Amerika’da Uzun Dönem Dil Ve Üniversite Eğitiminde Bu Haftanın Öne Çıkan Okulları | GlobalVizyon
Amerika’da Uzun Dönem Dil Ve Üniversite Eğitiminde Bu Haftanın Öne Çıkan Okulları

Amerika’da Uzun Dönem Dil Ve Üniversite Eğitiminde Bu Haftanın Öne Çıkan Okulları

TALK English School


TALK’un Amerika’daki; Atlanta, Aventura, Boston, Fort Lauderdale, Miami, Miami Beach ve San Francisco’da bulunan dil okullarındaki uzun dönem kayıt kampanyasındaki oldukça uygun fiyatları kaçırmayın, hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Eurocentres


San Diego şehrin en kalabalık noktası olan Gaslamp Querter bölgesinde konumlanan, eşsiz güzellikteki sahile birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Eurocentre’ın uzun dönem kayıtlarındaki kampanyalardan yararlanma şansını kaçırmayın!

Detaylı Bilgi »ILSC


Eşsiz manzarasıyla Kaliforniya’nın Kuzey Sahili boyunca uzanan çarpıcı bir şehirde; San Francisco’da bulunan ILSC Dil Okulu’nun uzun dönem kayıtlarındaki uygun fiyatlı kampanyaları kaçırmayın!

Detaylı Bilgi »EC English


Amerika’nın mihenk taşı ve en bilindik eğitim şehri olan Boston’ın tarihi kısmında yer alan EC’nin 12, 24 ve 36 haftalık uzun dönem kayıtlarındaki kampanyalardan yararlanma fırsatını yakalayın!

Detaylı Bilgi »Embassy English


San Francisco’nun canlı sanat ve müzik etkinliklerinin keyfini çıkarabileceğiniz merkezi bir konumda bulunan Embassy English’in 12, 24 ve 36 haftalık uzun dönem kayıtlarındaki uygun fiyatlı kampanyaları kaçırmayın!

Detaylı Bilgi »Kaplan International


Amerika’nın en eski yükseköğrenim kurumu olan Harvard Üniversitesi’nin harika kampüsünün yanında bulunan Kaplan International Boston’daki uzun dönem dil kurslarındaki kampanyaları kaçırmayın!

Detaylı Bilgi »Colorado State Üniveristesi


Colorado State, Amerika’nın Colorado eyaletinin Fort Collins şehrinde bulunan devlet destekli bir araştırma üniversitesidir. Özellikle Tarım Bilimleri, Uygulamalı Beşeri Bilimler, İşletme, Mühendislik, Sosyal Bilimler, Doğa Bilimleri, Veterinerlik ve Biyomedikal alanlarında çeşitli birçok program seçeneği bulunan okulda lisans, yüksek lisans, doktora eğitimleri verilmektedir. Amerika’daki bu köklü ve lider araştırma üniversitesinde eğitim alma fırsatını yakalama için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Santa Monica College


Santa Monica College, Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde bulunur ve ülkedeki en iyi iki yıllık devlet üniversitelerinden kabul edilmektedir. Kolejin kampüsü Güney Kaliforniya’daki Pasifik Okyanusu’ndan yarım saat uzaklıktadır. Sağlık, Sanat, Beşeri Bilimler, Bilişim, İşletme alanlarında çeşitli ön lisans programları sunmaktadır. Küçük sınıflarda, laboratuvar ve stüdyo ağırlıklı bir eğitim vermesi sayesinde University of California, University of Southern California ve diğer seçkin üniversitelere öğrenci transferlerinde ülke genelinde lider konumdadır. Başvuruları devam eden Santa Monica College hakkında detaylı bilgi için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »