabilirsiniz.

Okullara göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir ancak 12 Haftalık eğitim ve konaklama 1500 Euro’dan baslar. Malta da eğitim almak ve çalışmak isteyen öğrencilere çalışma izinleri eğitimlerinin 3. ayından sonra başlar.

Eğitim Süresi Çalışma İzni
3 ay eğitim Çalışma izni yok
4 ay eğitim1 ay çalışma izni
5 ay eğitim2 ay çalışma izni
6 ay eğitim3 ay çalışma izni

Maltada hem eğitim alıp hem çalışıp hem de tatil yapabilirsiniz. Çalıştığınız sürede kazandığınız birikimlerle tüm Avrupayı da gezme şansı yakalayabilirsiniz.

Sizde bu ada ülkesine yapacağınız yolculuğunuzda eğitim çalışma ve tatili bir arada yapmak istiyorsanız. Hayallerinizi ertelemeyin. Bizimle iletişime geçin.


Detaylı Bilgi »