Amerika’nın En İyi 5 Dil Okulu 12 Haftalık Paket ProgramlarıI İle Global Vizyon’da! | GlobalVizyon
Amerika’nın En İyi 5 Dil Okulu  12 Haftalık Paket ProgramlarıI İle Global Vizyon’da!

Amerika’nın En İyi 5 Dil Okulu 12 Haftalık Paket ProgramlarıI İle Global Vizyon’da!

KAPLAN DİL OKULLARI


2017 Yılında İngilizce öğrenme ve çalışma serüveniniz Amerika’da Kaplan International Dil Okullarında Başlasın! Dünyanın dört bir yanında anadili İngilizce olan ülkelerde kapsamlı İngilizce kursları sunan Kaplan Dil Okulları, yeni yıla Türk öğrencilere sunduğu indirimli paket programları ile giriyor. Amerika Boston’da 12 haftalık paket program sadece 7140 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 12 hafta eğitim, 12 hafta yurt konaklama, havaalanı karşılama, sigorta ve genel İngilizce eğitimine ek 12 haftalık online eğitim. Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »EC DİL OKULLARI


2011 yılında “Yıldız Okul Zinciri” ödülün alan EC Dil Okulları, dünya genelinde 16 muhteşem merkezde 40.000’den fazla öğrencinin yabancı dil hedeflerine ulaşmasına aracılık ediyor. 2017 yılında %30’a varan indirimleriyle 25. Yılını kutlayan EC dil okulları ile yabancı dil eksikliğinizi giderecek ve unutulmayacak tecrübeler kazanacaksınız. Amerikan rüyasısın doğduğu “Melekler Şehri” Los Angeles’da bulunan EC Dil Okullunda 12 haftalık paket program sadece 7.700 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 12 hafta eğitim, 12 hafta yurt konaklama, sigorta. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »EMBASSY DİL OKULLARI


Öğrencilerine başarıya ulaşmanın kapılarını aralayan Embassy English, dünyanın yaşamaya ve görmeye değer birçok lokasyonunda gösterdiği faaliyetleriyle öğrencilerine kaliteli eğitimin yanında muhteşem bir keşif deneyimi de yaşatmaktadır. Bu lokasyonların en önemlilerinden biri olan Amerika lokasyonları ise gerek Amerikan rüyasının merkezlerinde olması, gerekse birlikte çalıştığı üniversite kampüsleriyle olsun, İngilizce öğrenimi görmek isteyen herkese ideal bir eğitim ortamı sunmaktadır. Amerika San Francisco’da bulunan Embassy English Dil Okulunda 12 haftalık paket program sadece 6.900 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 12 hafta eğitim, 12 hafta yurt konaklama ve sigorta. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »ST GILES DİL OKULLARI


Her yıl dünyanın 90 ülkesinden gelen yaklaşık 9000 öğrenciye eğitim veren St. Giles International İngilizce Dil Okullarının öncelikli amacı herkesin karşılayabileceği eğitim ücretleri ile kaliteli bir eğitim verebilmektir. Amerika’nın kalbi New York’ta bulunan St Giles Dil Okulunda 12 haftalık paket program sadece 10.00 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 12 hafta eğitim, 12 hafta yurt konaklama ve sigorta. Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »LSI DİL OKULLARI


Amerika Boston’da bulunan LSI dil okulları, bulundukları bölgelerin sahip olduğu tüm güzellikleri yaşayabileceğiniz eğlenceli ve geniş kapsamlı bir sosyal program ile birlikte kaliteli bir eğitim sunuyor. 400'ün üzerinde üniversite, kolej ve yüksek öğrenim kurumuna ev sahipliği yapan, eğitim ve kültür merkezi olmasıyla bilinen Boston LSI dil okulunda 12 haftalık paket program sadece 7.000 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 12 hafta eğitim, 12 hafta yurt konaklama ve sigorta. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »