Malta'da Hem Oku Hem Çalış Üstelik Gidiş Dönüş Uçak Biletin De Bizden Olsun | GlobalVizyon
Malta'da Hem Oku Hem Çalış Üstelik Gidiş Dönüş Uçak Biletin De Bizden Olsun

Malta'da Hem Oku Hem Çalış Üstelik Gidiş Dönüş Uçak Biletin De Bizden Olsun

My new email template

MALTA ÖĞRENCİ VİZELERİ BAŞLIYOR...

OCAK 2021'DE MALTA'DA HEM OKUYUP HEM ÇALIŞALIM.... UÇAK BİLETİN BİZDEN

Malta, Güney Avrupa'da bulunan ve Avrupa Birliği üyesi bir ada devletidir.  İngiltere, Amerika gibi ülkelerle kıyasladığımızda Malta'da yaşam ve eğitim giderleri daha düşük olacaktır. Özellikle yaz aylarında öğrencilerimiz hem İngilizcelerini geliştirebilir hem de yaz tatillerini bir Akdeniz adasında geçirebilirler. Öğrencilerimiz Eylül ayı itibariyle de Malta'da akademik dönem İngilizce dil kurslarına katılabilirler. Malta'da dil eğitimine katılan öğrencilerimiz Schengen vizesine sahip olacaklar ve diğer Avrupa Birliği üyesi ülkelere vizesiz seyahat edebileceklerdir.

Malta'nın en iyi dil okulu; ESE Malta


ESE dil okulu Malta'nın merkezi kabul edilen St Julians bölgesinde bulunmaktadır. Malta'nın en modern binasında 60 sınıfla eğitim veren ESE dil okulu, her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.  Sınıfların hepsinde akıllı tahta ve klima bulunmaktadır. Okul ve konaklamalarda öğrencilerimiz internet bağlantısını ücretsiz olarak kullanabilirler.  Okul binası içinde öğrencilerin kullanıma açık bilgisayar laboratuvarı da  mevcuttur. ESE dil okulu öğrencilerimizin en memnun kaldıkları okullarımızın başında gelmektedir.

Kurs seçenekleri

ESE dil okulunda sadece sertifikalı öğretmenler eğitim vermektedir. ESE dil okulunda eğitimine başlayan öğrencilerimiz aşağıdaki kurslara katılabilirler:

  • Genel İngilizce

Öğrencilerimize 20 ders ve 30 ders olmak üzere 2 alternatif sunulmuştur. Bu kurslarda öğrencilerimizin dil bilgisi ve özellikle konuşma becerilerini geliştirmeleri hedeflenmektedir.

  • Akademik yıl kursları

6 veya 9 ay süren bu kurslarda öğrencilerimiz İngilizcelerini akıcı bir hale getirirler. Akademik dönem kursları  özellikle İngilizce sertifika, diploma, lisan ya da yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilerimiz için idealdir.

  • İş İngilizcesi

4-6 kişilik küçük sınıflarda alınan bu programda öğrencilerimiz iş dünyasında gerekli dil becerilerini geliştirirler. Program içeriğinde, sunum hazırlama, iş maili yazma, CV hazırlama vs. gibi iş hayatınızda kullanabileceğiniz bilgiler bulunmaktadır.

  • Sınav hazırlık kursları (IELTS, TOEFL, Cambridge Prep Exam)

ESE Malta dil okulunda IELTS, TOEFL ve Cambridge sınav hazırlık kursları verilmektedir. Bu programda amaç öğrencilerimizin istedikleri skoru almaları için gereken beceri ve teknikleri kazanmalarıdır.

Konaklama seçenekleri

ESE dil okulunda öğrenci apartı ve aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur. Malta'da en popüler ve ekonomik konaklama seçeneği öğrenci apartlarıdır. ESE dil okulu Malta'nın en iyi öğrenci apartlarına sahiptir. Öğrenci apartlarında sadece ESE dil okulu öğrencileri konaklayabilmektedir. Apartlarda tek kişilik ve iki kişilik odalar bulunmaktadır. Aynı milletten iki kişi kesinlikle aynı odada konaklayamaz. Yabancı bir öğrenciyle birlikte konaklamak İngilizce pratik yapmak için çok iyi bir fırsattır. Öğrenci apartlarının hepsinde mutfak ve banyo bulunmaktadır. ESE dil okulunun kendisine ait 5 adet öğrenci apartı vardır. Bu apartların isimleri ve okula mesafeleri şu şekildedir;

  • ESE Residence; Okul binasının en üst katında bulunmaktadır.
  • White House: Okul binasının tam karşısında yer alır ve okula 20 metre uzaklıktadır.
  • Valley Wiew: Okula 1 km uzaklıktadır . (15 dakika yürüme mesafesi)
  • Tamarisk Apart: Okula  1 km uzaklıktadır (15 dakika yürüme mesafesi)
  • Astolat Apart: Okula 1,3 km mesafededir. (20 dakika yürüme mesafesi)

Aile yanı konaklama seçeneğinde ise öğrencilerimiz Maltalı bir ailenin yanında konaklar, kahvaltı- akşam yemekleri aile tarafından servis edilir.  Aile yanlarında tek ya da iki kişilik odalarda konaklanır. Aileler okula 10-15 dakika yürüme mesafesindedirler.

Uzun dönem öğrencilere çalışma izni!!!

24 hafta ve üzeri eğitime katılan öğrencilerimiz, ilk 12 hafta eğitimlerini tamamladıktan sonra geri kalan eğitim sürelerinde çalışma iznine sahip olacaklardır. Çalışma izni ile ilgili prosedürde eğitim danışmanlarımız sizi yönlendireceklerdir. Öğrencilerimiz Malta'da 6-8 Euro arası saatlik ücret kazanabilirler.

Öğrencilerimiz dil eğitimlerini uzatmak isterlerse Türkiye'ye dönmeden Malta'da vizelerini uzatabilirler.

Uçak biletlerinizi biz hediye ediyoruz!

Malta'da 12 hafta ve üzeri bir dil eğitimine katılırsanız Malta'ya gidiş-dönüş uçak biletlerinizi biz hediye ediyoruz. 

Paket programlara White house ve Ekonomi  residence şeklinde hesaplanmıştır.
 

Okul adı

4 haftalık indirimli kurs ücreti (EURO)

8 haftalık indirimli kurs ücreti (EURO)

20 haftalık indirimli kurs ücreti (EURO)

ESE MALTA

1180 €

2080 €

 5200 €

 

Okul adı

12 haftalık indirimli kurs ücreti (EURO)

24 haftalık indirimli kurs ücreti (EURO)

ESE MALTA

3480 €

6480 € 

 

Dünyanın en iyi dil programlarını sunan ESE Malta programlarına katılmak için yapmanız gereken linkte bulunan KAYIT FORMUNU DOLDURMAK ve 100 Euro başvuru ücretini okulun hesabına banka transferi ya da Kredi Kartı ile ödemeniz. Eğer ödemeyi direk okula yapamaz iseniz ESE Malta Türkiye Yetkili Temsilcisi olarak GLOBAL VİZYON'a ödeyebilirsiniz. Sizin adınıza okula transfer tarafımızca yapılacaktır.


ESE MALTA Dil kursunu tamamlayan öğrenciler LSC MALTA yüksek öğretim kurumunda MBA ve diğer Yüksek Lisans programlarına katılabilirler. Yıllık 5,500 Euro eğitim ücreti ile Mastır yapan öğrenciler eğitimleri esnasında part-time çalışma hakkı elde ederler. Yüksek Lisans sonrasında da Full Time çalışma başvurusu yapabilirler.