İngiltere’nin En Köklü Okulunda Hem Kaliteli Hem Ekonomik Dil Eğitimi | GlobalVizyon
İngiltere’nin En Köklü Okulunda Hem Kaliteli Hem Ekonomik Dil Eğitimi

İngiltere’nin En Köklü Okulunda Hem Kaliteli Hem Ekonomik Dil Eğitimi

İngiltere’nin En Köklü Okulunda Hem Kaliteli Hem Ekonomik Dil Eğitimi


Oxford House College şehir merkezlerinde bulunan okulları ile size kaliteli bir dil eğitimi sunarken her türlü aktiviteye yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. İngiltere’nin tarihini yaşayarak, tiyatroya, müziğe, iş hayatına, doğaya, eğlenceye dair her türlü aktiviteye kolayca ulaşabileceksiniz. İngilizce öğrenmenin en doğru yolu o ülkenin kültürünü yaşamak ve onu yorumlayabilmektir. Siz de bu deneyimden yararlanabilmek için bu özel fiyatları kaçırmayın!

Detaylı Bilgi »

Magister Academy ile Malta’nın Kalbi St. Julians’ta Dil Öğrenmek Bu Kadar Keyifli Olmamıştı


Malta fiyat ve lokasyon olarak herkesin İngilizce dil öğrenme planlarında ilk sıralarda yer alan bir ülke. Şimdi size sunulan fırsatlar ile sen de kendin için büyük bir adım atabilirsin. Magister Academy'nin modern, her türlü teknolojiyi içinde barındıran deniz kenarındaki kampüsünde bulunan Okul birçok günlük boş zaman aktivitesi ile öğrencilere sınıfta ve dışarıda hem İngilizce düşünme hem İngilizce konuşma fırsatı sunar, farklı deneyimleri yaşatır. Siz de bu deneyimden yararlanabilmek için bu özel fiyatları kaçırmayın!

Detaylı Bilgi »

Uygun Fiyata Butik Kalitesinde Özel Eğitim


İrlanda gibi özel ve butik bir okul olan Malvern House fiyat ve kalite dengesinde gerçekten değerlendirilmesi gereken bir okul. Ana dili İngilizce olan, tarihin izlerinin her sokakta görüldüğü ve geleneksel hayatın izlerine sık sık rastlayabileceğiniz ülkede keyifli günler geçireceğinizi garanti ediyoruz. Özel fiyatlardan yararlanmak için acele etmenizi öneririz.

Detaylı Bilgi »

Amerika’da Uygun Fiyata Butik Kalitesinde Özel Eğitim


St. Giles International dil okulu, Amerika’da eğitim için çok tercih edilen lokasyonlarından biri olan New York’ta %20’ye varan indirimler ile Türk öğrenciyi bekliyor. 60 yıllık deneyim ve uzman eğitim kadrosuyla İngilizce’yi en verimli şekilde öğretmeyi amaçlayan St. Giles International’da 12 Hafta İngilizce dil eğitimi sadece 3000 USD! Acele et! Bu fırsatı kaçırma!

Detaylı Bilgi »