Şimdi Evde Kalalım, Eylül'de Kanada'da Olalım | GlobalVizyon
Şimdi Evde Kalalım, Eylül'de Kanada'da Olalım

Şimdi Evde Kalalım, Eylül'de Kanada'da Olalım

My new email template

ŞİMDİ EVDE KALALIM, EYLÜL'DE KANADA'DA OLALIM


Dünyanın En İyi İngilizce Dil Okulu ILAC (Internatıonal Language Academy Of Canada) ILAC Kiss ile Evinize Geliyor.

Evinizin Konforunda Canlı - Zoom Video Sistemi ile, Kanada'da İngilizce Kursunun 24 Haftası Sadece 2.400 Kanada Doları.

Live Derslere Kayıt Yapan Herkes Kursunu ILAC Toronto ya da ILAC Vancouver Okullarına Transfer Edebilir.

Son zamanlarda yaşanan Covid19 virüsü nedeniyle pek çok eğitim kurumu eğitimlerini durdurmak zorunda kaldı. Ancak bazı Yurtdışı Dil Okulları çok hızlı bir şekilde CANLI - ZOOM VIDEO CONFERENCE ile aynı gerçek sınıflarda olduğu gibi İngilizce eğitim fırsatlarını öğrencileriyle buluşturdular.

ILAC (INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA) Dünyanın en iyi İngilizce dil okullarından birisi olarak ILAC KISS - ONLINE- VIDEO CONFERENCE eğitimine en hızlı geçen dil okulu olmuş ve toplam 7,000 öğrencisi için yüzlerce ZOOM - VIDEO Conference sınıfı oluşturarak Kanadalı uzman öğretmenler ile 12-14 kişilik sınıflarda İngilizce eğitimine devam etmektedirler. Kurslar; 17 farklı seviyede genel İngilizce, TOEFL, IELTS, İş İngilizcesi, genç yetişkin programları ve Üniversite hazırlık olarak düzenlenmektedir. Kurs saatleri; Aynen sınıf dersinde olduğu gibi haftada 30 ders olarak hafta içi her gün öğleden sonra saat 16:30- 21:30 arasında olacaktır.

ILAC online video konferans derslerine kayıtlar 8-12-16-20-24-32- 48 hafta olarak yapılabilir. Online - zoom conference dersleri haftalık kurs ücreti sadece 100 kanada dolarıdır. 24 hafta kayıt yaptıran öğrenci sadece 2400 kanada doları ödeyecektir. 48 hafta kayıt yaptıran 4800 kanada doları öder. Pek çok öğrencimiz 48 hafta kayıt yaptırmaktadır. Öğrencilerimiz için en güzel haber ise ; online kurslara kayıt olan öğrenci -covid19 problemi bittikten sonra kanada'ya gitmek isterse hiç bir ek ücret ödemeden sınıf derslerine devam edebilecektir.

 

Dünyanın en iyi dil okullarından ILAC - ONLINE VIDEO KONFERANS DERSLERİNE katılmak için yapmanız gereken linkte bulunan ILAC ONLINE KAYIT FORMUNU DOLDURMAK ve 24 hafta online kurs için 2400 yada 48 hafta için 4800 KANADA DOLARINI okulun hesabına banka transferi ya da Kredi Kartı ile ödemeniz gerekir. Eğer ödemeyi direk okula yapamaz iseniz ILAC KISS Türkiye Yetkili Temsilcisi olarak GLOBAL VİZYON 'a ödeyebilirsiniz. Sizin adınıza okula transfer tarafımızca yapılacaktır.

Kayıt olan ve ödemesini yapan öğrenciye 2 gün için kabul mektubu gelecek ve seviye tespitiniz ILAC Akademi Müdürü tarafından yapılacaktır. Seviye tespiti ve ihtiyaç analizi sonrası seviyenize uygun ONLINE - VIDEO CONFERENCE DERSİNE kabul edileceksiniz. Dünyanın pek çok farklı ülkesinden öğrenciler ile tanışma fırsatı yakalayıp tüm dünyanın evde kaldığı bugünleri dünyanın en iyi dil okulunun öğretmenleri ve öğrencileriyle birlikte İngilizcenizi geliştirerek değerlendirebilirsiniz. Ayrıca her şey normale döndüğü anda ise 24 haftalık bir kursa sadece 2400 Kanada doları ödeyerek kalan sürenizi KANADA'DA ILAC okullarının normal sınıflarına dahil olarak geçireceksiniz. KANADA'YA gitmek istemeniz durumunda okuldan gelen kabul mektuplarıyla birlikte Global Vizyon Kanada vize başvurunu yapacak ve öğrenci vizesi almanıza yardımcı olacak ve Kanada'da konaklamanızı organize edecektir.