Global Vizyon Ile Yurtdışı Eğitim Programlarında Avantajlı Kayıt Döneminde Son Tarih 30 Kasım ! | GlobalVizyon
Global Vizyon Ile Yurtdışı Eğitim Programlarında Avantajlı Kayıt Döneminde Son Tarih 30 Kasım !

Global Vizyon Ile Yurtdışı Eğitim Programlarında Avantajlı Kayıt Döneminde Son Tarih 30 Kasım !

GlobalVizyon

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Sayın ,

IEFT Yurtdışı Eğitim fuarları esnasında Global Vizyon standını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak başta İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta ve Avrupa ülkelerinde dil eğitimi, lise eğitimi, yaz okulları, üniversite lisans ve yüksek lisans eğitimine öğrenci yerleşimi yapmaktayız.

Global Vizyon Yurtdışı Dil Okullari

İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta ve İrlanda dil okullarının Türkiye yetkili temsilcisi olan Global Vizyon ile Yurtdışı dil okullarına 30.11.2017 tarihine kadar 2018 fiyatları yerine 2017 fiyatlarıyla kayıt yaptırabilirsiniz. Dünyanın en iyi dil okulları olan Kaplan, Embassy, St Giles, EC, OHC, LSI, ILAC, ILSC, Oxford International gibi dil okullarına yüzde 40’lara varan Türkiye özel indirimlerinden yararlanabilirsiniz... Bu dil okullari Genel ve Yoğun İngilizce kursu, Toefl, IELTS kurslarının yanısıra mesleki İngilizce programları da sunmaktadır. Dil okullarina 2-52 hafta arası istediğiniz sürece katılabilirsiniz. Ayrıca Kanada, İrlanda, Amerika ve Avustralya’da 6-9 ay diploma programları sunan okullarda part- time çalışma olanakları sunmaktayız...

► Global Vizyon Yurtdışında Dil Okulları Tanıtım Kataloğu ve Fiyat Listeleri İçin Tıklayınız


Şimdi Başvur »

Global Vizyon 7-18 Yas arasi Paket Yaz Okullari Programlari

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim danışmanlığı, TURSAB birliği üyesi olup paket yaz okulu yapmak için tam yetkili bir kurumdur. Global Vizyon, yaz okulu düşünen tüm 7-18 yaş arası çocuklar ve gençler için, başta İngiltere olmak üzere Amerika, Kanada, Malta gibi ülkelerdeki önde gelen lise ve üniversite bünyelerinde düzenlenen Standart Yaz Okulu, Akademik Yaz Okulu, Spor Yaz Okulları, Sanatsal ve Kültürel Yaz Okulu ve En İyi Üniversitelere Hazırlık Yaz Okulları programlarını sunmaktadır. Bu programlara ülkemizden binlerce öğrenci bireysel veya grup katılımı gerçekleştirmektedir. Yaz okullarımız İngiltere’de Oxford , Cambridge, Londra Ünivesite kampüslerinde veya İngiltere‘nin en iyi lise kampüslerinde düzenlenir. Amerika’da ise Harvard, Georgetown, UCLA gibi kampüslerde, Kanada yaz okuları Toronto Üniversitesi ve UBC kampüslerindedir.

► Global Vizyon Yurtdışında Yaz Okulları Broşürü İçin Tıklayınız

► Global Vizyon Yurtdışında Yaz Okulları Fiyat Tablosu İçin Tıklayınız.


Şimdi Başvur »

Global Vizyon Yurtdışı Lise Programlari

Yurtdışı Lise eğitimi son yıllarda çok talep görmeye baslamıştır. Global Vizyon olarak İngiltere, Kanada ve Amerika liselerine 9-10-11-12-13 . sınıflardan yerleştirme yapmaktayız. İngiltere ve Kanada’nın en iyi liseleri olan Mill Hill School, Queens Ethelburgha, D’overbroeck’s College, Bodwelll College, Royal Crown School gibi Liselere 2018- 2019 dönemi için başvurular başlamış olup, gerekli evraklar öğrencinin not dökümü, 2 adet öğretmen referansı, okul tarafından yapılacak İngilizce ve matematik testi sonuçlarıdır. Aşağıdaki linklerden Yurtdışında Lise broşürümüze ve tüm liseler fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

► Global Vizyon Yurtdışında Lise Eğitimi Broşürü İçin Tıklayınız.

► Global Vizyon Yurtdışında Lise Eğitimi Fiyat Listesi İçin Tıklayınız.


Şimdi Başvur »


Work and Travel Programı

Oxford House & Global Vizyon Work and Travel; ABD’nin en büyük sponsorlarından biri olan Alliance Abroad Group ile birlikte her yaz doneminde 1100’un üzerinde kültürel degişim öğrencisini Amerika’nın farklı eyaletlerine çalışmak üzere göndermektedir. Work and Travel Programı, üniversite öğrencilerinin sadece yaz tatilleri dönemlerinde, en fazla 4 ay süre ile ABD'de hem çalışıp hem de seyahat edebilecekleri bir kültürel değişim programıdır. Bu sayede katılımcılar yaşam masraflarını kendileri karşılayarak farklı kültürle iç içe yaşayıp kendilerini geliştirme, yeni arkadaşlıklar kurma ve İngilizce pratik yapma imkanı bulmaktadır. Amerika'da çok yaygın olan bu program sayesinde yılda yaklaşık 75.000 öğrenci Amerika'ya yaz tatillerinde giderek bu macerayı yaşamaktadır. İs seçeneklerimiz ve süreç hakkında detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Şimdi Başvur »

Global Vizyon Yurdışı Üniversite Yerleştirme Hizmetleri

Global Vizyon olarak Ingiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ve Avrupa ülkeleri üniversitelerine hazırlık, lisans ve yüksek lisans için her yıl çok sayıda öğrenci yerleştirmekteyiz. Öğrencilerimize ön danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak online başvuru sistemimiz üzerinden sağlamaktayız. Ülkelerin önde gelen üniversitelerinden yaklaşık 500 civarı üniversite sistemimizde kayıtlı olup öğrenci her bir üniversitenin bölümlerini arama motorundan araştırabilir ve seçmiş olduğu üniversitelere online olarak 30 dakika içerisinde başvurusunu yapabilir. Global Vizyon Yurtdışı Üniversite Online başvuru platformuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz ..

Global Vizyon Online Üniversite Basvuru ; globalvizyon.dreamapply.com

Sizleri de Global Vizyon programlarindan birinde görmek ümidiyle ….


Şimdi Başvur »

Bize Ulaşın

Meşrutiyet Cad. Aslı Han No:10/2 (İngiliz Konsolosluğu Karşısı) Beyoğlu / İSTANBUL
+90 533 747 64 21
info@GlobalVizyon.com