Bu Yaz İçin Amerika'nın En İyi 6 Dil Okulu 12 Haftalık Paket Programları İle Global Vizyon'da! | GlobalVizyon
Bu Yaz İçin Amerika'nın En İyi 6 Dil Okulu 12 Haftalık Paket Programları İle Global Vizyon'da!

Bu Yaz İçin Amerika'nın En İyi 6 Dil Okulu 12 Haftalık Paket Programları İle Global Vizyon'da!

Euro Centers Dil Okulları


2015 Yılında kurulan okul son teknoloji ile San Diego’nun hareketli Gaslamp Querter bölgesinde yer almaktadır. San Diego’nun modern birinci lig beysbol stadyumu ve güzel sahili birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Okul Genel İngilizce,İş İngilizcesi,IELTS ve TOEFL Hazırlık kursları sunmaktadır. . Amerika San Diego’da 12 haftalık paket program sadece 6.750 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 12 hafta eğitim, 12 hafta yurt konaklama, havaalanı karşılama, sigorta ücretidir.. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Embassy Dil Okulları


Öğrencilerine başarıya ulaşmanın kapılarını aralayan Embassy English, dünyanın yaşamaya ve görmeye değer birçok lokasyonunda gösterdiği faaliyetleriyle öğrencilerine kaliteli eğitimin yanında muhteşem bir keşif deneyimi de yaşatmaktadır. Bu lokasyonların en önemlilerinden biri olan Amerika lokasyonları ise gerek Amerikan rüyasının merkezlerinde olması, gerekse birlikte çalıştığı üniversite kampüsleriyle olsun, İngilizce öğrenimi görmek isteyen herkese ideal bir eğitim ortamı sunmaktadır. Amerika San Francisco’da bulunan Embassy English Dil Okulunda 12 haftalık paket program sadece 6.900 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 12 hafta eğitim, 12 hafta yurt konaklama ve sigorta. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »LSI Dil Okulları


Amerika Boston’da bulunan LSI dil okulları, bulundukları bölgelerin sahip olduğu tüm güzellikleri yaşayabileceğiniz eğlenceli ve geniş kapsamlı bir sosyal program ile birlikte kaliteli bir eğitim sunuyor. 400'ün üzerinde üniversite, kolej ve yüksek öğrenim kurumuna ev sahipliği yapan, eğitim ve kültür merkezi olmasıyla bilinen Boston LSI dil okulunda 12 haftalık paket program sadece 7.000 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 12 hafta eğitim, 12 hafta yurt konaklama ve sigorta. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Kaplan Dil Okulları


2017 Yılında İngilizce öğrenme ve çalışma serüveniniz Amerika’da Kaplan International Dil Okullarında Başlasın! Dünyanın dört bir yanında anadili İngilizce olan ülkelerde kapsamlı İngilizce kursları sunan Kaplan Dil Okulları, yeni yıla Türk öğrencilere sunduğu indirimli paket programları ile giriyor. Amerika Boston’da 12 haftalık paket program sadece 8100 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 12 hafta eğitim, 12 hafta yurt konaklama, havaalanı karşılama, sigorta ve genel İngilizce eğitimine ek 12 haftalık online eğitim. Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »EC Dil Okulları


2011 yılında “Yıldız Okul Zinciri” ödülün alan EC Dil Okulları, dünya genelinde 16 muhteşem merkezde 40.000’den fazla öğrencinin yabancı dil hedeflerine ulaşmasına aracılık ediyor. 2017 yılında %30’a varan indirimleriyle 25. Yılını kutlayan EC dil okulları ile yabancı dil eksikliğinizi giderecek ve unutulmayacak tecrübeler kazanacaksınız. Amerikan rüyasısın doğduğu “Melekler Şehri” Los Angeles’da bulunan EC Dil Okullunda 12 haftalık paket program sadece 8700 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 12 hafta eğitim, 12 hafta yurt konaklama. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »ST Giles Dil Okulları


Her yıl dünyanın 90 ülkesinden gelen yaklaşık 9000 öğrenciye eğitim veren St. Giles International İngilizce Dil Okullarının öncelikli amacı herkesin karşılayabileceği eğitim ücretleri ile kaliteli bir eğitim verebilmektir. Amerika’nın kalbi New York’ta bulunan St Giles Dil Okulunda 12 haftalık paket program sadece 10.00 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 12 hafta eğitim, 12 hafta yurt konaklama ve sigorta. Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »