Afrika Kıtasında Bambaşka Bir Coğrafyada Dil Eğitimi Alarak Farklı Bir Dünyayı Keşfedebilirsiniz | GlobalVizyon
Afrika Kıtasında Bambaşka Bir Coğrafyada Dil Eğitimi Alarak Farklı Bir Dünyayı Keşfedebilirsiniz

Afrika Kıtasında Bambaşka Bir Coğrafyada Dil Eğitimi Alarak Farklı Bir Dünyayı Keşfedebilirsiniz

GlobalVizyon

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Afrika Kıtasında Vizesiz İngilizce Dil Eğitimi Alarak Farklı Bir Dünyayı Keşfedebilirsiniz…

Yabancı dil eğitimi alarak kendini geliştirirken vizyonel anlamda da kendine katkıda bulunmak isteyenler için farklı bir alternatif olan Güney Afrika sunduğu cazip seçeneklerle de ilgi çekiyor.

Eski İngiliz sömürgesi olan Güney Afrika’nın ana dili İngilizce’dir. Ülkede eğitim sisteminin İngiltere ile aynı olması ve hali hazırda İngiliz okullarının kıtada eğitim vermesi gibi nedenlerle ülkede İngilizce eğitimi almak günden güne yaygınlaşmaktadır. İngiltere merkez yönetim tarafından yönetilen Güney Afrika’daki İngiliz okullar İngiliz okullarının eğitim kalitesini düşürmemek adına titizlikle çalışıyor. Bu sebeple Afrika’da İngilizce eğitimi almak farklı fakat doğru alternatifler arasına giriyor.

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

Bambaşka Bir Coğrafyada Dil Eğitimi

Güney Afrika’da eğitim ve yaşam masraflarının oldukça düşük olması kaliteli dil eğitimini uygun fiyata almak isteyen öğrencilerin ilgisini çekiyor. Güney Afrika’da bulunan dil okulları öğrencilere aradıkları kalitede eğitim sunuyor.

Güney Afrika’daki dil okullarında öğrenciler eğitimin yanı sıra turistik olarak da hizmet alırlar. Hemen hemen her dil okulu eğitim saatleri dışında kalan zamanlarda öğrenciler için turistik geziler düzenler. Öğrenciler bu gezilerde Afrika’nın vahşi doğasını ve birbirinden güzel şehirlerini keşfetmenin tadını çıkarır.

Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin
4 hafta 8 hafta 12 Hafta
829 EUR 1613 EUR 1965 EUR*

EC English Dil Okulları - Güney Afrika | Cape Town

Afrika kıtasında bambaşka bir coğrafyada dil eğitimi alarak farklı bir dünyayı keşfedebilirsiniz… Güney Afrika’daki dil okullarında öğrenciler eğitimin yanı sıra turistik olarak da hizmet alırlar. Hemen hemen her dil okulu eğitim saatleri dışında kalan zamanlarda öğrenciler için turistik geziler düzenler. Öğrenciler bu gezilerde Afrika’nın vahşi doğasını ve birbirinden güzel şehirlerini keşfetmenin tadını çıkarır.

* 12 hafta eğitim ücretine havaalanı transfer ücreti de dahildir.


Detaylı Bilgi »
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin
4 hafta 8 hafta 12 Hafta
1300 EUR* 2504 EUR* 3636 EUR*

LAL Dil Okulları - Güney Afrika | Cape Town

LAL Cape Town’ın hizmet verdiği tarihi değeri olan binada sunulan olağanüstü hizmet ve olanaklar, öğrencilerin burada kaldığı süre boyunca daha rahat etmesine yardımcı olmaktadır.

Okulda 15 sınıf vardır ve her sınıfta en fazla 12 öğrenci eğitim görmektedir. Dersten sonra, öğrenci salonunda dinlenebilir, öğrenci arkadaşlarınızla okul kafeteryasında yemek yiyebilir, sınıflardan birinde ders çalışmaya devam edebilir ya da okul kütüphanesinden bir kitap alarak güzel bahçemizde okuyabilirsiniz.

Okul binasında bir barbekü alanı ve yüzme havuzu da vardır…
Dersiniz olmadığında bunları kullanabilirsiniz!

* Lal Dil Okulları 4 - 8 - 12 hafta fiyatlarına konaklama ücreti dahildir.


Detaylı Bilgi »