Kanada'nın Uzun Dönem Dil Eğitimi Kayıtları Başladı ! | GlobalVizyon
Kanada'nın Uzun Dönem Dil Eğitimi Kayıtları Başladı !

Kanada'nın Uzun Dönem Dil Eğitimi Kayıtları Başladı !

ILAC (International Language Academy of Canada) Dil Okulları


Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde bulunan ILAC, son 5 yılın en iyi Kanada okulu seçilmiştir. Sunduğu program çeşitliliği, tecrübeli eğitmenleri ve sınırsız sosyal aktiviteleri ile ILAC; Kanada’da dil eğitimi almak için doğru adres. Her iki şehirde de merkezi lokasyonlarda bulunan ILAC Dil Okulu’nda 24 hafta paket program sadece 6.677 CAD! Paket programa dahil olan hizmetler; 24 hafta Yoğun İngilizce eğitimi, 4 hafta aile yanı üç öğün yemekli konaklama ve sigorta ücretidir. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »ILSC (International Language School of Canada) Dil Okulları


Kanada’nın Toronto, Vancouver ve Montreal şehirlerinde bulunan ILSC; Kanada’da üniversite eğitimi düşünen ancak dil seviyesi yeterli olmayan öğrencilerin öncelikli tercih ettikleri okullardan birisidir. Kanada’da 20’den fazla üniversiteyle anlaşması olan ILSC’nin sunduğu üniversite hazırlık programı sizin için doğru tercih olacaktır. ILSC Dil Okulu’nda; 24 hafta Yoğun İngilizce eğitimi, 4 hafta aile yanı üç öğün yemekli konaklama ve sigorta ücreti dahil paket program sadece 7.234 CAD! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »EC English Dil Okulları


Kanada’nın Toronto, Vancouver ve Montreal şehirlerinde merkezleri olan EC English’in özellikle Toronto’da 30 yaş üstü öğrencilere yönelik ayrı bir kampüsü bulunmaktadır. Kanada'nın en büyük şehri olan, yaşam standartları yüksek Toronto'nun göbeğinde konumlanan EC English, özellikle büyük şehirlerde eğitime gidecek öğrenciler için güzel bir seçimdir. EC English Kanada’da 24 hafta paket program sadece 8.285 CAD! Paket programa dahil olan hizmetler; 24 hafta Yoğun İngilizce eğitimi, 4 hafta aile yanı iki öğün yemekli konaklama ve sigorta ücretidir. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Kaplan International Dil Okulları


Kaplan International, Kanada’nın Vancouver ve Toronto şehirlerinde bulunan en büyük zincir kurumlar arasında yer alır. Muhteşem lokasyonu, muhteşem ekibi, öğrencilerin hepsi ile birebir ilgilenen okulu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Özellikle Akademik başarı planlayan öğrenciler için ideal olan Kaplan International’da 24 hafta Yoğun İngilizce eğitimi, 4 hafta aile yanı iki öğün yemekli konaklama ve sigorta ücreti dahil paket program sadece 9.165 CAD! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »LSI (Language Studies International) Dil Okulları


LSI Dil Okulları, Kanada'nın en güzel ve en heyecan verici iki şehri olan Toronto ve Vancouver’da bulunmaktadır. Yeni dil eğitimi teknolojileri, mükemmel öğrenci tesisleri ve deneyimli öğretim görevlileri ile kaliteli bir eğitim sunan LSI, eğitim alırken aynı zamanda bu büyüleyici ülkenin güzelliklerden faydalanmanız için tasarlanmış sosyal aktivite programları sunmaktadır. LSI Dil Okulu’nun, 24 hafta paket program sadece 6.570 CAD! Paket programa dahil olan hizmetler; 24 hafta Yoğun İngilizce eğitimi, 4 hafta aile yanı üç öğün yemekli konaklama ve sigorta ücretidir. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »