Malta’da Uzun Dönem Dil Eğitiminde Bu Haftanın Öne Çıkanları | GlobalVizyon
Malta’da Uzun Dönem Dil Eğitiminde Bu Haftanın Öne Çıkanları

Malta’da Uzun Dönem Dil Eğitiminde Bu Haftanın Öne Çıkanları

Magister Academy


20 yılı aşkın akademik tecrübeye sahip olan Magister Academy, Malta’da açılan ilk İngilizce Dil okullarından birisidir. Magister Academy’nin uzun dönem kayıtlarındaki uygun fiyatlı kampanyalarını kaçırmayın!

Detaylı Bilgi »Chamber Collage


Sadece İngilizce öğrenme ihtiyacını karşılamaya değil aynı zamanda kapsamlı bir öğrencilik deneyimi yaşatmaya kendini adamış olan Chamber College’ın 12 ve 24 haftalık uzun dönem kayıtlarındaki fırsatları kaçırmayın!

Detaylı Bilgi »ESE ( European School of English)


Balıkçı köyü büyüsünü turist merkezi kavramı ile bütünleştirmiş olan St. Julians’ta yer alan ESE’nin 12 ve 24 haftalık uzun dönem kayıtlarındaki uygun fiyatlı kampanyalarından yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »LAL Language Center


30 yılı aşkın İngilizce dil eğitimi deneyimi ile Malta’nın önde gelen İngilizce okullarından biri olan LAL’in sunduğu özel uzun dönem kayıt fırsatlarından yararlanma imkanını kaçırmayın!

Detaylı Bilgi »EC English


Dünya’nın en eski kültür kentlerinden olan Malta’nın en dinamik, en kalabalık bölgesi olan St Julians’da konumlanan, her ırktan öğrenciye ev sahipliği yapan EC English’in 12, haftalık uzun dönem kayıtlarındaki uygun fiyatlı fırsatlardan yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »