Akademik Dönem Dil Eğitimi Erken Kayıtları Başladı! | GlobalVizyon
Akademik Dönem Dil Eğitimi Erken Kayıtları Başladı!

Akademik Dönem Dil Eğitimi Erken Kayıtları Başladı!


Londra, Oxford, Cambridge, Brighton ve Bournemouth gibi İngiltere’nin seçkin şehirlerinde bulunan dil okullarında İngilizce öğrenmek ve İngiliz kültürünü deneyimlemek senin elinde! İngiltere’nin en iyi ve uygun fiyatlı okullarında; Eylül başlangıçlı, 24 haftalık Akademik Dönem dil kurslarında erken kayıt fırsatlarından yararlanın!

Detaylı Bilgi »Kaplan International - Bournemouth


Kaplan International dil okulu İngilizce’yi; İngiltere’nin en iyi, Avrupa’nın ise en iyi dördüncü sahil kasabası olarak seçilmiş olan Bournemouth’ta öğrenme fırsatını sizlere sunmaktadır. Kaplan International, akademik dönem kurslarına şimdi kaydını yaptıran ve Eylül’de başlayacak öğrencilere özel indirim imkanı sunmaktadır. 24 haftalık eğitim fiyatı 5.630 GBP iken şimdi kayıt olup Eylül ayında başlayacak öğrencilere özel 24 haftalık eğitim ücreti 4.800 GBP’dir!

Detaylı Bilgi »LSI – Cambridge


Etkileyici Cambridge şehri, üniversitesiyle ünlü olmakla birlikte, en zor beğenen öğrencilere bile sayısız olanak sunan canlı ve hareketli bir kenttir. Tren istasyonuna ve hareketli kent merkezine yakın, sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan LSI Cambridge’in 24 haftalık eğitim fiyatı sadece 3.400 GBP’! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »St. Giles International – Brighton


Kozmopolit bir şehir olan Brighton’ın şehir merkezinde, ünlü Royal Pavilion’un tam karşısında, plaja, şehrin ana alışveriş ve eğlence bölgesine sadece birkaç dakikalık mesafede bulunan St. Giles Brighton öğleden sonra derslerini seçen öğrencilere ekonomik fiyatlar sunmaktadır. 24 haftalık öğleden sonra dil kursu sadece 3.670 GBP! Bu canlı sahil kentinde İngilizce öğrenmek için hemen başvurun!

Detaylı Bilgi »EC English – Oxford


Görkemli Oxford Üniversitesi binalarının arasında yer alan EC English farkı ile klasik İngiliz geleneğini, akademik çevreyi ve üstünlüğünü yaşayın! Eğer gerçekten öğrenmeye ilham katan bir şehir arıyorsanız Oxford sizin için doğru adres olacaktır. EC English Oxford’da 24 haftalık dil eğitimi 3.830 GBP! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »Embassy English – Londra


Embassy English Londra, başkentin göbeğinde gerçek bir şehir deneyimi sunuyor. Law Üniversitesi kampüsünde bulunan; Embassy English Londra’da dil eğitimi alırken dünyanın dört bir yanından gelen üniversite öğrencileri ile iletişim kurma imkanını yakalayacaksınız. Embassy Londra’da 24 haftalık eğitim ücreti sadece 4.420 GBP! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »