Kanada’da Uzun Dönem Dil Ve Üniversite Eğitiminde Bu Haftanın Öne Çıkanları | GlobalVizyon
Kanada’da Uzun Dönem Dil Ve Üniversite Eğitiminde Bu Haftanın Öne Çıkanları

Kanada’da Uzun Dönem Dil Ve Üniversite Eğitiminde Bu Haftanın Öne Çıkanları

ST. Giles International


Dünyanın en yaşanılabilir ve en güvenilir şehri seçilmiş Vancouver’ın merkezinde yer alan St. Giles International’ın uzun dönem kayıtlarındaki uygun fiyatlı kampanyalardan yararlanmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »ILSC


Kanada’nın en popüler ve kozmopolit şehirlerinden biri olan Toronto’da kaliteli bir dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin öncelikle tercih ettikleri okullardan olan ILSC’de sunulan 24 ve 36 haftalık uzun dönem kayıtlarındaki özel indirimlerden yararlanmak için hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »ILAC


Merkezi konumu, sunduğu program çeşitliliği, tecrübeli eğitmenleri ve sınırsız sosyal aktiviteleri ile öğrenci memnuniyeti yüksek olan; ILAC Kanada’nın uzun dönem kayıtlarındaki uygun fiyatlı kampanyalarından yararlanma fırsatını kaçırmayın!

Detaylı Bilgi »EC English


Kanada'nın en büyük şehri olan, yaşam standartları yüksek Toronto'nun merkezinde konumlanan EC English’in 24 ve 36 haftalık uzun dönem kayıtlarındaki uygun fiyatlı kampanyalarından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Georgian College


Georgian College, Simcoe Gölü’nün kıyısındaki Barrie şehrinde bulunmaktadır. Yaşam masrafları oldukça düşük olan şehir Toronto’ya 45 dakikalık sürüş mesafesindedir. İşletme, İletişim, Bilgisayar, Tasarım ve Görsel Sanatlar, Mühendislik ve Sağlık fakültelerinde ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora bölümleri bulunmaktadır. Georgian College, öğrencilerinin %91’inin Kanadalı olmasından dolayı gerçek bir Kanada deneyimi yaşamak isteyen uluslararası öğrenciler için idealdir. Başvuruları devam etmekte olan okul hakkında detaylı bilgi için başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Seneca College


1967 yılında kurulan Seneca College, hükümet tarafından finanse edilen, Kanada’nın en büyük devlet kolejidir. Toronto, Ontario şehrinde bulunmaktadır. Öğrencilerine; uzman eğitmenlerden eğitim alma fırsatı, ileri teknoloji, pratik eğitim, lisans, diploma, sertifika programları, full ve part time eğitim imkanları sunmaktadır. Seneca College, Kanada’nın en popüler, en güçlü, en bilinen kolejidir. Herkes tarafından bilinmesi iş başvurularında sizi diğer adaylardan bir adım öne taşıyacaktır. 2013 yılında yapılan bir araştırmaya göre Seneca College’dan mezun olan öğrencilerin iş bulma oranı ortalama %79 seviyesindedir. Ayrıca kolejden mezun olduktan sonra üniversitelere ya da Seneca College’ın yüksek lisans programlarına geçiş yapabilirsiniz. Kanada’da eşsiz bir eğitim almak ve sonrasında mükemmel bir kariyer yapabilmek istiyorsanız hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »