Kanada'nın En İyi Özel Dil ve Diploma Okulu ILAC Kampanyalarında Son Tarih 7 Eylül | GlobalVizyon
Kanada'nın En İyi Özel Dil ve Diploma Okulu ILAC Kampanyalarında Son Tarih 7 Eylül

Kanada'nın En İyi Özel Dil ve Diploma Okulu ILAC Kampanyalarında Son Tarih 7 Eylül

My new email template

KANADA'NIN EN İYİ DİL VE DİPLOMA OKULU ILAC'DA 24 HAFTA DİL EĞİTİMİ 4800 CAD.
7 EYLÜL'DEN İTİBAREN 8040 CAD

92 HAFTA DİPLOMA PROGRAMI 6700 CAD

 

Kanada'nın en iyi İngilizce dil kursu ve İşletme, Pazarlama, Turizm, Otelcilik, IT diploma programları veren ILAC'da indirimli kayıtarda son günler geldi...

ILAC Covid-19 döneminde çok özel indirimler ve promosyonlarla tüm dünyada çok büyük ilgi gördü. Ocak 2021 dönemi için binlerce başvuru alan okul artık kampanyalarında son günlere geldi. Şu an da 24 haftası 4800 CAD dolarından başlayan ILAC kursları 7 Eylül sonrasında 8040 CAD olacaktır.

Aynı şekilde 92 haftası 6700 CAD olan İşletme ,Pazarlama, Turizm Otelcilik ve IT programları ise 11,000 CAD civarına yükselecektir.


Dünya genelinde çok büyük ilgi gören ILAC  dil okulu ve diploma programları kontenjanları dolmak üzeredir.

7 Eylül'e kadar kayıt ol, ILAC özel fiyatından yararlan !

ILAC College Diploma HEM ÇALIŞ HEM OKU Programları

ILAC Kiss Program dahilinde ILAC College eğitiminize de hiç zaman kaybetmeden %40 indirimle evinizden başlayabilirsiniz.

Sertifika program eğitiminize burada başlayabilir devamında ekstra bir ücret ödemeden Kanada'ya transfer olabilirsiniz.

Katılabileceğiniz programlar;

  1. Sales & Marketing Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
  2. Business Administration Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
  3. Health Care Administration Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
  4. Communication & Service Essentials Diploma Programı / 60 hafta ( 30 hafta eğitim + 30 hafta full time çalışma)

Service Excellence for Business Diploma Programı / 48 hafta ( 24 hafta eğitim + 24 hafta full time çalışma)

 

ILAC Online English Test ile seviyenizi ücretsiz ölçebilir, danışmanlarınızla sonucunuzu paylaşıp kaç hafta İngilizce eğitime ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

 ILAC İngilizce Dil Programları:
- Genel İngilizce
- Sınav Hazırlık (TOEFL , IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE)
- İş İngilizcesi
- Pathway Üniversite Geçiş
Sertifika ve diploma programları

ILAC farkı ile öğrenciler yukarıdaki programlar arasında hiçbir ücret farkı ödemeden geçiş yapabilmektedirler. Genel İngilizce yanı sıra bu programlarında sertifikalarını almaya hak kazanabilirler.


Genel İngilizce
Genel İngilizce programına başlangıç ve ileri düzey seviyedeki (1 - 9 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır.  Bu programda dil bilgisi eksiğinizi tamamlayabilir, konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinizi geliştirip devamında alacağınız akademik programların temelini oluşturabilirsiniz.

TOEFL Hazırlık
TOEFL Hazırlık programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program TOEFL sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Öğrenciler, gelişimlerini ölçmek için her iki haftada bir TOEFL deneme sınavına girerler. Bu sayede TOEFL'da hangi düzeyde olduklarını rahatlıkla ölçebilirler.

IELTS  Hazırlık
IELTS Hazırlık programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program IELTS sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Öğrenciler, gelişimlerini ölçmek için her iki haftada bir IELTS deneme sınavına girerler. Bu sayede IELTS'de hangi düzeyde olduklarını rahatlıkla ölçebilirler.

Business English
Business English programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program profesyonel iş yaşamı için ingilizce akıcılığını geliştirmeye odaklanmıştır. Öğrenciler kariyer odaklı becerileri ve iş ortamında etkin iletişim kurma yöntemini öğrenirler.

İş İngilizcesi konuları; müzakere teknikleri, iş bağlantılarını geliştirme, toplantı yönetimi ve sunum tekniklerinden oluşmaktadır.

University Pathway
Üniversiteye Geçis Programına (Pathway) orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu programa Kanada'da diploma, sertifika, lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler katılmaktadır. Program kapsamında öğrenciler; Yazılı & Sözel İngilizce Becerileri, Kritik Düşünme Araştırma Becerileri, Makale Yazma, TOEFL Hazırlığı, Zaman Yönetimi, Sınav Teknikleri, Sözel Sunum gibi dersler alarak hem sınavsız üniversite ve collegelara geçiş sağlarlar hem de Kanada yüksek öğretim sistemine adapte olurlar. ILAC Kanada'da bulunan 90 Devlet ya da Özel Üniversite ve College'lar ile resmi anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Öğrenciler eğitim aldıkları süreçte ILAC Pathway departmanından okul seçimi ve başvuruları ile ilgili profesyonel destek almaktadır.

ILAC Pathway partnerlerine örnek olarak Seneca College, Humber College, Lambton College, Centennial College, George Brown College, Yorkville Üniversitesi, Adler Üniversitesi verilebilir.