İngiltere Dil Okullarındaki %25 İndirimden Yararlanmak İçin 31 Ekime Kadar Kayıt Ol ! | GlobalVizyon
İngiltere Dil Okullarındaki %25 İndirimden Yararlanmak İçin  31 Ekime Kadar Kayıt Ol !

İngiltere Dil Okullarındaki %25 İndirimden Yararlanmak İçin 31 Ekime Kadar Kayıt Ol !

EC English Dil Okulları


İngilizceyi doğum yer olan İngiltere’de öğrenin! EC English dil okulunun İngiltere’de Londra, Oxford, Cambirdge, Bristol, Brighton, Manchester’da şubeleri bulunur. Londra’da ayrıca 30 yaş üstüne özel bir şubesi daha vardır. EC English’in İngiltere’deki şubelerinde geçerli %25 indirim fırsatından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın!

Detaylı Bilgi »Embassy English Dil Okulları


Shakespeare’in memleketinde İngilizce öğrenin! Embassy English dil okulunun İngiltere’de Londra, Cambridge, Brighton ve Hastings’de şubeleri bulunur. Brigton ve Hasting sahil kasabalarıdır. Embassy English’in İngiltere’deki şubelerinde geçerli %25 indirim fırsatından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın!

Detaylı Bilgi »Oxford House College Dil Okulları


İngilizceyi zengin kültürü, görkemli mimarisiyle sizi büyüleyecek olan İngiltere’de öğrenin. Oxford House College’ın İngiltere’de Londra, Oxford ve Stratford-Upon-Avon’da şubeleri bulunur. Londra’da; Oxford Street’te ve Richmond’da iki şubesi vardır. Oxford House College’ın İngiltere’deki şubelerinde geçerli %25 indirim fırsatından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın!

Detaylı Bilgi »Oxford International Dil Okulları


İngilizce’yi doğduğu ve yaşandığı ülkede öğrenin! Oxford International’ın İngiltere’de Oxford ve Brightonda şubeleri bulunur. Okulun modern dersliklerinde kaliteli bir eğitimi ve güler yüzlü bir personeli vardır. Oxford International’ın İngiltere’deki şubelerinde geçerli %15 indirim fırsatından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın!

Detaylı Bilgi »Kaplan International Dil Okulları


İngilizce'yi doğduğu topraklarda öğrenin ve anadili İngilizce olan kişilerle aynı ortamda bulunarak akıcı bir şekilde İngilizce konuşun! Kaplan International’ın İngiltere’de Londra, Bath, Bournemouth, Cambridge, Edinburgh, Liverpool, Manchester, Turquay ve Oxford’da şubeleri bulunur. Kaplan International’ın İngiltere’deki şubelerinde geçerli %15 indirim fırsatından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın!

Detaylı Bilgi »Bangor University


Bangor Üniversitesi, 1984 yılında kurulmuş bir Galler üniversitesidir. Bangor Kuzey Galler’de bulunur ve öğrenciler için İngiltere’deki en ucuz ve uygun şehirdir. Uygun fiyatlı konaklama imkanları ve yaşam giderleri ile tam bir öğrenci şehridir. Okulun birbirine yürüme mesafesinde bulunan 3 adet kampüsü vardır. Okulda mühendislik, sanat, sosyal bilimler, sağlık, yönetim bilimi ve eğitim fakülteleri bulunur. Bangor, İngiltere’nin en iyi Klinik Psikoloji üniversitelerinden biridir. Başvuruları hala devam eden Bangor Üniversitesi hakkında detaylı bilgi almak için hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »