Malta'da Uzun Dönem Dil Okulu Kayıtları Başladı ! | GlobalVizyon
Malta'da Uzun Dönem Dil Okulu Kayıtları Başladı !

Malta'da Uzun Dönem Dil Okulu Kayıtları Başladı !

EC English Dil Okulları –Malta


EC Malta Dil Okulu; St. Julian’s adasında, eğlencenin merkezinde yer almaktadır. Güneşin öptüğü 3 adadan oluşan Malta, Akdeniz’in incisi olarak da bilinir. Sayısız kumsalı, kristal mavisi denizi, rahat ortamıyla cennetten bir köşe sunan Malta, hem dinlence hem eğlence için mükemmel bir adrestir. Malta, büyüleyici şehir surları ve yüzyılların eşsiz kültürünü yansıtan müzeleri ile de adeta tarihe bulanmıştır. EC – Malta Dil Okulunda; 24 hafta Genel İngilizce eğitimi, 4 haftalık paylaşmalı yurt konaklama ve kayıt ücreti dahil paket program 7.260 EUR! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »LAL Language Center Dil Okulları – Malta


LAL Malta Dil Okulu, 30 yılı aşkın İngilizce dil eğitimi deneyimi ile Malta’nın önde gelen İngilizce okullarından biridir. Malta’daki İngiliz Dili Araştırmaları Enstitüsünde (IELTS), İngilizce dilinin her seviyesine uygun sınıflar bulunmaktadır. Okul; size birinci sınıf, yüksek teknoloji olanaklarının yanı sıra akademik mükemmellik ve dünyaca ünlü öğretim uzmanlığının mükemmel bir kombinasyonunu sunar. LAL – Malta Dil Okulunda 24 hafta Genel İngilizce eğitimi, 4 haftalık paylaşmalı yurt konaklama ve kayıt ücreti dahil paket program 5.669 EUR! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »ESE (European School of English) Dil Okulları


ESE Malta Dil Okulu, turistiklerin vazgeçilmezi St. Julians’da yer almaktadır. Okul, kişiye yönelik özel hizmet olanağı ve24 saat boyunca öğrenci ve sosyal yardım desteği sunmaktadır. Boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için okulun özel ekibi; size kültürel geziler, tarihi önemi olan mekanlara ziyaretler ve heyecan verici boş zaman etkinlikleri ile ilgili dengeli bir karışım sunmaya odaklanır. ESE – Malta Dil Okulunda 24 hafta Genel İngilizce eğitimi, 4 haftalık paylaşmalı yurt konaklama ve kayıt ücreti dahil paket program 5.150 EUR! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »Magister Academy Dil Okulları


20 yılı aşkın akademik tecrübeye sahip olan Magister Academy, Malta’da açılan ilk İngilizce Dil okullarından birisidir. Malta’nın en tanınmış yerlerinden biri olan St Julian’s’da bulunur ve dünyanın dört bir yanından gelen her yaştan öğrenciyi cezbeder. Ayrıca Okulun kendi bünyesinde modern bir konaklama tesisi mevcuttur. Magister Academy – Malta Dil Okulunda 24 hafta Genel İngilizce eğitimi, 4 haftalık paylaşmalı yurt konaklama ve kayıt ücreti dahil paket program 4.323 EUR! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »Chamber College Dil Okulları


Chamber College, sadece İngilizce öğrenme ihtiyacını karşılamaya değil aynı zamanda kapsamlı bir öğrencilik deneyimini yaşatmaya kendini adamıştır. Uluslararası öğrenciler ile çalışma konusundaki engin tecrübeleri ve Malta Adaları hakkında geniş bilgi sahibi olmaları, herhangi bir diğer okuldan daha üstün kişisel gelişim ve eğlence olanaklarını sunabilmelerini sağlamaktadır. Chamber College hem yetişkin hem de genç öğrencilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan modern ve yüksek kaliteli İngilizce kursları sunmaktadır. Chamber College – Malta Dil Okulunda 24 hafta Genel İngilizce eğitimi, 4 haftalık paylaşmalı yurt konaklama ve kayıt ücreti dahil paket program 4.999 EUR! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »