ILAC Kiss Online İngilizce Eğitimi | GlobalVizyon
ILAC Kiss Online İngilizce Eğitimi

ILAC Kiss Online İngilizce Eğitimi

Şimdi Evde Kalalım, Eylül'de Kanada'da Olalım

My new email template

ŞİMDİ EVDE KALALIM, EYLÜL'DE KANADA'DA OLALIM


Dünyanın En İyi İngilizce Dil Okulu ILAC (International Language Academy of Canada) ILAC Kiss ile Evinize Geliyor.

Evinizin Konforunda Canlı - Zoom Video Sistemi ile, Kanada'da İngilizce Kursunun 24 Haftası Sadece 2.400 Kanada Doları.

Live Derslere Kayıt Yapan Herkes Kursunu ILAC Toronto ya da ILAC Vancouver Okullarına Transfer Eylül 2020'de itibaren devrebilir.

Ayrıca Eylül başlangıçlı ILAC dil okulu, sertifika/diploma ve Üniversite pathway programlarına  %40 indirimle kayıt olabilirsiniz.

Son zamanlarda yaşanan Covid19 virüsü nedeniyle pek çok eğitim kurumu eğitimlerini durdurmak zorunda kaldı. Ancak bazı Yurtdışı Dil Okulları çok hızlı bir şekilde CANLI - ZOOM VIDEO CONFERENCE ile aynı gerçek sınıflarda olduğu gibi İngilizce eğitim fırsatlarını öğrencileriyle buluşturdular.

ILAC (INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA) Dünyanın en iyi İngilizce dil okullarından birisi olarak ILAC KISS - ONLINE- VIDEO CONFERENCE eğitimine en hızlı geçen dil okulu olmuştur.

Toplam 7,000 öğrencisi için yüzlerce ZOOM - VIDEO Conference sınıfı oluşturarak Kanada'lı CELTA ve/veya TESOL sertifikasına sahip uzman öğretmenleriyle 12-15 kişilik sınıflarda İngilizce eğitimine devam etmektedir.

ILAC canlı video konferans derslerine kayıtlar 8-12-16-20-24-32-48 hafta olarak yapılabilir. Canlı - zoom conference dersleri haftalık kurs ücreti sadece 100 kanada dolarıdır. 24 hafta kayıt yaptıran öğrenci sadece 2400 kanada doları, 48 hafta kayıt yaptıran 4800 kanada doları ödeyecektir. Pek çok öğrencimiz 48 hafta kayıt yaptırmaktadır. Öğrencilerimiz için en güzel haber ise; canlı kurslara kayıt olan öğrenci -covid19 problemi bittikten sonra Kanada'ya gitmek isterse hiç bir ek ücret ödemeden sınıf derslerine devam edebilecektir.

Kanada'nın en büyük ve en fazla ödüle sahip olan dil okulu ILAC sınıflarında uyguladığı eğitim, materyal ve sınav sistemini Canlı Eğitimde de birebir uygulamaktadır.  Seviyeniz online sınavla belirlendikten sonra seviyenize en uygun sınıflara yerleştirileceksiniz. 

ILAC eğitim sisteminde toplam 17 seviye bulunmakta olup seviye atlama sınavları 2 haftada bir online yapılmaktadır.  Programınızın Kanada'daki kısmına canlı eğitimde bulunduğunuz seviyeden devam edebileceksiniz.

 

ILAC Online English Test ile seviyenizi ücretsiz ölçebilir, danışmanlarınızla sonucunuzu paylaşıp kaç hafta İngilizce eğitime ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

ILAC Canlı derslerinizi Kanada saatinde ILAC öğrencileri ve dünyanın dört bir yanından öğrencilerle alıyor olacaksınız.  ILAC'ın kullandığı canlı eğitim platformu aynı zamanda birçok kolej ve üniversite tarafından kullanılmaktadır. Tüm öğrencilerin kamera ile bağlandığı sistemde öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sınıf ortamındaki gibi iletişimde olmaya devam edebilecek, sorularınızı sorabilecek, sınıf içi etkinliklerde aktif olarak yer alabileceksiniz.

ILAC Canlı eğitim haftalık 20 ders eğitim +10 Ders akademik çalışmalarınızı yapabileceğiniz bireysel çalışma programı olarak hafta içi her gün öğleden sonra 16:30 - 21:30 saatleri arasında verilmektedir. 

 Programlar:
- Genel İngilizce
- Sınav Hazırlık (TOEFL , IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE)
- İş İngilizcesi
- Pathway Üniversite Geçiş
Sertifika ve diploma programları

ILAC farkı ile öğrenciler yukarıdaki programlar arasında hiçbir ücret farkı ödemeden geçiş yapabilmektedirler. Genel İngilizce yanı sıra bu programlarında sertifikalarını almaya hak kazanabilirler.


Genel İngilizce
Genel İngilizce programına başlangıç ve ileri düzey seviyedeki (1 - 9 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır.  Bu programda dil bilgisi eksiğinizi tamamlayabilir, konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinizi geliştirip devamında alacağınız akademik programların temelini oluşturabilirsiniz.

Cambridge İngilizce (FCE, CAE & CPE)
Cambridge İngilizce (FCE, CAE & CPE) programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu programda Akademik İngilizcenizi geliştirebilir, uluslararası çapta tanınan FCE, CAE & CPE gibi sınavlara hazırlanabilirsiniz.

TOEFL Hazırlık
TOEFL Hazırlık programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program TOEFL sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Öğrenciler, gelişimlerini ölçmek için her iki haftada bir TOEFL deneme sınavına girerler. Bu sayede TOEFL'da hangi düzeyde olduklarını rahatlıkla ölçebilirler.

IELTS  Hazırlık
IELTS Hazırlık programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program IELTS sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Öğrenciler, gelişimlerini ölçmek için her iki haftada bir IELTS deneme sınavına girerler. Bu sayede IELTS'de hangi düzeyde olduklarını rahatlıkla ölçebilirler.

Business English
Business English programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program profesyonel iş yaşamı için ingilizce akıcılığını geliştirmeye odaklanmıştır. Öğrenciler kariyer odaklı becerileri ve iş ortamında etkin iletişim kurma yöntemini öğrenirler.

İş İngilizcesi konuları; müzakere teknikleri, iş bağlantılarını geliştirme, toplantı yönetimi ve sunum tekniklerinden oluşmaktadır.

University Pathway
Üniversiteye Geçis Programına (Pathway) orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu programa Kanada'da diploma, sertifika, lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler katılmaktadır. Program kapsamında öğrenciler; Yazılı & Sözel İngilizce Becerileri, Kritik Düşünme Araştırma Becerileri, Makale Yazma, TOEFL Hazırlığı, Zaman Yönetimi, Sınav Teknikleri, Sözel Sunum gibi dersler alarak hem sınavsız üniversite ve collegelara geçiş sağlarlar hem de Kanada yüksek öğretim sistemine adapte olurlar. ILAC Kanada'da bulunan 90 Devlet ya da Özel Üniversite ve College'lar ile resmi anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Öğrenciler eğitim aldıkları süreçte ILAC Pathway departmanından okul seçimi ve başvuruları ile ilgili profesyonel destek almaktadır.

ILAC Pathway partnerlerine örnek olarak Seneca College, Humber College, Lambton College, Centennial College, George Brown College, Yorkville Üniversitesi, Adler Üniversitesi verilebilir.

ILAC Kiss College Diploma HEM ÇALIŞ HEM OKU Programları

ILAC Kiss Program dahilinde ILAC College eğitiminize de hiç zaman kaybetmeden %40 indirimle evinizden başlayabilirsiniz.

Sertifika program eğitiminize burada başlayabilir devamında ekstra bir ücret ödemeden Kanada'ya transfer olabilirsiniz.

Katılabileceğiniz programlar;

  1. Sales & Marketing Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
  2. Business Administration Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
  3. Health Care Administration Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
  4. Communication & Service Essentials Diploma Programı / 60 hafta ( 30 hafta eğitim + 30 hafta full time çalışma)
  5. Service Excellence for Business Diploma Programı / 48 hafta ( 24 hafta eğitim + 24 hafta full time çalışma)

Dünyanın en iyi dil okullarından ILAC - CANLI VIDEO KONFERANS DERSLERİNE katılmak için yapmanız gereken linkte bulunan KAYIT FORMUNU DOLDURMAK ve 24 hafta canlı kurs için 2400 yada 48 hafta için 4800 KANADA DOLARINI okulun hesabına banka transferi ya da Kredi Kartı ile ödemeniz gerekir.

Kayıt olan ve ödemesini yapan öğrenciye 2 gün için kabul mektubu gelecek ve seviye tespitiniz ILAC Akademi Müdürü tarafından yapılacaktır. Seviye tespiti ve ihtiyaç analizi sonrası seviyenize uygun CANLI - VIDEO CONFERENCE DERSİNE kabul edileceksiniz. Dünyanın pek çok farklı ülkesinden öğrenciler ile tanışma fırsatı yakalayıp tüm dünyanın evde kaldığı bugünleri dünyanın en iyi dil okulunun öğretmenleri ve öğrencileriyle birlikte İngilizcenizi geliştirerek değerlendirebilirsiniz. Ayrıca her şey normale döndüğü anda ise 24 haftalık bir kursa sadece 2400 Kanada doları ödeyerek kalan sürenizi KANADA'DA ILAC okullarının normal sınıflarına dahil olarak geçireceksiniz. KANADA'YA gitmek istemeniz durumunda okuldan gelen kabul mektuplarıyla birlikte Global Vizyon Kanada vize başvurunu yapacak ve öğrenci vizesi almanıza yardımcı olacak ve Kanada'da konaklamanızı organize edecektir. 

 

 

ILAC KISS VIDEO