Kanada'nın Top 5 Dil Okulu Global Vizyon'da! | GlobalVizyon
Kanada'nın Top 5 Dil Okulu Global Vizyon'da!

Kanada'nın Top 5 Dil Okulu Global Vizyon'da!EC DİL OKULLAR


2011 yılında “Yıldız Okul Zinciri” ödülün alan EC Dil Okulları, dünya genelinde 16 muhteşem merkezde 40.000’den fazla öğrencinin yabancı dil hedeflerine ulaşmasına aracılık ediyor. 2017 yılında %30’a varan indirimleriyle 25. Yılını kutlayan EC dil okulları ile yabancı dil eksikliğinizi giderecek ve unutulmayacak tecrübeler kazanacaksınız. Kanada EC Dil Okullarında 24 haftalık dil eğitimi, 4 hafta konaklama dahil sadece 6400 CAD! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »

ILAC DİL OKULLARI


ILAC Dil Okulları Kanada’da Toronto ve Vancover şehirlerinde haftada minimum 20 derslik programlarla öğrencilerine yüksek kalite eğitim sunmaktadır. Öğrenci tercihlerine göre uyarlanabilir eğitim programları 65’ten fazla üniversite ve kolej tarafından tanınan ILAC, 70 farklı ülkeden gelen öğrencilere kendi eğitim çizgilerini belirleme şansını vermektedir. 2017 yılına özel fiyatlarıyla ILAC Dil Okullarında 24 haftalık dil eğitimi, 4 hafta konaklama dahil sadece 5900 CAD! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »

ILSC DİL OKULLARI


ILSC okulları Kanada'nın üç büyük kenti Montreal, Vancouver ve Toronto'da bulunmakta ve İngilizce dil öğrenmek isteyen tüm öğrencilere benzersiz bir eğitim sunmaktadır. Kapsamlı seçmeli dersleri ve sunulan çeşitli programları ile katılımcıların her türlü ihtiyaçlarına faydası dokunabilecek bir program yapısına sahip olan ILSC dil okulları 2017 yılında uygun fiyatlarıyla öğrencilerini bekliyor. Haftalık 20 saatlik ders programıyla 24 hafta dil eğitimi, 4 hafta konaklama dahil sadece 5950 CAD ! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »

ST GILES DİL OKULLARI


Her yıl dünyanın 90 ülkesinden gelen yaklaşık 9000 öğrenciye eğitim veren St. Giles International İngilizce Dil Okullarının öncelikli amacı herkesin karşılayabileceği eğitim ücretleri ile kaliteli bir eğitim verebilmektir. 2017 yılına özel fiyatlarıyla Kanada’da St Giles Dil Okullarında 24 haftalık dil eğitimi, 4 hafta konaklama dahil sadece 4650 CAD! Sizde farklı bir ülkede farklı bir kültürde dil eğitimi alarak zamanınızı değerlendirmek istiyorsanız hayallerinizi ertelemeyin. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »

EUROCENTRES


Dil öğrenmek eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olmalı, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıkan EuroCentres dil okulları dünyanın her yerinden gelen yetişkinler için bir buluşma noktası oluşturmaya devam ediyor. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştirmenize imkan sağlayacak Eurocentres dil kurslarında 24 hafta dil eğitimi, 4 hafta konaklama dahil sadece 5900 CAD ! Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen başvurunuzu oluşturun!

Detaylı Bilgi »