İrlanda'nın Top 5 Dil Okulu Çalışma İzni Sunan Programlarıyla Global Vizyon'da ! | GlobalVizyon
 İrlanda'nın Top 5 Dil Okulu Çalışma İzni Sunan Programlarıyla Global Vizyon'da !

İrlanda'nın Top 5 Dil Okulu Çalışma İzni Sunan Programlarıyla Global Vizyon'da !

İrlanda 25 hafta ve üzeri dil eğitimi alan öğrenciler çalışma iznine sahip oluyor! Bu fırsatı sunan dil okullarını sizler için derledik!

Kaplan Dil Okulları


2017 Yılında İngilizce öğrenme ve çalışma serüveniniz İrlanda Kaplan International Dil Okullarında Başlasın! Dünyanın dört bir yanında anadili İngilizce olan ülkelerde kapsamlı İngilizce kursları sunan Kaplan Dil Okulları, yeni yıla Türk öğrencilere sunduğu indirimli paket programları ile giriyor. İrlanda Dublin’de 25 hafta ve üzeri dil eğitimi alan öğrenciler çalışma iznine sahip oluyor ve Kaplan International 25 hafta dil kursu + 4 hafta tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil sadece 6200€! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »Atlas Dil Okulları


Samimi ve dinamik bir ortamda profesyonel dil eğitimi sağlayan, seçkin öğretmenlere ve tesislere, eğlenceli sosyal aktivitelere, ve mükemmel bir merkezi konuma sahip olmasıyla Dublin’deki en iyi İngilizce dil okullarından biri olan Atlas Dil Okulları South Richmond Street, Dublin 2 bölgesindeki 4 katlı güzel bir Goerge döneminden kalma binada yer almaktadır. Dublin şehir merkezinden yalnızca 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bu okulda 25 hafta dil kursu + 4 hafta tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil sadece 4850€! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »Griffith College


İrlanda'nın en ünlü üniversitelerinden biri olan Griffith University bünyesindeki dil okulu, Dublin şehir merkezine 10 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde bulunan modern bir binada eğitim vermektedir. Dünyanın 66 ülkesinden gelen profesyonel eğitim kadrosuyla İrlanda'nın en köklü dil okullarından biri olan Griffith College Dil Okulu, öğrencilerine değişik branşlarda kaliteli bir dil eğitimi fırsatı sunar. Okul dil eğitimi için kendisini seçen öğrencilere, kampüs içerisinde bulunan öğrenci yurtlarında kalma imkanının yanı sıra İrlandalı bir aileyle de konaklama olanağını tanımaktadır. Griffith College Dil Okulu 25 hafta dil kursu + 4 hafta tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil sadece 5600€! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »Malvern House


İrlanda gibi özel ve butik bir okul olan Malvern House fiyat ve kalite dengesinde gerçekten değerlendirilmesi gereken bir okul. Ana dili İngilizce olan, tarihin izlerinin her sokakta görüldüğü ve geleneksel hayatın izlerine sık sık rastlayabileceğiniz ülkede keyifli günler geçireceğinizi garanti ediyoruz. Her sene yaklaşık 100 ülkeden, ortalama 6000 yetişkin öğrenciye eğitim veren Malvern House, öğrencilerine değişik kültürlerden birçok öğrenciyle tanışıp fikir alışverişinde bulunabileceği dinamik bir ortam sunan Dublin Malvern Dil Okulu’nda 25 hafta dil eğitimi + 4 hafta tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil sadece 3450€! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »Frances King Dil Okulu


İngilizce eğitimindeki 35 yılı aşan deneyimi ile önde gelen dil okullarından biri olan Frances King Dil Okulları her yıl 60’tan fazla ülkeden gelen 2,500’ün üzerinde öğrenciye eğitim vermektedir. Frances King'in Dublin'in merkezinde bulunan okulu en çok tercih edilen okullarından biridir. Dublin'in merkezinde yer alan okul, Merrion Square'ın sağında yer almaktadır. Trinity College'dan sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir. Grafton Street de bulunan ana alışveriş lokasyonlarına ve kafelere yürüme mesafesindedir. Frances King'in Dublin'in merkezinde 25 hafta dil eğitimi + 4 hafta tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil sadece 3950€! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »