Kanada'da 2 Yıl Diploma Programına Katıl, 3 Yıl Oturum ve Çalışma Hakkı Kazan | GlobalVizyon
Kanada'da 2 Yıl Diploma Programına Katıl, 3 Yıl Oturum ve Çalışma Hakkı Kazan

Kanada'da 2 Yıl Diploma Programına Katıl, 3 Yıl Oturum ve Çalışma Hakkı Kazan

Toronto'da 12 Hafta Full Burslu Dil Eğitimi Georgian @ILAC Toronto

My new email template

KANADA'NIN EN ÇOK TALEP GÖREN KOLEJİ ILAC COLLEGE'DEN BİR İLK DAHA..

ILAC COLLEGE KANADA'NIN EN İYİ DEVLET KOLEJİ GEORGIAN COLLEGE İŞBİRLİĞİ İLE SUNAR...

GEORGIAN COLLEGE @ILACTORONTO

1 YIL LİSANS SONRASI DİPLOMA YAP
1 YIL OTURUM VE ÇALIŞMA İZNİ HAKKI KAZAN

2 YIL LİSANS SONRASI DİPLOMA YAP
3 YIL KANADA'DA OTURUM VE ÇALIŞMA İZNİ HAKKI KAZAN...

ILAC College Kanada'da Toronto ve Vancouver şehirlerinde İngilizce dil eğitimi ve ÇALIŞMALI Mesleki Diploma Programları sunan en büyük Özel Kolejlerden birisidir.

Her yıl  yaklaşık 30,000 kişinin eğitim yaptığı ILAC Kolejde 500 civarında Türk öğrencide İngilizce dil kursları yanısıra, 1 yada 2 yıl süren ILAC Çalışmalı - COOP- Diploma programlarına katılır. Bu programların yıllık ücreti 3750 CAD, 2 yıl için ise 7500 CAD'dır. ILAC College Diploma Programları ilk yılında eğitim ile geçer. Öğrenci bu esnada Part-Time çalışabilir. İkinci yılında ise COOP- Yani Full Time maaşlı staja katılır. ILAC College programları 4 farklı alanda verilir;

 • Sales & Marketing-  92 Hafta  7500 CAD
 • Business Administration - 92 Hafta 7500 CAD
 • Service Excellence for Business - 48 Hafta  6000 CAD
 • Service Excellence with Business Communication - 60 Hafta 7000 CAD
 • Health Care Administration - 92 Hafta  9000 CAD


Bu programlara katılmak için en az 2 yıllık bir üniversite mezunu olmak, orta üstü seviyede İngilizce bilmek ve vize alabilmek için herhangi bir bankada en azından 25,000 CAD bulundurmak gerekir.

ILAC College Diploma Programları ilk yılında PART-TIME, son  yılında ise FULL-TIME COOP Çalışma hakkı vermesine rağmen katılımcı 2 yılın sonunda ya DEVLET KOLEJLERİNE veya ÜNİVERSİTELERE geçiş yapmak yad Türkiye'ye dönmek zorundadır.

ILAC College Coop yani çalışmalı programlara katılmak için ILAC tarafından yapılan İngilizce testinde en az B2-Upper Intermediate İngilizce seviyesi gerekir. Eğer İngilizceniz ILAC College Coop Programlarına yeterli değil ise;

28 Hafta İngilizce kursuna sadece 5600 CAD ödeyerek kayıt olabilirsiniz. Kanada'da yapacağınız bu 28 hatalık kursu esnasında ne zaman İngiliceniz B2 seviyesine gelir ise ILAC College Diploma programlarına geçiş yapabilir ve İngilizce kursu için ödediğiniz ücretin kalan kısmını ILAC Diploma programlarına transfer ettirebilirsiniz.

ANCAK ILAC COLLEGE'in Mayıs 2021 tarihinde başlayan yeni PROGRAMI GEORGIAN COLLEGE @ILAC TORONTO ile ILAC COLLEGE bünyesinde DEVLET KOLEJİ EĞİTİMİ yapabilir ve 1 yıllık program sonrasında 1 yıl oturum ve çalışma hakkı, 2 yıllık eğitim sonrasında ise 3 yıl süre ile OTURUM VE ÇALIŞMA HAKKI kazanabilirsiniz.

GEORGIAN COLLEGE @ILAC TORONTO PROGRAMI


Georgian College Toronto bölgesinin en popüler Devlet Kolejlerinden birisidir. Lisans ve Lisans sonrası Diploma Programları alanlarında en çok tercih edilen kolejin programlarını artık ILAC College Toronto'da takip edebilirsiniz. Üstelik İngilizce yeterlilik için Diploma Programlarına yeterli olmayan öğrencilere ILAC Kolej dil okulu 12 Hafta ÜCRETSİZ İngilizce desteği vermektedir.


Georgian @ILAC Toronto'da Hangi Lisans ve Lisans Üstü Diploma Programları Yapılabilir?

Project Management Lisans sonrası Diploma;  1 yıl- yıllık ücret 16,000 CAD ( İngilizcesi yeterli olmayanlara 12 hafta İngilizce kursu ÜCRETSİZ)

Global Business Lisans sonrası Diploma; 2 yıl-yıllık ücret 16,000 CAD ( İngilizcesi yeterli olmayanlara 12 hafta İngilizce kursu ÜCRETSİZ)

Business Diploma Lisans seviyesinde ; 2 yıl -yıllık  ücret 16,000 CAD ( İngilizcesi yeterli olmayanlara 12 hafta İngilizce kursu ÜCRETSİZ)

1 yıllık programı tamamlayanlar 1 yıl oturum ve çalışma izni kazanır. Öğrencilik esnasında part time çalışabilirler.

2 yıllık programı tamamlayanlar 3 yıl oturum ve çalışma izni kazanır. Öğrencilik esnasında part time çalışabilirler.

Georgia @ILAC TORONTO Programlarına Kimler,
Nasıl Katılabilir?

Georgian @ILAC Toronto Programlarına ;

 • Yeni lise mezunları
 • 2 yıllık üniversite mezunları
 • 4 yıllık üniversite mezunları
 • 39 yaşına kadar iş hayatında bir kariyer yapan herkes katılabilir

Öğrencilerin Başvuru Evrakları

 • Diploma
 • Transkript
 • CV
 • İngilizce Yeterlilik Belgeleri;

Georgia @ILAC TORONTO programlarına  direk kabul için en az lise ve 2 yıllık  mezunlarda 6.0 IELTS yada dengi,  4 yıllık üniversite mezunlarında ise  6.5 IELTS ve dengi İngilizce istenir. İngilizce yeterlilik belgesi resmi sınav ile verilebileceği gibi ILAC ve GEORGIAN COLLEGE İngilizce sözlü ve yazılı testi ile belgelenebilir. Resmi IELTS, Toefl IBT, PTE, DUOLingua sonuçları olan adaylar direk kabul alabilirler.


GEORGIAN @ILAC Toronto Programlarına katılmak için 3 yol;

 • Eğer İngilizce dil seviyeniz lise ve 2 yıllık mezunlar için IELTS 6.0, 4 yıllık Üniversite Mezunları için IELTS. 6.5 ve seviyesi ve üzeri ise direk kabul edilirsiniz. İngilizce yeterlilik sınavı ILAC tarafından yapılır.
   
 • Eğer İngilizce seviyeniz IELTS. 5.5 civarında çıkar ise 12 Hafta ILAC Online yada Toronto'da İngilizce kursu yapmanız gerekir. İŞTE ILAC COLLEGE farkı burada başlar eğer bu kategoride iseniz 12 hafta İngilizce kursu ister ONLINE ister TORONTO'da olsun sizin için ÜCRETSİZ .. 3500 CAD civarı olan 12 hafta İngilizce kursuna hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.
   
 • Eğer İngilizce seviyeniz IELTS 4.5 civarında çıkar ise hala GEORGIAN @ ILAC TORONTO Programlarına katılabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey  28 hafta İngilizce Kursuna kayıt yaptırmanız olacaktır. ILAC size 28 haftalık İngilizce kursunun 12 haftasını ister ONLİNE evinizde ister TORONTO'da ÜCRETSİZ verecektir. 28 hafta İngilizce kursunda 5600 CAD yerine 3000 CAD civarına kayıt olabileceksiniz.

GEORGIAN COLLEGE @ILAC TORONTO Diploma Programlarına Ne zaman Başlanır nasıl kayıt olunur?

Georgian @ILAC Toronto Diploma Programlarına Mayıs 2021, Eylül 2021 ve Ocak 2022'de başlayabilirsiniz. Çok fazla talep olan bu programlarda yerinizi ayırtmak için hemen danışmanlarımız ile irtibata geçiniz.

Başvuru için yapılması gerekenler;

 • Ön Başvuru Formunu Doldurup 250 CAD depozito ödemesiniz
 • İngilizce yeterlilik için ILAC tarafından uygulanan sözlü ve yazılı teste girmelisiniz.
 • Aldığınız kabul tipine göre size KANADA VİZE BAŞVURUNUZ İÇİN KABUL MEKTUBU gönderilecektir.
 • Eğer kabul alırsanız Diploma Programları için 2500 CAD ön depozitoyu 250 CAD düşülerek vize başvurusu öncesi ödemeniz gerekir.

GEORGIAN @ILACTORONTO Kanada'da eğitim, çalışma ve oturum için büyük bir fırsattır. Mayıs yada Eylül 2021'de KANADA 'da olmak istiyorsanız hemen ön başvurunuzu yapınız...
 

ILAC COLLEGE ÇALIŞMALI COOP, İNGİLİZCE KURSU ve GEORGIA @ILAC TORONTO Programları için KANADA VİZESİNDE ŞARTLAR NEDİR?

 • EN az yeni lise yada 2 yıllık bir okuldan mezun olmak
 • 4 yıllık bir üniversite mezunu olursanız şansınız çok daha artar
 • Türkiye'de bir kariyeriniz olmalı yada gelecek için çok iyi bir kariyer planı yapabilmesiniz .. Kariyer planınızda göre uygun kursu seçmelisiniz.
 • Herhangi bir bankada sadece 28 hafta İngilizce kursuna gidiyor iseniz en az 15,000 CAD,  2 yıllık ILAC Coop - Çalışmalı program için en az 24,000 CAD, Georgia @ILAC Toronto 1 yada 2 yıllık diploma programları için en az 35,000 CAD göstermeniz gerekir.

Bu şartları karşılıyor iseniz hemen bizi arayınız yada ön başvuru formunu doldurunuz.

ŞİMDİ KANADA ZAMANI , ŞİMDİ ILAC ZAMANI,
ŞİMDİ GEORGIA @ILAC ZAMANI...