En Uygun Fiyatlar ile Hem İngiltere'de Dil Eğitimi Al Hem 3 Ülke Gez | GlobalVizyon
En Uygun Fiyatlar ile Hem İngiltere'de Dil Eğitimi Al Hem 3 Ülke Gez

En Uygun Fiyatlar ile Hem İngiltere'de Dil Eğitimi Al Hem 3 Ülke Gez

ChurchillHouse

 

 

İngiltere'de Dil Eğitimi Alırken Avrupa'yı Keşfetmeye Ne Dersin ?
Global Vizyon ve Churchill House işbirliği ile yılın en kapsamlı ve en ekonomik dil okulu & seyahat kampanyası siz öğrenci ve öğrenci adaylarımız için oluşturuldu. Siz sadece İngiltere'de dil okuluna kayıt olurken bize size; Paris, Brüksel, Edinburgh ve Londra seyahatlerini hediye ediyoruz. Üstelik tüm konaklama ve vize ücretleri için de ekstra hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Sadece gideceğiniz tarihi belirliyorsunuz. 
İngiltere'nin en köklü ve butik okullarından biri olan Churchill House  İngiltere'nin güneydoğusunda tarihi bir sahil kenti olan Ramsgate'de bulunmaktadır. Hollanda ve Fransa Sahillerinin karşı kıyılarında yer alan Ramsgate Londra merkeze 2 saat uzaklıkta olup, doğa ile iç içe, İngiliz kültürünü  yaşayabileceğiniz bir ortama sahiptir. Eğer siz de kendiniz için bir adım atmak, eğitim alırken bir yandan da farklı ülkeler görmek isterseniz bu okulda eğitim alma imkanını değerlendirin.

 

Churchill House Dil Okulu yıl boyunca yetişkinler (18+) için sunduğu genel İngilizce, yoğun ingilizce, Toefl, IELTS sınav hazırlık kursları sunmaktadır.


Kurslara her pazartesi başlanabilmektedir. İngiltere'nin en iyi butik okulları arasında yer alan okul eğitim kalitesi ve öğrencilerine sunduğu güvenli konaklama olanakları ile ailelerin de gönül rahatlığı ile tercih ettiği okullar arasında yer almaktadır.
Konaklama seçenekleri olarak genel de aile yanı konaklama imkanı sanan okulun çalışmakta olduğu aileler, aslen İngiliz olup okula yürüme mesafesinde yer almaktadırlar.
    
Churchill House Dil Okulları ve Global Vizyon sınırlı sayıda kişinin yararlanabileceği  yılın en kapsamlı ve en ekonomik eğitim & seyahat paketini sizler için hazırladı.

Aşağıda yer alan paket programlara; eğitim ücreti, konaklama, İngiltere vize ücreti, Shengen vize ücreti ve yapılacak diğer ülke gezilerinin ücretleri dahildir. Sizin yapmanız gereken sadece İngiltere gidiş dönüş uçak biletinizi almak ve bavulunuzu hazırlamak. Uçak bileti konusunda da TURSAB üyesi olan firmamızın bilet departmanı sizler için en ekonomik bilet alternatiflerini hazırlayarak sizlere sunacaktır.
Önemle belirtmek isteriz ki bu kapsamda bir paketi bu fiyatlar ile başka hiçbir yerde bulamayacaksınız. GLOBAL VİZYON'a özel hazırlanan ve kontenjanlarla sınırlı olan bu özel fiyatlı paketlerden yararlanmak için acele edin.
Hemen bizimle iletişime geçin ve yerinizi ayırtın.

 

 

Kimler Katılabilir ?

Programa 18 yaş üzeri tüm öğrenciler katılabilir ve program yıl boyunca devam etmektedir. Eğitimler her pazartesi başlamaktadır.

Churchill House 2020 Yazı 1 Ülkede Eğitim ve3 Ülkede Seyehat Paket Fiyatları

Hafta

4 Hafta

6 Hafta

8 Hafta

12 Hafta

Haftada15 Saat Ders

1550 GBP

2125 GBP

2700 GBP

3700 GBP

Haftada 20 Saat Ders

1750 GBP

2400 GBP

3050 GBP

4200 GBP

Haftada 25 Saat Ders

1890 GBP

2650 GBP

3350 GBP

4590 GBP


Programa Dahil Olan Hizmetler

 1. Haftada 15, 20 ya da 25 saat eğitim
 2. Aile Yanı Konaklama: Yarım pansiyon paylaşımlı odalarda ( Aileler okula yürüme mesafesindedir)
 3. Havaalanı Transfer
  • Londra Heathrow Havaalanı - Ramsgate transferi; kişi okulun belirlediği tarih ve saatlerde uçuşunu ayarlaması durumunda ücretsizdir. Farklı bir tarih ve saat için transfer talep edilmesi halinde ekstra ücret talep edilecektir.
 4. İngiltere Vize Ücreti 1(bir) defaya mahsus olmak üzere Global Vizyon'a aittir.
 5. Shengen Vize Ücreti 12 haftalık programlarda 1(bir) defaya mahsus olmak üzere Global Vizyon'a aittir.
 6. Seyahat ve sağlık sigortası dahildir.
 7. Kayıt ücreti ve konaklama bulma ücreti fiyata dahildir.
 8. Eğitim Programına Dahil Olan Ücretsiz Gezi Programları
  • 4 Hafta Eğitim Alana :Londra, Cambridge, Oxford ya da BrightonGezilerinden 1 tanesi
  • 6 Hafta Eğitim Alana : Londra, Cambridge, Oxford ya da BrightonGezilerinden1 tanesi
  • 8 Hafta Eğitim Alana : Londra, Cambridge, Oxford ya da BrightonGezilerinden 2 tanesi
  • 12 Hafta Eğitim Alana : Paris, Brüksel, Edinburgh gezilerinden 1 tanesi ve Londra, Cambridge, Oxford ya da Brighton gezilerinden 3 tanesi

Program içerisinde gerçekleştirilen Paris, Brüksel, Edinburgh gezileri Cuma çıkış Pazar dönüş olmak üzere 2 günlük programlardır. Turlara transfer ve konaklama ücretleri dahildir. Konaklamalar genellikle Student House ya da otellerde gerçekleşmektedir. Ulaşım genellikle gemi ya da trenle gerçekleştirilir.