ILSC Dil Okulu Avustralya ve İrlanda'da Taksitli Ödeme İmkanı | GlobalVizyon
ILSC Dil Okulu Avustralya ve İrlanda'da Taksitli Ödeme İmkanı

ILSC Dil Okulu Avustralya ve İrlanda'da Taksitli Ödeme İmkanı

My new email template

ILSC Okulları; Kanada ve Avustralya'nın en iyi dil ve sertifika diploma programlarına sahip dil okullarının başında gelir.

ILSC okulları 29 yıllık bir deneyimle hem dil eğitimi hem sertifika programlarında en başarılı okullar arasında yer alır.

Dinamik ve kaliteli eğitim programlarıyla, her zaman en iyi teknolojiyi kullanmaya özen göstererek dil eğitimi vermektedir. Okul, öğrencilerin dil eğitimi ve kariyerleri için mükemmel bir yaşam deneyimiyle kaliteli bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır.

ILSC merkezi Kanada olan dil okulu aynı zamanda Avustralya'nın (Sydney,Brısbane-Melbourne) gibi bir çok şehrindede eğitim vermekdedir. Her iki ülkede de en iyi dil okulu olarak eğitim veren bir okuldur.Öğrencilerine İngilizce nin yanı sıra Fransizca dil eğitimi programları da sunmaktadır.

Aynı zamanda 2013 ve 2014 yıllarında ILSC, Study Travel Magazine tarafından, eğitim sektöründeki partnerleri tarafından Yılın Zincir Okulu seçilmiştir. Öğrencilere sadece dil eğitimi değil aynı zamanda her iki ülkedede Sertifika programları ile eğitim alarak daha sonrasında çalışma imkanı sunan bir okuldur.

Okul program olarak; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Toefl/Ielts, Universite Hazırlık, Sertifika ve Diploma, ve seçmeli dersler sunar..

 

24 hafta Kanada Dil yada Diploma Eğitimi 7.920 CAD yerine 4.750 CAD

24 Hafta Avustralya Dil  yada Diploma Eğitimi 8.640 AUD yerine  5.400 AUD

KANADA VE AVUSTRALYA'DA HEM OKU HEM ÇALIŞ

Kanada'nın ve Avustralya'nın en prestijli okullarından ILSC- Greystone okulları ile  çalışma izinli sertifika programları ILSC okulları satış, pazarlama ve işletme alanlarında sunduğu programlarla ön plana çıkmaktadır. Kanada'da Toronto, Vancouver, Montreal(Montreal daki özel sertifika programı ile 1 yıl oturma çalışma izni verebilen tek özel kolejdir) Avustralya Sydney, Melbourne,Brisbane ve Adelaide de  bulunan merkezlerinin içerisinde aynı zamanda dil eğitimide verilmektedir. Eğitim alırken part-time çalışan öğrenciler, diplomalarını aldıktan sonra da full-time çalışma iznine sahip olurlar.

ILSC GREYSTONE COLLEGE SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI

Okulda her iki ülkede de Türk öğrenciler tarafından en popüler ve tercih edilen bölümler aşağıdaki gibidir;

Diploma of International Business
Diploma of Marketing

Certificate in Business Management
Diploma in International Business Management
Advanced Diploma in Business Administration
Certificate in Financial Management and Planning
Sertifika ve Diploma programları 24 hafta 52 hafta veya 92 hafta olarak yapılabilir.

Ayrıca ILSC Dil okulları ödeme noktasında da öğrencilere  2 taksit imkanı sunmaktadır .

Bu kampanyadan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Uzman danışmanlarımız  ile telefonda, zoom üzerinden yada yüz yüze görüşme yapın ve tüm sorularınızı cevaplandıralım. Programınıza karar verdikten sonra ILSC Dil Okulları resmi temsilcisi olan Global Vizyon sizler için tüm kayıt işlemlerinizi gerçekleştirecek ve sizi vizeye hazırlayacaktır.

İçinde bulunduğumuz COVID-19 sürecinde kısa bir süreliğine okulumuz tarafından yapılan bu kampanyadan yararlanmanızı tavsiye ederiz.  Kayıt ve prosedür işlemlerinizi Haziran - Temmuz aylarında tamamlayarak Eylül Ekim döneminde eğitiminize başlayabilirsiniz.