Kanada Dil Okullarındaki %33’e Varan İndirimden Yararlanmak İçin 31 Ekime Kadar Kayıt Olun! | GlobalVizyon
Kanada Dil Okullarındaki %33’e Varan İndirimden Yararlanmak İçin 31 Ekime Kadar Kayıt Olun!

Kanada Dil Okullarındaki %33’e Varan İndirimden Yararlanmak İçin 31 Ekime Kadar Kayıt Olun!

ILSC (International Language School of Canada) Dil Okulları


Kültürel çeşitliliği ile büyüleyen şehirlere sahip olan Kanada’da eğitim alın! ILSC dil okullarının Kanada’da Toronto, Vancouver, Montreal’de şubeleri bulunur. ILSC’nin Kanada’daki şubelerinde geçerli %33 indirim fırsatından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın! 2017 fiyatları ile kayıt olmak için son tarih 31 Ekim!

Detaylı Bilgi »ILAC (International Language Academy of Canada) Dil Okulları


5 yıl üst üste Kanada’nın en iyi dil okulu seçilen ILAC Kanada’da eğitim alın! ILAC’ın Kanada’da Toronto ve Vancouver’da şubeleri bulunur. ILAC’ın Kanada’daki şubelerinde geçerli %33 indirim fırsatından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın! 2017 fiyatları ile kayıt olmak için son tarih 31 Ekim!

Detaylı Bilgi »Kaplan International Dil Okulları


Dünyanın en güvenli ve arkadaş canlısı ülkelerinden birinde İngilizce eğitimi görün ve anadili İngilizce olan kişilerden İngilizceyi öğrenerek akıcı bir şekilde konuşun! Kaplan’ın Kanada’daki uzun dönem kayıtlarında geçerli %30 indirim fırsatından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın! 2017 fiyatları ile kayıt olmak için son tarih 31 Ekim!

Detaylı Bilgi »EC English Dil Okulları


Muhteşem doğası, sıcak kanlı insanları, güvenli ve samimi ortamı ile ünlü Kanada’da eğitim alın! EC’nin Kanada’nın Montreal, Vancouver ve Toronto şehirlerinde şubeleri bulunur, Toronto’da ayrıca 30 yaş ve üstü öğrenciler için ayrı bir şubesi daha bulunmaktadır. EC’nin Kanada’daki şubelerinde geçerli %30 indirim fırsatından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın! 2017 fiyatları ile kayıt olmak için son tarih 31 Ekim!

Detaylı Bilgi »The Language Gallery Dil Okulları


Birleşmiş Milletler araştırmalarına göre yaşamak için dünyanın en iyi şehirleri arasında yer alan ülke olan Kanada’da eğitim alın! The Language Gallery’nin Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde şubeleri bulunur. The Language Gallery’nin Kanada’da 25 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli %30 indirim fırsatından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın! 2017 fiyatları ile kayıt olmak için son tarih 31 Ekim!

Detaylı Bilgi »University of Central Lancashire


University of Central Lancashire, İngiltere’deki en geniş üniversitelerden biri olmakla birlikte her alanda harikulade deneyim olanağı sunar. Son yapılan öğrenci deneyimi anketlerinde ilk 10’da yer alan okulun 11 bölümü de araştırmalar bakımından dünya standartlarında bulunmuştur. 2010 yılında UCLAN, QS Üniversite Sıralamaları’nda listeye girmiş ilk modern üniversite olmuştur. Okulun Tıp Bölümü için kendi foundation imkanı bulunmaktadır. Okul hakkında detaylı bilgi almak için hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »