Malta'nın Top 5 Dil Okulu Global Vizyon'da ! | GlobalVizyon
Malta'nın Top 5 Dil Okulu Global Vizyon'da !

Malta'nın Top 5 Dil Okulu Global Vizyon'da !

EC DİL OKULLARI


2011 yılında “Yıldız Okul Zinciri” ödülü alan EC Dil Okulları, dünya genelinde 16 muhteşem merkezde 40.000’den fazla öğrencinin yabancı dil hedeflerine ulaşmasına aracılık ediyor. 25. Yılını kutlayan EC dil okulları ile yabancı dil eksikliğinizi giderecek ve unutulmayacak deneyimler edinebilirsiniz . Malta EC Dil Okulları Malta’nın en popüler bölgesi olan St. Julian’s bölgesine dünyanın her yerinden gelen öğrencilere % 10 indirim sunuyor. 24 haftalık dil eğitimi, 24 hafta konaklama dahil 7479 EURO ! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »IELS LAL DİL OKULLARI


IELS LAL Dil Okulları İngiltere’de , Amerika’da ve Malta’da öğrencilere iyi bir eğitim sunmaya devam etmektedir. Malta’da Sliema bölgesinde yaklaşık 900 öğrenci kapasitesine sahip okulda öğrencilere eğitim ve konaklama dahil 2017 yılına özel 24 haftalık eğitim ve konaklamalı paket fiyat sadece 5669 EURO ! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »ESE DİL OKULU


ESE Dil Okulları , Malta’da öğrencilerine büyük fırsatlar sunmaya devam ediyor ! 2017 yılına özel bütün öğrencilere çeşitli konaklama seçenekleri ve 2 yön uçak bileti de dahil olmak üzere , 24 haftalık haftada minimum 20 ders İngilizce genel eğitimi alacağınız muhteşem bir okul ! 24 haftalık eğitim , konaklama ve 2 yön uçak biletinin dahil olduğu paket program sadece 5150 EURO ! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »CHAMBER COLLEGE DİL OKULU


Chamber College , Malta’da kaliteli ve uygun fiyata eğitim almak isteyen öğrencilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor ! Gzira Bölgesinde University of Malta’nın karşısında bulunduğundan tüm öğrencilerini Üniversite’nin sosyal imkanlarından da yararlandırıyor ve bütün bu olanaklar 24 haftalık eğitim ve 24 haftalık konaklamaları ile birlikte sadece 4999 EURO !

Detaylı Bilgi »MAGISTER ACADEMY DİL OKULU


‘’Her bütçeye uygun dil okulları var ‘’ fikrini gösteren okullardan biri olan Magister Academy , Sliema bölgesinde bulunan butik okullardan bir tanesidir. Deneyimli öğretim kadrosu ile öğrencilere kaliteli bir eğitim sunan bu okulda dil öğrenmek çok daha eğlenceli hale gelecektir. 24 haftalık eğitim ve konaklamalı paket fiyat sadece 4323 EUR! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »