Dünyanın En İyi Üniversitelerine Başvuru Yapmak Çok Kolay | GlobalVizyon
Dünyanın En İyi Üniversitelerine Başvuru Yapmak Çok Kolay

Dünyanın En İyi Üniversitelerine Başvuru Yapmak Çok Kolay

GlobalVizyon

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Dünyanın En İyi Üniversitelerine Başvuru Yapmak Çok Kolay

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak 22 yıllık yurtdışı eğitim danışmanlığı tecrübemiz ile yurtdışındaki 500 üniversitenin Türkiye yetkili temsilciliğini Global Vizyon Üniversite yerleştirme departmanımız ile yürütmekteyiz. 2019 Akademik döneminde Yurtdışında Lisans, Yüksek Lisans veya Diploma-Seritifika programlarında okumak istiyorsanız online başvuru sistemimiz üzerinden başvurunuzu oluşturmanız gerekmektedir. Bu başvuru platformunu 25-30 dakikanızı ayırarak oluşturabilir, ücretsiz danışmanlığımız ile üniversite başvurularınızı sistemli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Gerekli koşulları sağlayan tüm öğrencilerin; başvuruları, kabullerinin alınması, vize işlemleri ve yerleştirme hizmeti dahil tüm süreç Global Vizyon Üniversite yerleştirme departmanı tarafından yürütülecektir. Gerekli koşullar dahilinde dil yeterliliğiniz yoksa Global Vizyon dil eğitimi kısmında da size yardımcı olacaktır.

Aşağıda Global Vizyon Online Üniversite Başvurularını nasıl yapacağınızı anlatan yönlendirmeyi ve danışmanlığını yaptığımız dünyanın en iyi 1000 üniversitesi listesini bulabilirsiniz.


GLOBAL VİZYON ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME EKİBİ İLE 5 ADIMDA HAYALLERİNE BAŞVUR !

Sevgili öğrencimiz, öncelikle hayallerine başvurmanın en kolay yolunu sana anlatmak için buradayız! İşe ilk önce Global Vizyon Üniversite yerleştirme ekibimiz ile başvuru platformundan sana uygun üniversiteyi ve bölümü seçerek başlıyoruz. Daha sonra apply.globalvizyon.comüzerinden program detaylarını inceliyoruz.

Programa başvurmak için gerekli koşulları sağladığınıza emin olduktan sonra, Global Vizyon Online başvuru sistemi üzerinden okulların talep ettiği dokümanları sisteme yüklememiz gerekiyor. Eğer aynı anda birden çok üniversiteye başvurmak istersek, farklı okulların farklı başvuru koşulları ve evraklarını kontrol edip tamamlamamız gerekecek. Bu süreçte tüm noktalarda destek veriyoruz.

Tüm bilgilerinizi doldurup, belgelerinizi eksiksiz olarak sisteme yükledikten sonra başvurunuzun ilk aşamasını tamamlamış oluyorsunuz. apply.globalvizyon.com sayesinde IEFT Fuarlarına katılan tüm üniversitelere ve okullara 30 Dakika içinde Online Başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinden eksiksiz olarak yapılan tüm başvurulardan sonra üniversite yerleştirme departmanımızdan danışmanlarımız sizleri arayacak ve sonraki süreçler hakkında bilgi verecektir. Bundan sonra yapacağımız tek şey başvurduğumuz okuldan cevap beklemek.

Şartlı kabul onayı geldi! Peki ya şimdi? Başvuru formunuzu; başvuruya eklediğiniz gerekli belgelerin (diploma, transkript, İngilizce skor, vb.) onaylı kopyalarıyla birlikte seçtiğiniz üniversitelere yollayabiliriz. Gerekli dokümanların son başvuru tarihinden önce kurumun eline ulaşacağına emin olmalıyız. Bu anlamda son başvuru tarihlerini çok dikkatli takip edip not almanızı öneririz.

Eğer üniversite başvurunuzu başarılı bulup ön kabulünüzü yollarsa, sizin sadece gerekli işlemleri yapıp (okul ödemeleri, başvuru ücretleri) kayıt olmanız yeterlidir. Danışmanlarımız size bu aşamada da her konuda yardımcı olacaktır. Eğer isterseniz vize, konaklama, uçak bileti gibi işlemler için de danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

+90 507 388 4405 (Didem Hanım)
+90 533 747 6420 (Azize Hanım)
+90 533 897 2330 (Aykut Bey)
Detaylı Bilgi »