Kanada Vizeleri Başladı. Kanada'nın En İyi Özel Dil ve Diploma Okulu ILAC'da EFSANE KASIM Fiyatları... | GlobalVizyon
Kanada Vizeleri Başladı. Kanada'nın En İyi Özel Dil ve Diploma Okulu ILAC'da EFSANE KASIM Fiyatları...

Kanada Vizeleri Başladı. Kanada'nın En İyi Özel Dil ve Diploma Okulu ILAC'da EFSANE KASIM Fiyatları...

2021'de Kanada'da Olalım

My new email template

KANADA'NIN EN İYİ DİL VE DİPLOMA OKULU ILAC'DA EFSANE KASIM FİYATLARINI KAÇIRMAYIN !


Kanada'nın en iyi İngilizce dil kursu ve İşletme, Pazarlama, Turizm, Otelcilik, IT diploma programları veren ILAC'da indirimli kayıtları kaçırmayın...

Dünya genelinde çok büyük ilgi gören ILAC  dil okulu ve diploma programları kontenjanları dolmak üzeredir.

ILAC College Diploma HEM ÇALIŞ HEM OKU Programları 92 Hafta 15.000 CAD yerine 6.000 CAD !


ILAC Kiss Program dahilinde ILAC College eğitiminize de hiç zaman kaybetmeden %40 indirimle evinizden başlayabilirsiniz.

Sertifika program eğitiminize burada başlayabilir devamında ekstra bir ücret ödemeden Kanada'ya transfer olabilirsiniz.

Şimdi ILAC College'de 92 hafta İşletme, Pazarlama, Turizm Otelcilik ve IT programları 6000 CAD'dir.


Katılabileceğiniz programlar;

  1. Sales & Marketing Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
  2. Business Administration Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
  3. Health Care Administration Diploma Programı / 92 hafta ( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)
  4. Communication & Service Essentials Diploma Programı / 60 hafta ( 30 hafta eğitim + 30 hafta full time çalışma)

Service Excellence for Business Diploma Programı / 48 hafta ( 24 hafta eğitim + 24 hafta full time çalışma)

ILAC Dil Okulu 24 hafta Örgün Eğitim 
8.040 CAD yerine 4.800 CAD !

ILAC farkı ile öğrenciler yukarıdaki programlar arasında hiçbir ücret farkı ödemeden geçiş yapabilmektedirler. Genel İngilizce yanı sıra bu programlarında sertifikalarını almaya hak kazanabilirler.
 

 ILAC İngilizce Dil Programları:
- Genel İngilizce
- Sınav Hazırlık (TOEFL , IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE)
- İş İngilizcesi
- Pathway Üniversite Geçiş
Sertifika ve diploma programları

Genel İngilizce
Genel İngilizce programına başlangıç ve ileri düzey seviyedeki (1 - 9 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır.  Bu programda dil bilgisi eksiğinizi tamamlayabilir, konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinizi geliştirip devamında alacağınız akademik programların temelini oluşturabilirsiniz.

TOEFL Hazırlık
TOEFL Hazırlık programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program TOEFL sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Öğrenciler, gelişimlerini ölçmek için her iki haftada bir TOEFL deneme sınavına girerler. Bu sayede TOEFL'da hangi düzeyde olduklarını rahatlıkla ölçebilirler.

IELTS  Hazırlık
IELTS Hazırlık programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program IELTS sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Öğrenciler, gelişimlerini ölçmek için her iki haftada bir IELTS deneme sınavına girerler. Bu sayede IELTS'de hangi düzeyde olduklarını rahatlıkla ölçebilirler.

Business English
Business English programına orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu program profesyonel iş yaşamı için ingilizce akıcılığını geliştirmeye odaklanmıştır. Öğrenciler kariyer odaklı becerileri ve iş ortamında etkin iletişim kurma yöntemini öğrenirler.

İş İngilizcesi konuları; müzakere teknikleri, iş bağlantılarını geliştirme, toplantı yönetimi ve sunum tekniklerinden oluşmaktadır.

University Pathway
Üniversiteye Geçis Programına (Pathway) orta üstü ve üzeri seviyedeki (10 - 17 seviye arası) öğrenciler katılmaktadır. Bu programa Kanada'da diploma, sertifika, lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler katılmaktadır. Program kapsamında öğrenciler; Yazılı & Sözel İngilizce Becerileri, Kritik Düşünme Araştırma Becerileri, Makale Yazma, TOEFL Hazırlığı, Zaman Yönetimi, Sınav Teknikleri, Sözel Sunum gibi dersler alarak hem sınavsız üniversite ve collegelara geçiş sağlarlar hem de Kanada yüksek öğretim sistemine adapte olurlar. ILAC Kanada'da bulunan 90 Devlet ya da Özel Üniversite ve College'lar ile resmi anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Öğrenciler eğitim aldıkları süreçte ILAC Pathway departmanından okul seçimi ve başvuruları ile ilgili profesyonel destek almaktadır.

ILAC Pathway partnerlerine örnek olarak Seneca College, Humber College, Lambton College, Centennial College, George Brown College, Yorkville Üniversitesi, Adler Üniversitesi verilebilir.

ILAC Kiss Online İngilizce Programları 
12 Hafta 720 CAD!

ILAC Covid-19 döneminde çok özel indirimler ve promosyonlarla tüm dünyada çok büyük ilgi gördü. Ocak 2021 dönemi için binlerce başvuru alan okul artık kampanyalarında son günlere geldi. 12 haftası ILAC Online İngilizce programı 720 CAD doları olan efsane fiyatı ile sizlerle !

 

ILAC Online English Test ile seviyenizi ücretsiz ölçebilir, danışmanlarınızla sonucunuzu paylaşıp kaç hafta İngilizce eğitime ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz.