Amerika'da Uzun Dönem Dil Eğitimi Kayıtları Başladı ! | GlobalVizyon
Amerika'da Uzun Dönem Dil Eğitimi Kayıtları Başladı !

Amerika'da Uzun Dönem Dil Eğitimi Kayıtları Başladı !

St.Giles Dil Okulları


San Francısco hareketli kültürel olarak zengin bir Amerika şehridir. Golden Gate Brıdge ve Fisherman’s Wharf gibi simgesel alanlarıyla ünlüdür. St. Giles International İngilizce Dil Okullarının öncelikli amacı herkesin karşılayabileceği eğitim ücretleri ile kaliteli bir eğitim verebilmektir. Amerika’nın zengin şehri San Francısco’da bulunan ST. GİLES Dil okulunda 24 hafta öğleden sonra paket program sadece 6.329 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 24 hafta öğleden sonra eğitim, 4 hafta yurt konaklama ve sigorta. Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »EC Dil Okulları


EC San Diego, Golden State’in en ünlü sahil merkezlerinden La Jolla’da bulunmaktadır. San Diego’nun en iyi dalış ve sörf merkezi La Jolla koyuna 5 dakika yürüyüş mesafesindedir. Üç tarafı okyanusla çevrili bu yerde sörf yapabilir ve plajda güneşlenebilirsiniz. Amerika’nın en ünlü sahil bölgesinde bulunan EC Dil okulunda 24 hafta paket program sadece 7.565 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 24 hafta eğitim, 4 hafta yurt konaklama ve sigorta. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Kaplan Dil Okulları


KAPLAN Santa Barbara’nın merkezinde ünlü State caddesine birkaç adımda bulunmaktadır. Etraftaki popular restoran, kafe ve mağazaların keyfini çıkarabilir, Santa Barbara’nın en iyi aktivitelerine kolay erişim sağlayabilirsiniz. Amerika’nın en ünlü plajlarının olduğu bölgede bulunan KAPLAN okulunda 24 hafta paket program sadece 10.0041 USD! Paket programa dahil olan hizmetler; 24 hafta eğitim, 4 hafta yurt konaklamave sigorta dahildir. Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »OHC Dil Okulları


Dünya’nın en ünlü parkı Central Park’a yürüme mesafesindedir. Ohc Newyork’da The Big Apple’da gerçek Newyokr’u yaşarken , kaliteli bir İngilizce eğitim • deneyimi yaşayabilirsiniz. OHC okulları kaliteli eğitmen ve personel kadrosuyla, bu harika şehirde öğrenme ve sosyalleşmenize yardımcı olacaktır. • OHC okulunda 24 hafta paket program sadece 6.081 USD • Paket programa dahil olan hizmetler; 24 hafta eğitim, 4 hafta yurt konaklama ve sigorta. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »LAL Dil Okulları


LAL Boston okulları şehrin tam ortasında şehir merkezine sadece birkaç adım mesafede bulunmaktadır. LAL Boston , çok sıcak bir atmosfere sahipve öğrencilere burada kaldıkları süre boyunca kapsamlı kişisel destek sunmaktadır. LAL Okulunda 24 hafta paket program sadece 6.458 USD! • Paket programa dahil olan hizmetler; 24 hafta eğitim, 4 hafta aile yanı konaklama, havaalanı karşılama,kurs kitapları ve sigorta dahildir. Bu fırsatı kaçırmayın hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »