Silikon Vadisinde Sertifika Eğitimi | GlobalVizyon
Silikon Vadisinde Sertifika Eğitimi

Silikon Vadisinde Sertifika Eğitimi

GlobalVizyon

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Silikon Vadisinde Sertifika Eğitimi

University California Santa Cruz (UCSC), Amerika’nın önde gelen yükseköğrenim kurumlarından birisi olan prestijli University of California sistemindeki 10 kampüsten biridir. UCSC Profesyonel Sertifika Programları, global ticaretin ekonomi merkezi ve dünyanın en ileri teknoloji inovasyon merkezi olarak bilinen Silikon Vadisi’nin kalbinde bulunmaktadır. ABD'deki tüm girişim sermayesinin yatırımının üçte birini oluşturan yüksek teknolojili yeni şirketlerin lider merkezi olmaya devam eden Silikon Vadisi, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinin çoğuna ev sahipliği yapmaktadır. UCSC eğitmenleri, Silikon Vadisi’ndeki büyük şirketlerde çalışan profesyonellerden ve sektör uzmanlarından oluşmaktadır. Sertifika programları 6 ay ya da 9 ay sürmektedir. 9 aylık sertifika programlarını tamamlayan öğrencilerin Amerika'da 1 yıl çalışma (OPT- Optional Practical Training) hakkı bulunmaktadır.


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Computer Programming

Bilgisayar Programcılığı Serfitika eğitimi ile programlama konusunda sağlam bir çalışma sayesinde uzmanlık kazanacaksınız. Uzmanlığınızı Windows tabanlı X86 programlamadan internet tabanlı programlamaya ve küçük mobil cihaz platformlarına kadar endüstrideki platformlara ve uygulamalara nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. 2 zorunlu, minimum da 8 seçmeli ders içeren programın sadece sertifika eğitim ücreti 8,500 USD, sertifika +staj ücreti 13,000 USD’dir. C, C++, C#, Java, Python gibi programa dillerinde uzmanlaşmak ve Silikon Vadisi’nde eğitim alma fırsatını yakalamak istiyorsanız ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Database and Data Analytics

Veri Analizi, verileri kullanışlı bilgilere dönüştüren bir disiplindir. Gelişmiş sertifika programı, bu hedefleri gerçekleştirmek için gerekli olan algoritmalar, araçlar, programlama, altyapı ve uygulamalar hakkında eğitim vermektedir. Önde gelen Silikon Vadisi şirketlerinin uzman eğitmenleri, projeler ve öğrencilerle sınıf içinde olan etkileşimleri yoluyla öğrenmeye uygulamalı bir yaklaşım sunarlar. 1 zorunlu, minimum 11 seçmeli ders içeren programın sadece sertifika eğitim ücreti 8,500 USD, sertifika + staj ücreti 13,000 USD’dir. Sertifika programı, öğrencilerin gerçek dünyadaki zorlukların üstesinden gelmek için gerekli temel bilgi ve becerileri kullanarak kendilerini verimli bir şekilde hazırlayabilecekleri benzersiz bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Oracle, MySQL, Java, XML gibi veri tabanıyla ilgili programlama dilleri hakkında uzmanlaşmak ve Silikon Vadisi’nde eğitim alma fırsatını yakalamak istiyorsanız ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Internet Programming and Development

UCSC Silikon Vadisi, Web teknolojilerinin hızla gelişmesine ayak uydurmanıza yardımcı olmak için İnternet Programlama ve Geliştirme Sertifika Programı sunmaktadır. İster bir Web uzmanı olarak, ister sadece sahada çalışıyor olun, ilerlemenize ve orada kalmanıza yardımcı olacak güçlü beceriler kazanacaksınız. Kurslar Java Enterprise Edition, Microsoft .NET ve açık kaynak da dahil olmak üzere tüm önemli platformları kapsamaktadır. Sektörde ön saflarda yer alan eğitmenler, uzmanlık alanlarındaki muazzam bilgiyi ilgi çekici konferans, alıştırma veya laboratuvar dersleri şeklinde organize ederek bilgilerini sizlerle paylaşacaklar. 1 zorunlu minimum da 11 seçmeli ders içeren programın sadece sertifika eğitim ücreti 13,500 USD, sertifika + staj ücreti 18,000 USD’dir. Bu program Amerika'da 1 yıl çalışma (OPT- Optional Practical Training) seçeneğini de içermektedir. Silikon Vadisi’ndeki profesyonel sertifika programları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Software Engineering and Quality

UCSC Yazılım Mühendisliği ve Kalite Sertifikası Programı, Silikon Vadisi yazılım geliştiricilerinin uzmanlık alanlarında büyümelerini ve becerilerini arttırmalarını sağlayan bir programdır. Program üç uzmanlık alanına göre ayarlanmış benzersiz bir müfredat sunmaktadır. Yazılım Mühendisliği(1), yazılım mimarisi ve yazılım sistemi modelleme konularını kapsar. Kalite ve Test(2), yazılım test otomasyonu ve kalite güvencesi yöntemleri ile ilgili dersler sunmaktadır. Yazılım Arayüz Tasarımı(3) ise çeşitli platformlardaki yazılımlar için başarılı kullanıcı deneyimi yaratmak için gerekli olan uygulamaları ve yöntemleri kapsar. Amerika'da 1 yıl çalışma (OPT- Optional Practical Training) seçeneğini de içeren bu programın sadece sertifika eğitim ücreti 13,500 USD, sertifika + staj ücreti 18,000 USD’dir. Silikon Vadisi’ndeki profesyonel sertifika programları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

User Experience and Web Design

UCSC Profesyonel Kullanıcı Deneyimi ve Web Tasarımı Programı, sizi değişen bir endüstrinin talebini karşılamak üzere donatıyor. Yeni revize edilmiş bu sertifika programında, görsel tasarım, kullanıcı deneyimi tasarımı, tasarım uygulaması ve site yönetimi de dahil olmak üzere çeşitli çalışma alanlarında dersler düzenlenmektedir. Son ders olan "Web Design Project", yeni kazanılan teori, araç ve teknikleri gerçek bir müşteri için profesyonel kalitede bir web sitesi oluşturmak için uygulama fırsatı sağlar. 2 zorunlu, minimum 11 seçmeli ders ve bitirme projesini içeren programın sadece sertifika eğitim ücreti 13,500 USD, sertifika + staj ücreti 18,000 USD’dir. Bu program Amerika'da 1 yıl çalışma (OPT- Optional Practical Training) seçeneğini de içermektedir. Silikon Vadisi’ndeki profesyonel sertifika programları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!


Detaylı Bilgi »

Bize Ulaşın

Meşrutiyet Cad. Aslı Han No:10/2 (İngiliz Konsolosluğu Karşısı) Beyoğlu / İSTANBUL
info@globalvizyon.com