Global Vizyon'un Temsil Ettiği, Yurtdışı Dil Eğitiminde En Çok Tercih Edilen Top Dil Okulları IEFT Fuarları'nda ! | GlobalVizyon
 Global Vizyon'un Temsil Ettiği, Yurtdışı Dil Eğitiminde En Çok Tercih Edilen Top Dil Okulları IEFT Fuarları'nda !

Global Vizyon'un Temsil Ettiği, Yurtdışı Dil Eğitiminde En Çok Tercih Edilen Top Dil Okulları IEFT Fuarları'nda !

İngiltere Top Dil Okulları


İngilizce’nin anavatanı olarak İngiltere yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Londra, Brighton, Bournemouth, Oxford, Cambridge gibi şehirlerinde birçok kaliteli dil okulu bulunduran İngiltere’de dil eğitimi tercih etmek sizin için kaçırılmayacak bir deneyimin kapılarını açacak ve size Türkiye’de de birçok kapıyı aralayacaktır. Dünyanın sayılı en iyi üniversiteleri olan Oxford ve Cambridge Üniversitelerinin bulunduğu şehirde dil eğitimi almak da bir ayrıcalık sayılır. Bu üniversiteleri ziyaret etme fırsatı edilebilir. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda İngiltere’nin en çok tercih edilen top dil okullarını ziyaret edebilirsiniz!

Detaylı Bilgi »Amerika Top Dil Okulları


Yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler, kaliteli eğitim imkanları ve zengin bölge seçeneklerinden dolayı Amerika’da dil eğitiminde özellikle tercih etmekte. Amerika'da 14 farklı merkezde eğitim alarak, dünyanın en büyük uluslararası öğrenci nüfusunun bir parçası olabilirsiniz. ABD'nin en popüler ve en gözde bölgelerinde, her biri dünyanın önde gelen eğitim kuruluşlarından olan dil okulları ile dilediğiniz dil eğitimini kusursuz bir şekilde alacaksınız. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda Amerika’nın en çok tercih edilen top dil okullarını ziyaret edebilirsiniz!

Detaylı Bilgi »Kanada Top Dil Okulları


Yurtdışında İngilizce öğrenmek için bir dil okulu arıyorsanız, Kanada'da bulunan dil okullarını hemen incelemelisiniz. Kanada yurtdışında dil eğitimi almak isteyenler için gerçekten de kaliteli bir seçenektir. Bu yüzden yurtdışında dil eğitimi almak isteyen çok sayıda öğrenci Kanada'da dil okullarını tercih etmeye başlamıştır. Kanada'daki dil okulları gerçekten de oldukça yüksek kalite standartlarında eğitim sağlamakta. Kanada'da alacağınız İngilizce eğitimi sonucunda , İngilizce sorununuza kökten bir çözüm sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda Kanada’nın en çok tercih edilen top dil okullarını ziyaret edebilirsiniz!

Detaylı Bilgi »İrlanda Top Dil Okulları


İrlanda yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyenler için birçok seçenek sunmaktadır. Dil okulları talepler üzerine canlı ve sosyal hayatı barındıran Dublin şehrine odaklanmıştır. İrlanda İngilizce’yi en mükemmel şekilde, güvenli bir ortamda, üstelik eğlenerek öğrenebileceğiniz, yabancılar için en güvenli Avrupa ülkelerindendir ve kültüre, sanat ve edebiyata çok önem veren kendine özgü muhteşem doğal güzellikleri olan bir ülkedir. Sanılanın aksine anlaşılır aksanları, Türkiye’ye yakın olması ve Türk öğrenciler için kolay olan vize prosedürleri uygulaması nedeniyle tercih edilen bir ülkedir. Tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri ise anadili İngilizce olan ülkeler içinde en sıcakkanlı halka sahip olmasıdır. Ayrıca uzun dönem öğrenci vizesi ile giden öğrencilere part-time çalışma izni de verilmektedir. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda İrlanda’nın en çok tercih edilen top dil okullarını ziyaret edebilirsiniz!

Detaylı Bilgi »Malta Top Dil Okulları


Dil eğitimini, deniz ve güneşle birleştirebileceğiniz mükemmel bir alternatif olan Malta, özellikle Avrupa ülkelerinden gelen öğrenciler tarafında çok tercih edilmektedir. Vize konusundaki esnek tutumu ve ekonomik ulaşım giderleri nedeni ile Türkiye’deki öğrencilerin de sıklıkla tercih ettikleri yurtdışı eğitim noktaları arasındadır. Malta’da ki dil okullarının çoğu Amerika ve İngiltere menşeli dünyaca ünlü dil okullarının uzantısıdır ya da profesyonel lokal okullardır. Özellikle yaz aylarında yabancı öğrenciler tarafından dil eğitimi için tercih edilen ülkeler arasında birinci olmasının sebebi güneşin, denizin, plajın, karnavalların, açık hava konserleri ile öğrencilere İngilizce öğrenirken bir yandan da eğlenme imkanı tanımasıdır. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda Malta’nın en çok tercih edilen top dil okullarını ziyaret edebilirsiniz!

Detaylı Bilgi »
 

Detaylı Bilgi »