Avustralya'da Uzun Dönem Dil Eğitimi Kayıtları Başladı ! | GlobalVizyon
Avustralya'da Uzun Dönem Dil Eğitimi Kayıtları Başladı !

Avustralya'da Uzun Dönem Dil Eğitimi Kayıtları Başladı !

GlobalVizyon

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Kaplan International Dil Okulları - Sydney

Dünyanın en güzel ve en etkileyici şehirlerinden biri olan Sydney muhteşem doğal güzelliklere sahiptir. Sürekli bir yenisi gerçekleşen festivalleri, kültür-sanat etkinlikleri, çeşitli sanat galerileri, müzeleri ile unutulmaz anların kaçınılmaz kılındığı bu şehirdeki; sayısız barlar, kafeler ve restoranlar şehri tam anlamıyla sosyal bir şehir kılar. Sydney’deki iki kampüsten ilki şehrin tam merkezinde, diğeri Manly yakınlarında denize sıfır olarak konumlanmıştır. Kaplan International-Sydney Dil Okulunda; 24 hafta Yoğun İngilizce-Akşam programı, 4 hafta aile yanı iki öğün yemekli tek kişilik konaklama, kayıt ve konaklama bulma ücreti dahil paket program 7.390 AUD! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Embassy English Dil Okulları - Melbourne

Avustralya’nın özellikle kültürel anlamda en popüler şehirlerinden biri olan Melbourne’de yer alan Embassy binası birçok üniversiteye yakınlığıyla ünlüdür. Merkezi ş bölgesinde bulunan kampüsü diğer üniversite öğrencileri ile paylaşırken, şık dükkanlara, gözde kafelere ve bu güzel şehrin sunduğu farklı mutfak alternatifi sunan restoranlara da yakın olacaksınız. Embassy English–Melbourne Dil Okulunda; 24 hafta Genel İngilizce eğitimi, 4 hafta aile yanı iki öğün yemekli tek kişilik konaklama, kayıt ve konaklama bulma ücreti dahil paket program 8.697 AUD! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

ILSC (International Language School of Canada) Dil Okulları - Sydney

Avustralya’nın en popüler okullarından olan ILSC’de ana dili İngilizce olan hocalardan eğitim alarak dilinizi istediğiniz seviyeye ulaştırın! Keyifli sosyal ortamı ile Avrupa ve Amerika’daki öğrencilerin de tercihi olan okul, Sydney’in birbirinden güzel sahillerine yakınlığı sayesinde su sporlarının tadını çıkarmanızı da sağlıyor. Ayrıca muhteşem müzeleri ve çok çeşitli müzik, kültür ve sanat olanakları her zevke ve ilgi alanına hitap etmektedir. ILSC-Sydney Dil Okulunda; 24 hafta Genel İngilizce eğitimi, 4 hafta aile yanı iki öğün yemekli tek kişilik konaklama, kayıt ve konaklama bulma ücreti dahil paket program 7.166 AUD! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

LSI (Language Studies International) Dil Okulları - Brisbane

Brisbane, Avustralya'da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir. Baş döndürücü plajlara ve görülmeye değer kırsal bölgelere kolay erişim imkânı sağlayan güneşli kent, iş, eğlence ve kültür açısından da çok gelişmiştir. Bu uluslararası şehrin en önemli merkezlerinden birinde yer alan LSI Brisbane, şehrin tam kalbinde, ulaşım hizmetlerine, restoranlara ve mağazalara yakın tarihi bir binada yer alır. LSI-Brisbane Dil Okulunda; 24 hafta Genel İngilizce eğitimi, 4 hafta aile yanı iki öğün yemekli tek kişilik konaklama, kayıt ve konaklama bulma ücreti dahil paket program 6.275 AUD! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Oxford House College Dil Okulları - Sydney

Avustralya’nın 1 numaralı turistik şehri olan Sydney’de İngilizce öğrenin! Görkemli kenti ve banliyö plajları, bahçeleri, parkları ve hareketli sosyal hayatı ile Sydney; gezginlere benzersiz bir deneyim yelpazesi sunar ve Avustralya’da İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere mükemmel bir zemin oluşturur. OHC Sydney kampüsü, şehrin merkezinde, ödüllü kafeler, restoranlar ve ana alışveriş mağazaları ile çevirli olan York Caddesi’nde konumlanmıştır. OHC-Sydney Dil Okulunda; 24 hafta Genel İngilizce eğitimi, 4 hafta aile yanı iki öğün yemekli tek kişilik konaklama, kayıt ve konaklama bulma ücreti dahil paket program 7.010 AUD! Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!


Detaylı Bilgi »

Bize Ulaşın

Meşrutiyet Cad. Aslı Han No:10/2 (İngiliz Konsolosluğu Karşısı) Beyoğlu / İSTANBUL
+90 212 249 19 81
info@globalvizyon.com