Şimdi Evde Kalın, Ekim'de %60 İndirim ile Dünyanın En İyi Dil Okulu Kaplan'da Olun | GlobalVizyon
Şimdi Evde Kalın, Ekim'de %60 İndirim ile Dünyanın En İyi Dil Okulu Kaplan'da Olun

Şimdi Evde Kalın, Ekim'de %60 İndirim ile Dünyanın En İyi Dil Okulu Kaplan'da Olun

GlobalVizyon

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin


Şimdi Evde Kalın, Ocak'ta Dünyanın En İyi Dil Okulunda Olun !

Kaplan English İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İrlanda

Kaplan English dünyanın en iyi dil zincir dil okuludur. Özellikle TOEFL , IELTS hazırlık kurslarıyla isim yapan okul, başta İngiltere olmak üzere, Amerika, Kanada, İrlanda, ve Avustralya'daki öğrenci ve yetişkinlere genel İngilizce, yoğun İngilizce, İş İngilizcesi gibi çok çeşitli programlar sunmaktadır.

Kaplan English tarihinde ilk defa tüm merkezlerinde ve kayıt yaptıran herkese yüzde 60 burs olanağı sağlamaktadır. Örneğin HARVARD Üniversitesi yanıbaşında olan kampüsünde 24 hafta bir Toefl kursu 11.000 USD yerine 4.800 USD’dir.

Kaplan English Bournemouth merkezinde 24 hafta genel ingilizce veya IELTS hazırlık kursu 7.000 £ yerine 3.312 £'dir.

Kanada Toronto merkezinde 8.160 CAD yerine 4.800 CAD'dır.

Kaplan English Sydney okulu Tier 1 okuludur ve 24 hafta fiyatı 11.000 AUD yerine 6.550 AUD ‘dir.

İrlanda Dublin’in en kaliteli dil okulu olan Kaplan English 25 hafta fiyatı ise 6.875 Euro yerine 3.750 Euro’dur.


Şimdi Bilgi Al »


COVID 19 nedeniyle yurtdışında pek çok okulda eğitim Eylül- Ekim 2020 tarihlerine kadar durmuştur. Pek çok dil okulu da COVID 19 nedeniyle bir daha kapılarını açmamak üzere kapanmıştır. Kaplan English dil okulları güz aylarında kapılarını açacak nadir dil okullarından birisidir. Türk öğrencilere Mayıs 2020 sonuna kadar kayıt yapıldığı takdirde %50 civarları indirim sağlayan KAPLAN okullarına kayıt için tam zamanıdır. Sadece kayıt ücreti ödeyerek GÜZ 2020 dönemi için DÜNYANIN EN KALİTELİ DİL OKULUNDA yerinizi ayırtabilirsiniz.

Yüzde 60’a varan burslu KAPLAN ENGLISH kayıtlarından yararlanmak için en az 2 hafta K+ Live Express – Yani Kaplan English ONLINE kurslarına kayıt yaptırmanız gerekir. K+ Live en iyi Online İngilizce programlarından birisidir. Online eğitimlerinde sınıflar 12 kişiden oluşmaktadır. Öğrenciler ağırlıklı Avrupa ülkelerinden olmakla birlikte sınıf için dağılımı özellikle gözetilmiştir. Eğitimler zoom platformu üzerinden yürütülmektedir. Hocalar grup çalışmalarında 3 kişilik gruplar oluşturarak platform içinde ayrı odalara öğrencileri alıp eğitimin daha da interaktif geçmesini sağlamaktadırlar. Grup içi çalışmalarda hoca da gruba dahil olup gözlemleme yapmakta ve grup aktivitesi sonrası her öğrenciye tek tek soru sorarak her öğrencinin derse dahil olmasını sağlamaktadır.

Dersler dışında ayrıca yine zoom platformu üzerinden sosyal aktiviteler gerçekleştirilmekte ve öğrencilerin diğer öğrencilerle ve hocalarla daha sıcak bir iletişimde olması, sosyalleşmesi sağlanmaktadır.

Dersler hafta içi 5 gün boyunca gerçekleşmektedir. Temel dersler 12.00 – 15.15 arasında gerçekleşmekte, öncesi ve sonrasında sosyal aktiviteleri ve seçmeli dersler olmaktadır.

Detaylı bir çizelge örneği göstermek gerekirse;

Pazartesi – Cuma

11:00 Sosyal Aktivite
11:45 Ara
12:00 Temel Dersler
13:30 Ara
13:45 Temel Dersler
15:15 Ara
15:30 Seçmeli Dersler
16:45 Ara
17:00 K+ Club
17:45 Ara
18:00 Sosyal Aktivite

Kaplan English Promosyon Şartları

1. Öğrenci minimum 2 hafta K+ Live programına kayıt olmalıdır.
2. En geç 24 Ağustos öncesi online kurslara başlanmalı ve örgün eğitime 2020 yılı içerisinde başlamalıdır (Covid’den dolayı herhangi bir gecikme yaşanır ise promosyon 2021 yılı içinde de geçerli olur)
3. 1 Ağustos’a kadar olan kayıtlarda geçerlidir.
4. Öğrencinin hem online hem de örgün eğitim başlangıç tarihleri daha sonrasında değiştirilemez.
5. Online ve örgün eğitim kurs kayıtları aynı anda yapılmalıdır. Program ödemesi online eğitim başlangıç tarihinden 30 gün önce tamamlanmalıdır.
6. Kanada ve Amerika için GMAT/GRE kursları, Pathway programları ve IELTS Intensive/part time kurslar promosyona dahil değildir.


Şimdi Bilgi Al »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Kaplan English İngiltere | Londra, Bournemouth, Oxford, Cambridge Fiyatları

12 hafta 24 Hafta
2.880 GBP yerine 1.800 GBP 5.520 GBP yerine 3.312 GBP

İngilizce'yi doğduğu topraklarda öğrenin ve anadili İngilizce olan kişilerle aynı ortamda bulunarak akıcı bir şekilde İngilizce konuşun! Kaplan International'ın İngiltere'de Londra, Bath, Bournemouth, Cambridge, Edinburgh, Liverpool, Manchester, Turquay ve Oxford'da şubeleri bulunur. Kaplan International'ın Türk öğrencilere sunduğu %60’a varan fırsatlarından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın!


Şimdi Bilgi Al »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Kaplan Amerika Merkezleri Fiyatları

12 hafta 24 Hafta
5.820 USD yerine 2.400 USD 10.920 USD yerine 4.800 USD

2020 yılında İngilizce öğrenme ve çalışma serüveniniz Amerika'da Kaplan International Dil Okullarında Başlasın! Dünyanın dört bir yanında anadili İngilizce olan ülkelerde kapsamlı İngilizce kursları sunan Kaplan Dil Okulları, Türk öğrencilere sunduğu indirimli paket programları ile dikkat çekiyor. Kaplan International'ın Türk öğrencilere sunduğu %60’a varan fırsatlarından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın!


Şimdi Bilgi Al »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Kaplan English Kanada Toronto ve Vancouver Fiyatları

12 hafta 24 Hafta
4.320 CAD yerine 2.400 CAD 8.160 CAD yerine 4.800

Dünyanın en güvenli ve arkadaş canlısı ülkelerinden olan Kanada'da İngilizce eğitimi görün ve anadili İngilizce olan kişilerden İngilizce'yi öğrenerek akıcı bir şekilde konuşun.Kaplan International English anadili İngilizce olan ülkelerde 40'ın üzerinde dil okulu ile çok geniş bir yelpazede dil eğitimi sunmaktadır.


Şimdi Bilgi Al »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Kaplan English Avustralya Sydney ve Melbourbe Fiyatları

24 Hafta
10.920 AUD yerine 6.550 AUD

Avustralya’da dil eğitimi alarak aynı zamanda, bu modern ve heyecan verici şehirde rahat yaşam tarzının ve güneşli iklimin keyfini çıkarın. Dünyanın dört bir yanında anadili İngilizce olan ülkelerde kapsamlı İngilizce kursları sunan Kaplan Dil Okulları, Türk öğrencilere sunduğu indirimli paket programları ile dikkat çekiyor. Gideceğiniz şehir ve eğitim seçenekleriniz hakkında daha fazlasını öğrenmek için başvurunuzu oluşturun.


Şimdi Bilgi Al »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Kaplan English Dublin Fiyatları

12 hafta 25 Hafta
3.360 EURO yerine 1.800 EURO 6.875 EURO yerine 3.750 EURO

İrlanda'da dil eğitimi alın ve sıcakkanlı bir halka, tarihi zenginliğe ve muhteşem bir doğaya sahip bu ülkeyi tanıyın. Dünyanın dört bir yanında anadili İngilizce olan ülkelerde kapsamlı İngilizce kursları sunan Kaplan Dil Okulları, Türk öğrencilere sunduğu %60’a varan indirimli programları ile dikkat çekiyor.


Şimdi Bilgi Al »