Kanada Vizeleri Başladı. Kanada'nın En İyi Özel Dil ve Diploma Okulu ILAC'da 2021 Özel Fiyatları... | GlobalVizyon
Kanada Vizeleri Başladı. Kanada'nın En İyi Özel Dil ve Diploma Okulu ILAC'da 2021 Özel Fiyatları...

Kanada Vizeleri Başladı. Kanada'nın En İyi Özel Dil ve Diploma Okulu ILAC'da 2021 Özel Fiyatları...

My new email template

KANADA'NIN EN İYİ DİL VE ÇALIŞMALI DİPLOMA OKULU ILAC &  2021 ÖZEL FİYATLARINI KAÇIRMAYIN !

ŞİMDİ KAYIT OLUN MART YA DA HAZİRAN'DA
KANADA'DA OLUN...


KANADA'DA ÇALIŞ & OKU PROGRAMI

KANADA EĞİTİM VİZESİ AÇIK!  

NASIL VİZE ALINIR?

Kanada'nın en iyi İngilizce dil kursu ve İşletme, Pazarlama, Turizm, Otelcilik, IT diploma programları veren ILAC'da indirimli kayıtları kaçırmayın... Kanada'nın en iyi Koleji Toronto ve Vancouver'da eğitim vermektedir. Her iki şehirde de DİPLOMA programlarına katılanlar "Çalışarak Eğitim" yapabilirler.

Dünya genelinde çok büyük ilgi gören ILAC  dil okulu ve diploma programları Mart ve Haziran 2021 için başvuruları kabul etmektedir. Mart ve Haziran 2021'de ILAC Çalışmalı Diploma yada Dil Kurslarına başlama isteyen kişilerin Kanada Vize Başvuruları yapılmaktadır.

ILAC College Diploma ÇALIŞ & OKU Programları
92 Hafta 15.000 CAD yerine 7.500 CAD !


ILAC College Çalışmalı Diploma programlarına özellikle 4 yıllık üniversite mezunları katılabilir. Hangi bölümden mezun olursanız olun, ILAC Coop- Çalışmalı programlar size uygundur. Sales, Marketing, Business, Service Business alanlarında verilen lisans sonrası diploma programlarına;

İşletme, İktisat, Hukuk, Siyaset Bilimi, İletişim, Fen- Edebiyat, Mimarlık, Sağlık Bilimleri, Mühendislik, Bilgisayar, Teknoloji,  Eğitim, Güzel Sanatlar, Spor Bilimleri  vs fakülteler ve bölümlerden mezunlar katılabilir.

Günümüz iş dünyasında hangi bölümde lisans eğitimi yaparsak yapalım pratik iş hayatında en çok ihtiyaç duyduğumuz alanlar; genel yönetim, pazarlama, satış, finans, lojistik ve hizmet kalitesi kavramlarıdır.

ILAC College 2 yıllık lisans sonrası diploma programları sayesinde elde edeceğiniz faydalar;

 • 2 senenin sonunda İngilizceniz çok ileri seviyelere ulaşacaktır
 • Herkesin ihtiyacı olan "Marketing, Business, Sales, Service Industry" gibi çok önemli alanlarda lisans sonrası bir diplomanız olacaktır
 • 2 senelik programın ilk yılında part-time çalışarak, son yılında ise full time çalışarak hem iş deneyim kazanacak hem de gelir elde edeceksiniz.
 • Eğer Kanada'da eğitim ve oturuma devam etmek isterseniz 2 yılın sonunda Devlet kolejleri yada üniversitelerde Diploma , Lisans yada Yüksek Lisans yaparak 2+3  yıl daha oturum ve çalışma izni alarak 7 yıl kesintisiz kalabilirsiniz.  
 • Üstelik 2 yıllık ILAC College Çalışmalı Diploma programına 2 yıl için sadece 7500 CAD ödersiniz yani yıllık ücreti 3750 CAD.


Katılabileceğiniz ILAC Diploma Programları;

 1. Sales & Marketing Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
 2. Business Administration Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
 3. Health Care Administration Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
 4. Communication & Service Essentials Diploma Programı / 60 hafta ( 30 hafta eğitim + 30 hafta full time çalışma)
 5. Service Excellence for Business Diploma Programı / 48 hafta ( 24 hafta eğitim + 24 hafta full time çalışma)


Diploma programlarında dersler Pazartesi, Salı,Çarşamba, Perşembe günleri sabahları yapılır. Öğrenciler öğleden sonra yada hafta sonları Part-Time çalışabilirler. Diploma eğitiminin ilk yarısını bitiren öğrencilere ise ILAC Kariyer Departmanı 40 hafta sürecek FULL TIME STAJ işini organize eder.

ILAC COLLEGE 92 HAFTA - Yani 2 yıllık Eğitimini yılda sadece 3750 CAD yapan öğrenci 2 senenin sonunda dilerse KANADA DEVLET KOLEJLERİ YADA ÜNİVERSİTELERİNDE 1 yada 2 Yıllık DİPLOMA programlarına katılabilirler. 1 Yıllık Devlet Koleji diploması yapan 1 yıl, 2 yıl Devlet Koleji Diploması yapanlar 3 yıl süreyle OTURUM VE ÇALIŞMA hakkı kazanırlar.


ILAC College Diploma Programın Kimler Katılabilir?

 • En az 4 yıllık Üniversite mezunu olmak ( 2 yıllık mezunlarda iş deneyimi tercih edilir)
 • En az B2- Orta üst seviyede İngilizce bilmek (İngilizce seviyesi düşük ise aşağıda detayları verilen ILAC Dil kursu yada ILAC Kiss Online dil kurslarına katılarak DİPLOMA programlarına kabul hakkı elde edilir. ILAC College tarafından bir yazılı ve sözlü test yapılır bu testi geçenler DİPLOMA Programın katılırlar.
 • Kanada'dan Vize alabilmek için Bankada en az 25,000 CAD gösterebilmek gerekir.

ILAC Dil Okulu 28 Hafta Eğitim Örgün Eğitim 
8.040 CAD yerine 5.600 CAD !

ILAC sadece Kanada'nın değil dünyanın en iyi İngilizce dil okuludur. İngilizcesi Diploma yada Üniversite programları için yeterli olmayan öğrencilere 28 hafta çok özel bir paket sunan ILAC dil kursları 5,600 CAD en iyi fiyat dengesi yakalayan okuldur. 28 hafta İngilize programına katılan öğrenci eğer İngilizce seviyesini 2-3 ay sonra Upper-Intermediate seviyeye getirir ise İngilizce kursuna ödemiş olduğu ücreti DİPLOMA programlarına transfer yapabilir.

ILAC İngilizce Dil Programları:
- Genel İngilizce
- Sınav Hazırlık (TOEFL , IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE)
- İş İngilizcesi
- Üniversite Geçiş- Pathway- ILAC Kanada 'da 65 üniversite ile anlaşmalıdır. İngilizcesi yeterli olan öğrenciler 65 üniversiteye sınavsız geçiş yapabilir.
- Sertifika ve diploma programları

ILAC Kiss Online İngilizce Programları 
12 Hafta 1200 CAD!

ILAC College ÇALIŞMALI DİPLOMA Programlarına kabul için İngilizce Seviyesi B2- yani orta altı olanlar dilerlerse  12 veya 24 hafta ILAC Online İngilizce programı yaparak İngilizcelerini yeterli seviyeye getirebilirler. 12 hafta Online İngilizce Kursu 1200 CAD , 24 hafta ise 2400 CAD'dan başlar.

KANADA EĞİTİM VİZESİ ALMAK İÇİN
NE YAPMANIZ GEREKİR?


Kanada Eğitim Vizesi başvurusu için en önemli evraklar şunlardır;

 • 4 yıllık üniversite öğrencisi yada mezunu  
 • Lise yada 2 yıllık mezunlar eğer yeni mezun iseler başvuru yapabilirler
 • Bankada 28 hafta Dil Kursu için en az 15,000 CAD, 92 hafta ILAC Çalışmalı Diploma için 25,000 CAD, 2 yıllık devlet kolejleri programları için ise en az 35,000 CAD göstermek gerekir
 • Başvuru sahibi niçin Kanada'da eğitim yapmak istediğini açıklayan, geçmiş kariyerini ve gelecek planlarını anlatan bir NİYET MEKTUBUNU Global Vizyon Danışmanlarının yol göstermesi ile hazırlamalıdır. Bu niyet mektupları kesinlikle KOPYALAMA Olmamalı ve kişiye özel olmalıdır.

Bu 4 Temel kriteri yerine getiren  başvuru sahibine GLOBAL VİZYON Vize Departmanı yardımcı olur ve diğer evrakları da bir araya getirerek yaklaşık 4-6 hafta arasında Vize Başvurusunu neticelendirir. KANADA VİZE BAŞVURULARI Kanada Konsolosluğuna Online olarak tarafımızda yapılmaktadır.